Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: michal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 18:07:09

moja kobieta mnie kocha chociarz jestem chory od 5 lat i zyje nam sie cudownie lecze sie czym sie tylko da. sa dni ze niemam a puzniej jak wraca sama wiesz BOZENA

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Zbyszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2006 - 14:19:48

Zacząłem pić serwatkę od dzisiaj.Zobaczę po miesiącu jakie będą efekty.Dam znać.

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: magda (---.uk.deuba.com)
Data: 01 gru 2006 - 15:24:54

przeciez mozna jak mieszac np z owocami i wtedy smak jest zonsny dla tych kt nie lubia smaku serwatki czystej

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2006 - 00:30:59

Ja piłem serwatkę od czerwca do końca października. Wypijałem raz dziennie po dwie, trzy szklanki. zawsze po tygodniu picia miałem 1 lub 2 dni przerwy z powodu braku wiejskiego mleka. Efekt: miałem zajęte okoł 60% ciała, zeszło prawie wszystko. Zostało kilka malutkich kropek. Jak przestałem pić te kropeczki zaczęły się stopniowo powiększać. Najgorzej rozrosły się na łydkach. Dodatkowo kąpię się w krochmalu i smaruję Delatarem (te zabiegi stosuję od dawna ale bez serwatki nie było większych sukcesów). Teraz zamierzam wrócić do picia serwtki i zacząłem od tygodnia brać selen.


Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: grzegorz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2006 - 00:48:51

Zacząłem pić serwatke pierwsze łyki nic przyjemnego ,ale potrzech dniach nawet znośna. Ziola klimuszki miały znacznie gorszy smak i też się przyzwyczilem,nawet póżniej brakowało mi ich smaku.Jakie będą efekty serwatkowej kuracji napisze póżniej.

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 02 gru 2006 - 13:48:30

Ptzez 1,5 m-ca piłam molke / w Niemczech z apteki/ są trzy smaki: naturalny - pd tego zaczełam, nie ma żadnego złego zapacgu ani smaku. potem pilam molke waniliową, leciutki posmaczek wanilii. Piłam i nie była żadnego efektu nawet nie schudłam może tylko finansowo bo na 5 dni trzebea wydać 8 euro. Selen też na razie nic nie daje a biorę już 2 m-ce.BSM po7 m-cach stosowania narazie mówię, że robię przerwę ale raczej zrezygnuję bo też bez efektów. Pozdrawiam

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2006 - 21:58:35

ja pije serwatke od tygodnia.Narazie nic.Zero efektów. Pije ja bo chce tez zrzucic pare kilo.ale nic narazie mam łuszczyce i zbedne kilogramy jak bedzie jakis efekt dam znac!

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: iza (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 06 gru 2006 - 10:42:56

maz juz nie pije serwatki a luszczyca nadal zanika zobaczymy czy na dobre zniknie czy zacznie sie pojawiac

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2006 - 19:58:49

dzis jest 08.12 pije swrwatke nadal. Nieschudlam i luszczyce tez mam. Ale paznokcie sa ladniejsze a plamki mniejsze i bardziej blade. coz bede w kontakcie!

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: iza (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 13 gru 2006 - 07:30:49

ja juz sama nie wiem co powoduje zanik ł...,ale codziennie jest jej mniej

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2006 - 00:44:48

do izy
ale pijesz serwatke, bo ja sie staram choc mam z jej zrobieniem kłopoty te mleko jakos tak slabo i dlugo kisnie.a potem to co pije to niewiem czy to do konca serwatka

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 14 gru 2006 - 07:26:08


do agija nie mam luszczycy tylko maz i pije serwatke 4 miesiace na poczatku nie bylo poprawy ale po jakis 3 miesiacach zaczela powoli znikac a teraz w tempie galopujacym a na imie mam alina tylko nie zauwazylam kiedy corka zamienila moje imie na swoje
w poprzednich moich wypowiedziach mozesz poczytac jak zachodzily zmiany bo jestem na tum forum od poczatku kiedy maz zaczynal kuracja

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2006 - 00:25:08

pije sobie te serwtke a co mam tylko nadzieje ze nie otruje sie(poniewaz sama ja robie)narazie poprawy widocznej nie ma, ale co tam pije sobie nadal, moze chociaz schudne!pozdrawiam cie goroco alinko. odzywaj sie i pisz co u meza! ja rowniez bede sie odzywac.

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: MARCIN (---.netia.com.pl)
Data: 15 gru 2006 - 00:29:09

a czy ktos wie czy mozna kupic serwtke w normalnym sklepie czy jakims tam markecie?

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 15 gru 2006 - 14:57:36

nigdzie nie widzialam

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Joaśka (---.laczpol.net.pl)
Data: 16 gru 2006 - 09:31:58

dlaczego ma serwatka nieprzyjemnie wania wędzonym serem ? cóż robię nie tak ? :-( do tej pory było ok a od tygodnia okropnie śmierdzi :-( a wszystko robię dokładnie tak samo , poza tym , że zmieniłam dzbanuszek...

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Graga (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 17 gru 2006 - 18:27:45

Czesc ; mam ten sam problem z Luszczyca co inni ( nie moge jej wyleczyc) mam ja na glowie od ponad 17 lat. Sprobuje pic serwatke zobaczymy. Jak ty ja robisz Joasiu.

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 18 gru 2006 - 07:12:10

zalezy czy serwatke robicie z mleka od krowy czy tez kupowanego w sklepie, ponieważ smak serwatki zmienia sie w zaleznosci od stanu ciazy krowy i gdzi krowa jest zacielona to mleko jak i serwatka sa nie do przelkniecia....jeden wielki smrod

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Joaśka (---.laczpol.net.pl)
Data: 18 gru 2006 - 11:04:31

serwatkę robię z mleka RZEKA MLEKA winking smiley dostępnego w biedronce smiling smiley w szklanym dzbanku dodając łyżkę jogurtu naturalnego - zott ...przeważnie po ok. 20 godzinach mam porcję , którą delikatnie podgrzewam a następnie przecedzam i chlup w ten głupi dziub winking smiley no i dziś ma serwatka już ładnie wania.... najwidoczniej krowa się pilnowała winking smiley

Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lovelas (---.elpos.net)
Data: 19 gru 2006 - 19:57:15

witam wszystkich a czy ktos ma doswiadczeniaz tą serwatką w proszku z ROLMLECZU ? podobno ma bardzo podbne skladniki jak ta prawdziwa tylko nie wiem czy wywoluje te samem efekty czy powstaja podczas trwienia w żołądku te same kultury bakterii jak w prawdziwej serwatce którą robicie sami... mi nie przechodzi przez gardło tak samkuje ze lepiej nie mówić... i druga sprawa czy ten MOLKOSAN mozna kupić w polsce może ktoś wie? dziękuję bardzo za odpowiedzi i ciesze sie ze komus pomaga 3 mam qciuki za was...