Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 14:01:04

Witam smiling smiley Właśnie wrocilam od lekarza - takiego pediatry bo do dermatologa to na razie niechodze - bo mam angine i bylam u kontroli. Powiedzialam ze mam łuszczyce i ze sie boje ze mnie teraz wysypie, ona mnie zaczela pocieszac i powiedziala ze w przychodi pracuje taka Pani ktora tez ma ł i pije takie ziola i juz nie ma nic od pol roku, nic jej niewyskakuje, I Pani dr poprosila recepcjonistke zeby sie zapytala o te ziola smiling smiley Oczywiscie dala mi sklad napisze go :
-sok z brzozy
-betasol
-betagran

-tormentiol - do smarowania
-aruika - do smarowania
-propalis - tez do smarowania .


Czy ktos z was takie cos sobie zastosowal?? podobno trzeba to pic minimum pol roku , trzy razy dziennie. Ja bym sprobowala bo w koncu trzeba probowac smiling smiley Dziekuje za odpowiedzi pozdrwaiam wszytkich ! :*

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 14:54:33

betasol i betagran to wlasciwie to samo , oczyszczaja nerki , tylko wiesz co ja po tych ziołkach mialam rozwolnienie> pijesz to tak : lyzeczka tego syropku na 1/4 szklanki wody 3 razy dziennie

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 16:24:53

Aha grinning smiley dziekuje bardzo , kompletnie nie mialam pojecia jak to sie pije tongue sticking out smiley a moze wiesz gdzie to kupic ? jest w aptece ? pozdrawiam :0

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 17:00:34

spokojnie kupisz w aptece betasol jest w formie takiego łynu a betagram chyba granulki

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 cze 2006 - 23:46:03

Olu tyle co wyczytalam o niektorych ziolach,ktore twoja wspaniala lekarka Tobie podala,maja niesamowite powiazanie te ziola z luszczyca.
Betagran zawiera szereg srodkow witaminowych:stracza fasoli,korzen lopianu,ziele skrzypu,ziele gryki,owoc bzu czarnego,lisc brzozy,.Jest to pierwszy w farmakopei polskiej srodek doustny przeciw luszczycy.
Zarzywa sie 1-2 lyzeczki dziennie popijajac herbata,lub oslodzona woda przed jedzeniem.


Sok z lisci brzozy takze dostepny w aptece :przewlekle infekcyjne schorzenia drog moczowych,wypryski skorne,schorzenia miaszu watroby,stany zap.pecherzyka i drog zolciowych,zoltaczka ,reumatyzm,miazdzyca tetnic.

Znalazlam to w ksiazce J. Gornickiej, dodatkowo pic soki warzywne z marchwi,dyni,szpinaku,buraka,pojedynczo,lub mieszane,rozpoczyna sie od 50 g,a konczy na szklance. Kuracja sokowa wzmacnia organizm,poprawia prace wielu organow i korzystnie wplywa na cere.

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:10:48

a ta arnika ma być w maści czy jak ?

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Marek (---.stansat.pl)
Data: 02 lip 2006 - 22:15:47

Ale w Herbapolu mi mówili, że Betagranu już nie robią.

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 08:20:35

U mnie w aptece powiedzieli to samo

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 12:48:59

betegran czy betasol to chyba to samo , napewno betasol jest na oczyszenie nerek a betagram ? zobacze w necie i napisze

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: majka_m (---.sdl.vectranet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 18:12:53

hejka... ja leczyłam sie ziołami... chorowałam przez 8 lat i nikt mi nie pomogł... powoli tracilam sens zycia bo byłam mała dziewczynka i wstydzilam sie chodzic w krótkich spodniczkach sad smiley po tylu latach leczenia bez zadnych skutków w końcu moi rodzice znalezli w warszawie zielarza który w dynamicznym tempie odmienił moje zycie... juz od 6 lat i każdemu polecam tego lekarza. jezeli bedziesz chciala wiecej sie czegos dowiedziec po prostu napisz... zycze wytrwałosci bo wiem jak ono jest potrzebne.. pozdrawiam

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: regina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2011 - 15:57:12

Jeśli możesz podać namiary na tego zielarza- cudotwórcę, to bardzo proszę

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: cycek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 kwi 2011 - 19:25:17

teżkiedys mialem zioła,ale po nich faza była łohoho,zapomnialem o luszczycy na cała dobęsmiling smiley

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Agnesss87 (---.bt.com)
Data: 01 mar 2018 - 10:27:31

majka_m Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hejka... ja leczyłam sie ziołami... chorowałam
> przez 8 lat i nikt mi nie pomogł... powoli
> tracilam sens zycia bo byłam mała dziewczynka i
> wstydzilam sie chodzic w krótkich spodniczkach sad smiley
> po tylu latach leczenia bez zadnych skutków w
> końcu moi rodzice znalezli w warszawie zielarza
> który w dynamicznym tempie odmienił moje
> zycie... juz od 6 lat i każdemu polecam tego
> lekarza. jezeli bedziesz chciala wiecej sie czegos
> dowiedziec po prostu napisz... zycze wytrwałosci
> bo wiem jak ono jest potrzebne.. pozdrawiam

..............................................
Hej czy mozesz dac namiary na tego zielazasmiling smiley

Re: Ziola - czy ktos to miał ??
Wysłane przez: Olga1414 (---.centertel.pl)
Data: 13 mar 2018 - 13:15:32

Tormentiol sama stosowałam i pomagał. Ale o metodzie leczenia tylko ziołami nie słyszałam. W sumie dieta ma ogromny wpływ na stan łuszczycy, więc byc może zioła pomagają smiling smiley