Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 09:08:13

Znalazlam reklame tego preparatu w gazecie Niedziela (wlasciwie znalazla ja moja babcia). Sa to kremy i balsamy, ktore mozna zamowic. Ceny za opakowanie sa od 26 do trzydziestu paru zlotych.
Ktos moze to uzywal lub slyszal cos na ten temat?

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: AniaP. (193.30.160.---)
Data: 07 cze 2006 - 09:38:38

ja to kiedys kupilam , mnie nie pomogl w ogole , tylko mi sie zmiany bardziej zaogniły , to jest dobre na stawy , zwyrodnienia ale na luszczyce chyba nie dziala przynajmniej nie na moja , za to poczytaj o squamaxie i pilarixie / troche informacji jest na forum/ mnie te kremy bardzo pomagają, nie wiem jak chcesz to wyprobuj w koncu na kazdego co innego dziala,

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 21:38:18

Sqamax juz znam ale o Pilarixie jeszcze nie slyszalam. To tez jest na glowe? Jest na recepte? Masc czy plyn? Po jakim czasie jest poprawa? Jaka jest cena? I czy nie jest sterydem?
winking smiley Duzo pytan ale odbyla juz tyle bezskutecznych wedrowek do apteki ze wole sie upewnic.
Pozdrawiamsmiling smiley

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Dorota77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 22:49:47

Kupiłam i smarowałam,zresztą jest na tym forum mój wątek na ten temat.Niestety na mnie nie zadziałał.Plamy były zaognione i wstretne ,jeszcze gorzej niż przed kuracja. Wczoraj posmarowałam ł sliwowicą łącką i trochę łuska odpadla jak trzeba będzie to to gów.. ,gów..zaleczę . POzdrawiam i przepraszam za słownictwo smiling smiley

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 23:49:35

Tak mi sie zdawalo ze gdzies juz czytalam cos na temamt biszoftu na tym forum ale wpisuje w wyszukiwarke i nic nie znajduje.
Zapytalam o ten preparat dla zasady- bo sprawdzam kazda informacje.
A babcia twierdzi ze jak juz w Niedzieli pisza to musi byc dobre i napewno mnie wyleczygrinning smiley
Dzieki za odpowiedz a Ciebie Doroto doskonale rozumiem bo sama nigdy nie przeklinam ale jesli chodzi o to cholerstwo to takie slowa cisna mi sie na jezyk ze az samej mi glupio.
Jaka ja bylabym szczesliwa gdyby to dziadostwo zniknelo...
Albo nawet nie bede tak wymagajaca- niech sobie bedzie tylko na nogach...ale nie cale cialo!!! Latem sie czuje jak ostatni debil ubierajac sie jak na zime... nie mowiac juz o przydlugiej grzywce ktora nie ma dodawac mi uroku tylko zakryc wstretne czolo...
czy ten koszmar sie kiedys skonczy......?!

i tez bylabym w stanie to G-G leczyc...
co za desperacja:/

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Dorota77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 00:18:50

Ja mam na nogach i mimo ,że zgrabne zawsze pod spodniami sad smiley

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:32:44

Paradoks polega na tym ze ja swoja urode zauwazylam dobiero kiedy mnie wysypalo. Kiedys nigdy nie nosilam spodnic a teraz sobie mysle ze jak sie wylecze to bede odslaniac jak najwiecej swojego ciala. Dopiero teraz doceniam co znaczy miec ladna lub raczej normalna- taka jak wszyscy inni skore.
Zreszta latem moglabym chodzic w spodniach, zeby tylko moc ubrac bluzke z krotkim rekawem...
Ale jak na razie to tylo marzenie...
Pozdrowieniasmiling smiley

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:41:18

Nati22... masz w 100% racje , ja tez nigdy nie zwracalam uwagi na to jak wygladam , akie mam cialo i sylwetke a nawet chyba nie ubieralam sie tak aby zbyt wiele pokazac , i wlasnie odkad zachorowalam i zaczelam sie bardziej przygladać sobie to zauwazylam ze nawet jest b. dobrze z moja figura i rowniez chcialabym czesciej pokazac dekold , zgrabne nogi> jednak to prawda ze nie doceniamy tego co mamy doputy , dopuki sie cos zlego nie dzieje ale wieze ze i Ty i inne dziewczyny bedziemy mogly cieszyc sie nasza kobiecoscią a faceci to oczu nie beda mogli od nas oderwac smiling smiley

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:51:18

smiling smiley
Ja tez tego Tobie zycze Ewo
I Wam wszystkie kobitkiwinking smiley

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: marek 81 (---.subscribers.sferia.net)
Data: 05 lut 2008 - 22:09:22

chciałem zapytać kogoś czy squamax emulsja jest skuteczna?

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2008 - 17:06:39

ja używałam Biszofitu do zmian na głowie, pomógł mi: pozbyłam się łuski, i zaleczyłam okropne rany które mi zostały po drapaniu [jeśli na rozdrapaną bardzo skórę się nim posmaruje bez dużego rozcieńczania, może ciutkę poszczypać]. Dodatkowo pięknie pachnie i wspaniale robi na włosysmiling smiley pozdrawiam

Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: BARBARA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2010 - 21:44:10

Nati22 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sqamax juz znam ale o Pilarixie jeszcze nie
> slyszalam. To tez jest na glowe? Jest na recepte?
> Masc czy plyn? Po jakim czasie jest poprawa? Jaka
> jest cena? I czy nie jest sterydem?
> winking smiley Duzo pytan ale odbyla juz tyle bezskutecznych
> wedrowek do apteki ze wole sie upewnic.
> Pozdrawiamsmiling smiley