Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 14:01:04

Witam smiling smiley Właśnie wrocilam od lekarza - takiego pediatry bo do dermatologa to na razie niechodze - bo mam angine i bylam u kontroli. Powiedzialam ze mam łuszczyce i ze sie boje ze mnie teraz wysypie, ona mnie zaczela pocieszac i powiedziala ze w przychodi pracuje taka Pani ktora tez ma ł i pije takie ziola i juz nie ma nic od pol roku, nic jej niewyskakuje, I Pani dr poprosila recepcjonistke zeby sie zapytala o te ziola smiling smiley Oczywiscie dala mi sklad napisze go :
-sok z brzozy
-betasol
-betagran

-tormentiol - do smarowania
-aruika - do smarowania
-propalis - tez do smarowania .


Czy ktos z was takie cos sobie zastosowal?? podobno trzeba to pic minimum pol roku , trzy razy dziennie. Ja bym sprobowala bo w koncu trzeba probowac smiling smiley Dziekuje za odpowiedzi pozdrwaiam wszytkich ! :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 14:54:33

betasol i betagran to wlasciwie to samo , oczyszczaja nerki , tylko wiesz co ja po tych ziołkach mialam rozwolnienie> pijesz to tak : lyzeczka tego syropku na 1/4 szklanki wody 3 razy dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 16:24:53

Aha grinning smiley dziekuje bardzo , kompletnie nie mialam pojecia jak to sie pije tongue sticking out smiley a moze wiesz gdzie to kupic ? jest w aptece ? pozdrawiam :0

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 17:00:34

spokojnie kupisz w aptece betasol jest w formie takiego łynu a betagram chyba granulki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 cze 2006 - 23:46:03

Olu tyle co wyczytalam o niektorych ziolach,ktore twoja wspaniala lekarka Tobie podala,maja niesamowite powiazanie te ziola z luszczyca.
Betagran zawiera szereg srodkow witaminowych:stracza fasoli,korzen lopianu,ziele skrzypu,ziele gryki,owoc bzu czarnego,lisc brzozy,.Jest to pierwszy w farmakopei polskiej srodek doustny przeciw luszczycy.
Zarzywa sie 1-2 lyzeczki dziennie popijajac herbata,lub oslodzona woda przed jedzeniem.


Sok z lisci brzozy takze dostepny w aptece :przewlekle infekcyjne schorzenia drog moczowych,wypryski skorne,schorzenia miaszu watroby,stany zap.pecherzyka i drog zolciowych,zoltaczka ,reumatyzm,miazdzyca tetnic.

Znalazlam to w ksiazce J. Gornickiej, dodatkowo pic soki warzywne z marchwi,dyni,szpinaku,buraka,pojedynczo,lub mieszane,rozpoczyna sie od 50 g,a konczy na szklance. Kuracja sokowa wzmacnia organizm,poprawia prace wielu organow i korzystnie wplywa na cere.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:10:48

a ta arnika ma być w maści czy jak ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Marek (---.stansat.pl)
Data: 02 lip 2006 - 22:15:47

Ale w Herbapolu mi mówili, że Betagranu już nie robią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 08:20:35

U mnie w aptece powiedzieli to samo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 12:48:59

betegran czy betasol to chyba to samo , napewno betasol jest na oczyszenie nerek a betagram ? zobacze w necie i napisze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: majka_m (---.sdl.vectranet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 18:12:53

hejka... ja leczyłam sie ziołami... chorowałam przez 8 lat i nikt mi nie pomogł... powoli tracilam sens zycia bo byłam mała dziewczynka i wstydzilam sie chodzic w krótkich spodniczkach sad smiley po tylu latach leczenia bez zadnych skutków w końcu moi rodzice znalezli w warszawie zielarza który w dynamicznym tempie odmienił moje zycie... juz od 6 lat i każdemu polecam tego lekarza. jezeli bedziesz chciala wiecej sie czegos dowiedziec po prostu napisz... zycze wytrwałosci bo wiem jak ono jest potrzebne.. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: regina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2011 - 15:57:12

Jeśli możesz podać namiary na tego zielarza- cudotwórcę, to bardzo proszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: cycek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 kwi 2011 - 19:25:17

teżkiedys mialem zioła,ale po nich faza była łohoho,zapomnialem o luszczycy na cała dobęsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Agnesss87 (---.bt.com)
Data: 01 mar 2018 - 10:27:31

majka_m Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hejka... ja leczyłam sie ziołami... chorowałam
> przez 8 lat i nikt mi nie pomogł... powoli
> tracilam sens zycia bo byłam mała dziewczynka i
> wstydzilam sie chodzic w krótkich spodniczkach sad smiley
> po tylu latach leczenia bez zadnych skutków w
> końcu moi rodzice znalezli w warszawie zielarza
> który w dynamicznym tempie odmienił moje
> zycie... juz od 6 lat i każdemu polecam tego
> lekarza. jezeli bedziesz chciala wiecej sie czegos
> dowiedziec po prostu napisz... zycze wytrwałosci
> bo wiem jak ono jest potrzebne.. pozdrawiam

..............................................
Hej czy mozesz dac namiary na tego zielazasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Olga1414 (---.centertel.pl)
Data: 13 mar 2018 - 13:15:32

Tormentiol sama stosowałam i pomagał. Ale o metodzie leczenia tylko ziołami nie słyszałam. W sumie dieta ma ogromny wpływ na stan łuszczycy, więc byc może zioła pomagają smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.