Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pigmentum castellani
Wysłane przez: marcin (---.toya.net.pl)
Data: 03 cze 2006 - 21:31:36

czy tez stosujecie ten preparat? moj lekarz z uporem go zaleca kiedy pojawiaja sie lekkie rany, jest beznadziejny w stosowaniu, ale zawsze skuteczny (10-14 dni smarowania) w polaczeniu z innymi masciami. pytam o to, bo nie widzilem zadnych postow na ten temat.
Marcin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pigmentum castellani
Wysłane przez: jowita (---.chello.pl)
Data: 04 cze 2006 - 22:32:21

marcin a co to jest,mozesz cos wiecej na ten temat?jak to działa,jaka cena i czy to na łuszczyce?pozdrawiam?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pigmentum castellani
Wysłane przez: marcin (---.toya.net.pl)
Data: 05 cze 2006 - 01:15:02

właśnie dlatego o tym napisałem, ponieważ lek ma w zasadzie działanie odkażające,, w tym grzybobójcze, przeciwzapalne i złuszczające. całkowicie barwi skórę na czerwono (oczywiście razem z ubraniem) i dlatego jest dosyć uciążliwy w użyciu. u mnie łuszczyca wychodzi w fałdach skórnych i po jakimś czasie tworzą się otwarte rany. wtedy miejsca te przecieram tym płynem, kiedy wyschnie smaruję robioną maścią, kiedy rany się zagoją smaruję jescze przez jakiś czas delatarem, aż do zadowalającego rezultatu i odstawiam wszystko na jakiś czas. aż do następnego wysiewu. płyn jest bez recepty i kosztuje kilka złotych. być może chodzi o umiejscowienie u mnie łuszczycy, nie wiem.

Marcin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pigmentum castellani
Wysłane przez: watek (---.hapay.pl)
Data: 13 mar 2019 - 00:10:30

pppkkknnio

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.