12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 30 maj 2006 - 11:39:23

Nasz organizm potrzebuje do prawidlowego funkcjonowania 12 mineralow.Dr. Schüßler ,naukowiec i homeopata,odkryl juz prawie 100 lat temu,ze brak poszczegolnych mineralow,wywoluje w organizmie i psychice choroby. Homeopaci lecza bardzo czesto mineralami Dr.Schüßer.---Brak mineralu nr.2,4,6,7 powoduje zachorowanie na luszczyce.---mineraly te zostaly ponumerowane,w malenkim skrocie opisze objawy niedoboru:
1. calzium fluoratum: zylaki,slabe kosci,wiszacy brzuch,karies
2. Calzium phosp.: LUSZCZYCA,niedokrwistosc,slaby kregosl.migreny,
3. Ferum phosph.
: brak koncentracji, infekcje, reumatyzm, lekliwosc,wrazliwosc na slonce
4. Kalium chloratum: LUSZCZYCA,otylosc,reumatyzm,zylaki,
5. Kalium phosphoricum: Depresje,malo energii zyciowej,nerwice,slaba pamiec,niskie cisnienie,slabe serce i krozenie.
6. Kalium sulfuricum:LUSZCZYCA,wydala trucizne z watroby,smutek,depresje,leki,bole glowy swiad skory,pieprze,brodawki plamy starcze,reumatyzm,zmeczenie juz z rana
7. Magnezium phosphoricum: LUSZCZYCA,zapalenie stawow,migreny,nerwice,uczuci kluski w gardle,duszenie wokolicy serca,miazdzyca tetnic,angina pektoris,skorcze zoladka,nerek woreczka zolciowego,problemy z tarczyca.
8. Natrium chlor.: niedokrwistosc,bole glowy,depresje,reum.,wypadanie wlosow,akna,wagry,brodawki,zgrubienie stawow,reum.,infekcje grzybicze
9. Natrium phosp.: reum.,wagry,wypryski,akna,astma,zylaki,leki,zap. nerek.
10. Natrium sulf.:cukrzyca,choroby watroby,otylosc,reumatyzm,nadcisnienie
11. Silicea: wypadanie wlosow,zmarszczki,wiszaca skora
12. calzium sulf.: ropne zap.skory,neurodermitis,ekzemy,nieplodnosc
Brak mineralow jest widoczny na twarzy,na skorze,w calym organizmie.cdn.

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 30 maj 2006 - 12:18:24

W ksiazce "Gesund durch Schü?ler-Salze"Vistaria Heike Haiduk"wydawnictwo Knaur opisane sa te mineraly.Do kazdego mineralu sa szkice twarzy,jezyka i ciala na podstawie ktorych mozna postawic sobie samemu diagnoze.Dobry homeopata patrzac na chorego i robiac wywiad,wie czego mu brakuje.Uzupelniajac niedobory mineralow dochodzi do ustapienia choroby.Mineraly mozna kupic w aptekach pojedynczo,1000st.-ok.15 €.Istnieja tez jakies mieszanki. Autorka poleca jednak,ze mozna tez inaczej.Jest spis warzyw i owocow w ktorych te mineraly wystepuja.z posrod wszystkich wymienionych najzdrowsza jest kapusta.,w ktorej wystepuja wszystkie mineraly.Ze kapusta jest najzdrowszym warzywem,czytalam juz nie raz.leczy sie nia zew. i wew.Np.wrzody zoladka,nadkwasnosc,niedokwasote mozna wyleczyc w ciagu tyg.,dwuch pijac na czczo i miedzy posilkami sok z kapusty.Oklady ze zmiazdzonej kapusty lecza w krotkim czasie,zapalenia,niegojace sie ranyRany nowotworowe.Istnieje na ten temat wiele ksiazek,oraz strony internetowe.Wniosek z mojego b.dlugiego wywodu:jezeli chcemy cieszyc sie zdrowiem i uroda,pijmy sok z kapusty,jedzmy kapuste,swierza i kiszona.Oczywiscie tez inne warzywa.Forum to nie jest zaprzeczeniem poprzedniego(o serwatce,tylko uzupelnieniem). I jeszcze jedno motto: nie dajmy zwariowac technologii i farmaceutyce,lepiej siegnac po cudowny lek z Bozej apteki.

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 14:10:01

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: arek 30 (---.91.154.83.clearwire.be)
Data: 01 cze 2006 - 14:31:51

Hymm Radek nie wiem skąd ty to wziąłeś ale krem o takiej nazwie kupiłem po 5$ za opakownie w stanach i jest to zwykły balsam do ciała więc nie szukaj frajerów adres internetowy sklepu: www.shopping.com

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 01 cze 2006 - 14:46:31

tyle tez kosztuje w kanadzie , mi facet mi wysylał ale ktos mi paczke na poczcie ukradł , ale zeby sprzedawac az po tyle to chyba troche przesada
:-((( poza tym nie jest to krem nal uszczyce tylko zwykly balsam .

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 16:02:13

"UDDERLY SMOOTH" jest to co prawda krem gojacy zmiany łuszczycowe kosztuje w usa 5$ ale doliczając koszt ok.38$ za przesyłke do polski zmienia postać rzeczy,moja żona tym kremem się leczy i jest bardzo zadowolona poza tym bardzo dobrze się sprzedaje.Zyczę dużo zdrówka.

