Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Marcin (---.ols.vectranet.pl)
Data: 09 cze 2006 - 20:17:01

Niepije juz dluzszy czas dokladnie 3 tydzien smiling smiley a strasznie lubilem pic piwko. Chcialbym sie pozadnie napic ale sie boje.Zdazaja sie moze przypadki ze alkohol nie szkodzi ? Jak czesto pijecie ? smiling smiley

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: NIUNIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 16:50:40

Ja dzisiaj, a dokładniej za 15 minutek uderzam na MEGA OGNICHO i napewno będą jakieś promile.Pozdrawiam

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Mateusz (80.48.237.---)
Data: 10 cze 2006 - 18:15:17

Siemanko, okropnie duzo pilem, jakies 4 lata temu, a luszczyce mam 7 nie bylo zadnych wysypow, lecz teraz od roku czasu, kompletnie zero alkoholu bo mnie odrazu atakuje lajdaczka, pozdro

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 20:09:24

na gwalt smiling smiley czesc:-)

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 20:16:46

też lubie wypić, mam nie raz ku temu okazjewinking smiley Po jednym czy dwóch browarkach nic sie nie dzieje, ale jak przesadze z alkoholem to na następny dzień nie za ciekawie wyglądam.

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: malwa (---.pai.net.pl)
Data: 10 cze 2006 - 21:42:04

u mnie to różnie bywa, czasami pije do oporu i jest dobrze, a czasami wystarczy browar a nastepnego dnia wole nie wychodzic z domu/

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: selene (---.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 22:16:15

ja nie piję
boję się
poza tym nafaszerowana różnymi prochami nie chce po wypiciu trunka wyskokowego dostać skrętu żołądka:-)))

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Marcin (---.ols.vectranet.pl)
Data: 12 cze 2006 - 17:26:25

Moj kolega ma od 8 lat luszczyce teraz bierze bardzo mocny antybiotyk Sandimmun Neoral, ten lek jest tak mocny ze koles pije co sobote mozna powiedziec ze ostro chleje tak jak ja dotej pory chlalem smiling smiley i nic zlego mu sie nie dzieje smiling smiley ale sam dobrze wie ze niedlugo organizm sie przywyczai do tego leku i wszystko wroci do normy ale narazie niezle sie bawi a ja wciaz boje sie wypic jednego browarka sad smiley. A tego antybiotyku to raczej bym nie polecal stosuje sie go przewaznie w zapobieganiu odzrzucania przeszczepu po transplantacji nerek watroby , serca itp. a i jeszcze szpiku smiling smiley Pozdro pijaczki smiling smiley

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 13 cze 2006 - 11:33:19

a ja pije codziennie, mysle, ze okolo 1,5 litra dziennie wypijam, choc jak jest cieplo to i wiecej; roznie: wody mineralne, soki, pepsi...
tongue sticking out smiley

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: rycho (---.espol.com.pl)
Data: 13 cze 2006 - 22:46:16

Z piciem to ja ostrożnie, jak już wymocze banię to szybko uzupełniam minerały bo na drugi dzień oglądam nowe rzeczy tu i tam na sobie.

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Marcin (---.ols.vectranet.pl)
Data: 13 cze 2006 - 23:08:49

To tak odrazu widac skutki picia ? I jak to jest z tymi nowymi rzeczami caly czas beda wychodzily zy bedzie jaks przerwa ?sad smiley

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Magdalena23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 02:46:51

Hm ja pije kawe herbate oraz alkohol musze sie pzryznac ze pije duzo tj. nie upijam sie codzien lecz czeto wypijam dwa kieliszkii wina lub dwa piwa, czesto tezpije drinki. Nie zauwazyłam zadnego wpływu alkoholu na ta chorobe - 3 lata temu nie piłam alkoholu wogóle, a zmiany mialam podobnej wielkosci.

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Marcin (---.ols.vectranet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 11:37:31

To fajowo smiling smiley Moze sie napije smiling smiley a papierosy bardzo szkodza ?

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Mieciu (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 12:20:04

jak wsadzasz w dupe zapalone to mozesz sobie poparzyć kiche

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: Marcin (---.ols.vectranet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 12:26:15

Te Mietek a zwieracz tez moze sie przyjarac ? Opowiedz mi cos o tym bo nie mam doswiadczenia

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: madzia (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 15 cze 2006 - 12:45:06

co wy tu piszecie ...ale nie powiem ze nie jest zabawne hehe

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: madzia (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 15 cze 2006 - 12:54:45

...niedawno wrocilam z imprezy na ktorej wypilam 0,7 na pol z kolega...jak chodzisz na imprezy to normalne ze pijesz...sie nie da inaczej

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: aga kropeczka;] (---.lodz.dialog.net.pl)
Data: 15 cze 2006 - 16:20:28

ja staram sie przynajmniej ograniczac troszke hehe ale w koncu mamy wakacje i jeba....c to czy sa kropeczki czy nie ma ale ze znajomymi zawsze fajnie sie bawisz i oni na to nie zwracaja uwagi wakacje to wakacje;];]w roku szkolnym sie pomecze troche a teraz trza odpoczac od przejmowania sie a co bedzie jesli zjem a co bedzie jesli to wypije itd. oczywiscie bez przesady ale wiecie na niektorych imprezach da sie puscic alkohol bokiem ale sa takie gdzie az sam sie prosi hehe:*:*: pozdrawiam:*

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 15 cze 2006 - 18:03:44

Wróciłam z kąpieliska na każdym kroku piwo.Ja nie chcę pić. Nie ruszyłam piwa od 3 tygodni, ale ten świat jest po.....wszędzie alkohol. Ludzie nie potrafią się spotkać bez promili. Znajomi patrzą na mnie jak na alkoholika- na odtruciu- nie chcę pić bo mi to nie służy, bo mi wywala łuskę, bo wpadam w podły nastrój
bawię się świetnie a potem moralniak -no tak tu dbasz o siebie-kąpiele smarownaka-a po alkoholu cały wysiłek do dupy.Żeby nie pić trzeba unikać pijących ale jak skoro większość nie wyobraża sobie wekendu bez browarów?

Re: Czesto pijecie ?smiling smiley
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2006 - 10:59:27

Ja piję codziennie około 1 litra serwatkę a alkohol tylko odświętnie ,po prostu nie lubię go.