pomocy
Wysłane przez: ........ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 15:17:52

napiszcie jakie leki(tabletki,masci itp) pomagają w leczeniu łuszczycy które mi pomogą na łuszczyce którą mam rozrzucona po całym ciele głowa twarz nogi ręce brzuch plecy całe ciało mam w kropki idzie lato i nie będe mógł się pokazywac na ktrótko ubrany.stosował ktoś maść clobederm.z góry dziękuje

Re: pomocy
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 16:59:04

ja stosowalam.to jest steryd.nie jest najmocniejszy,ale pomaga, o ile wiesz jak go stosowac.ogolnie sterydy maja to do siebie,ze po jakims czasie zmiany wracaja.nie radzilabym ci smarowac sie nim,poniewaz z tego co napisales,wywnioskowalam, ze ponad polowa twojego ciala jest pokryta zmianami.sterydy sa dobre gdy ma sie malo zmian.wtedy mozna stosowac je przez kilka dni i najczesciej zmiany juz nie wracaja,ale w twoim przypadku lepiej nie smarowac sie sterydami.najpierw zalecz troszke zmiany,a potem mozesz pomyslec o streydach. smiling smiley

Re: pomocy
Wysłane przez: ........ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 17:08:01

a mozesz napisac jakie leki naturalne na to pomagają bo ja niestety ale nie znam żadnych leków prócz sterydów które mi dermatolog przepisujesad smiley

Re: pomocy
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 17:38:40

przegladnij forum to przeczytasz o roznych srodkach i metodach

Re: pomocy
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 17:48:06

Kup sobie jakis balsam do natluszczania skory.popros lekarza zeby ci przepisal masc robiona z wit. A-ona tez dobrze natluszcza zmienione chorobowo miejsca.Jezeli chcesz zredukowac zmiany, to ajlepsz amoim zdaniem bedzie cygnolina.Zapuyaj o nia lekarza.Rob sobie kapiele slone w domu ( ja robie z soli z morza martwego).Jezeli w twoim miescie sa lampy(nie puva) to idz na naswietlania.To jest ogolny zarys tego w jaki sposob ja sie lecze.Najlepiej najpierw zredukuj zmiany cygnolina,potem pochodz na naswietlania a w miedzy czasie nawilzaj skore.Powinno pomoc.Mi pomoglo smiling smiley

Re: pomocy
Wysłane przez: ........ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 19:40:29

spróbuje z góry dzięki