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: jolanta (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 01 sie 2009 - 17:55:49

Bozena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nasz organizm potrzebuje do prawidlowego
> funkcjonowania 12 mineralow.Dr. Schüßler
> ,naukowiec i homeopata,odkryl juz prawie 100 lat
> temu,ze brak poszczegolnych mineralow,wywoluje w
> organizmie i psychice choroby. Homeopaci lecza
> bardzo czesto mineralami Dr.Schüßer.---Brak
> mineralu nr.2,4,6,7 powoduje zachorowanie na
> luszczyce.---mineraly te zostaly ponumerowane,w
> malenkim skrocie opisze objawy niedoboru:
> 1. calzium fluoratum: zylaki,slabe kosci,wiszacy
> brzuch,karies
> 2. Calzium phosp.: LUSZCZYCA,niedokrwistosc,slaby
> kregosl.migreny,
> 3. Ferum phosph.
> : brak koncentracji, infekcje, reumatyzm,
> lekliwosc,wrazliwosc na slonce
> 4. Kalium chloratum:
> LUSZCZYCA,otylosc,reumatyzm,zylaki,
> 5. Kalium phosphoricum: Depresje,malo energii
> zyciowej,nerwice,slaba pamiec,niskie
> cisnienie,slabe serce i krozenie.
> 6. Kalium sulfuricum:LUSZCZYCA,wydala trucizne z
> watroby,smutek,depresje,leki,bole glowy swiad
> skory,pieprze,brodawki plamy
> starcze,reumatyzm,zmeczenie juz z rana
> 7. Magnezium phosphoricum: LUSZCZYCA,zapalenie
> stawow,migreny,nerwice,uczuci kluski w
> gardle,duszenie wokolicy serca,miazdzyca
> tetnic,angina pektoris,skorcze zoladka,nerek
> woreczka zolciowego,problemy z tarczyca.
> 8. Natrium chlor.: niedokrwistosc,bole
> glowy,depresje,reum.,wypadanie
> wlosow,akna,wagry,brodawki,zgrubienie
> stawow,reum.,infekcje grzybicze
> 9. Natrium phosp.:
> reum.,wagry,wypryski,akna,astma,zylaki,leki,zap.
> nerek.
> 10. Natrium sulf.:cukrzyca,choroby
> watroby,otylosc,reumatyzm,nadcisnienie
> 11. Silicea: wypadanie wlosow,zmarszczki,wiszaca
> skora
> 12. calzium sulf.: ropne
> zap.skory,neurodermitis,ekzemy,nieplodnosc
> Brak mineralow jest widoczny na twarzy,na skorze,w
> calym organizmie.cdn.

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: martynka (---.pool.einsundeins.de)
Data: 02 sie 2009 - 10:30:59

A probowal ktos te mineraly o ktorych pisala Bozena? bo wydaje mi sie, ze gdyby to bylo az takie skuteczne (od 100 lat) to juz dawno ludzie by sie tym leczyli!

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: vanilla (---.chello.pl)
Data: 03 sie 2009 - 20:12:18

hej! czytając o tych minerałach doszłam do leku w postaci granulek homeopatycznych DAGONED 29 Hydrocotyle-łuszczyca. Czy ktos z Was to stosowal?? jesli tak to z jakim skutkiem? wiem ze na każdego lek moze dzialac inaczej ale milo jest poznac zdanie innych smiling smiley

Oto skład tego leku:

1. Hydrocotyle asiatica D2,- według tego co udało mi sie wyszukać na ten temat jest to tzw. wąkrotka azjatycka, ale występuje tez pod innymi nazwami. Wpływa na dobre samopoczucie psychiczne

2.Arsenicum album D6,- czyli arszenik(biały tlenek arsenu)- Środek wzmacniający dla osób chudych, bladych, osłabionych. Wyniszczenie, wyczerpanie. Choroba Basedowa. Ostre zapalenie żołądkowo-jelitowe, biegunka z wymiotami. Dyzenteria. Zapalenia i bóle nerwów. Zapalenia skóry, egzema, liszaj czerwony płaski. Łuszczyca. Zapalenie wsierdzia, zapalenie osierdzia. Zapalenie nerek. Zwyrodnienie tłuszczowe różnych narządów wewnętrznych

3. Graphites D6,- dokładnego zastosowanie nie znalazlam ale skladnik ten wystepuje w lekach na różne zmiany skórne oraz w lekach na problemy trawienne

4. Calcium carbonicum D6,- Wapnia węglan strącony, wykazuje działanie zapierające, uszczelniające naczynia krwionośne, śąciągajace, przeciwalergiczne i słabo wysuszające (zewnętrznie). Ponadto węglan wapnia działa alkalizująco, zobojętnia kwasy żołądkowe. Wywiera działanie polerujące na płytkę nazębną. Związek wykazuje względnie niewielką przyswajalność w porównaniu z innymi solami wapniowymi.


5.Acidum formicicum D6 - kwas mrówkowy, - na reumatyzm, zapalenie wątrob typu b, reumatoidalne zapalenie stawow, cukrzyce

dawkowanie
stany przewlekłe: 3 x dziennie po 5 granulek pod język, lub rozpuścić w letniej, niegazowanej wodzie; stany ostre: 5 granulek co 1 godziny; w miarę poprawy wydłużamy odstęp czasowy między dawkami, lub wg wskazań lekarza

wskazania
Zmiany łuszczycowe: wysypka łuszcząca się, ze świądem, łojotok, suche egzemy, świąd skóry.



i do tego kosztuje niecale 10zl wiec mysle ze warto sprobowac, ja jutro planuje zakup smiling smiley

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: sklep (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 13 kwi 2013 - 13:47:38

Tu kupisz sole schusslera

http://www.dr-schuessler-sole-mineralne.pl/dr-schuessler-sole-mineralne.pl/Sprzedaz.html

Re: 12 mineralow-droga do zdrowia
Wysłane przez: jozef kaptur (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 cze 2016 - 16:57:03

proszę wyslac na adres 56-416 twardogora wesołka 8 zaplata przy odbiorze jozef kaptur dziekoje