Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
RYBKI:-)
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 12 kwi 2005 - 19:20:56

prosze... takie o to ciekawostki dostaje!
malo tego... wlasnie dostalam potwierdzenie od kolezanki!
to nie numer!
to prawda!smiling smiley))))))))))

ino ja mam watpliwosci co do intencji tych piranii na emeryturzesmiling smiley)))

a teraz kupiuj-wklej:

Slyszalas o tej alternatywnej metodzie leczenia luszczycy przy uzyciu ryb? Jest takie jezioro w
Turcji, w ktorym zyje jakis wyjatkowy gatunek ryb. Pacjenci mocza sie w tym jeziorze (lub
zbiornikach napelnionych woda z tego jeziora) a plywajace tam rybki obskubuja z pacjentow ta
luszczaca sie skore. Metoda przynosi nie tylko chwilowa poprawe (jak wiekszosc medykamentow) ale
potrafi ponoc calkowicie wyleczyc. To naprawde nie zart! Ostatnio stosunkowo duzo o tym w TV
mowiono. Wypowiadajacy sie tam pacjenci sa zachwyceni a i lekarze wypowiadaja sie o tym sposobie
leczenia z uznaniem.


aaa... dodala jeszcze, ze BOLI JAK CHOLERA - ale dziala w 100%

hmmm.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RYBKI:-)
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 12 kwi 2005 - 20:00:20

Juz bylo o tych rybkach. Nazywaja sie Garra Rufa. Jednak rybka zjada luske,a druga balsamuje. Tak to w skrtocie wyglada. Sa ludzie, ktorzy lecza sie ta metoda w domu. Trzymaja je w duzych akwariach. Jest to jednak trudne do przeprowadzenia z roznych wzgledow... Podobno domowe stosowanie nie daje takich rezultatow jak w Turcji,bo w tym tureckim zrodelku jest specyficzna woda. W Austrii tez jest klinika, ktora leczy ta metoda. Trzeba sledzic program kanalu Discovery, bo juz ze dwa razy byl program o tym...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RYBKI:-)
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 12 kwi 2005 - 20:19:28

tak dla jasnosci:

ja najpierw sie wysmialam za wszystkie czasysmiling smiley

potem zastanowilamsmiling smiley

potem podziekowalam koledze za infosmiling smiley

potem kolezanka dorzucila swoje 3 groszesmiling smiley

a teraz... jej kolezanka dodala... ze byla, ze bolalo jak diabli, ze wiala z tej sadzawki ile sil w nogach miala i ze POMOGLO!!!!

o akwarium juz tez doczytalamsmiling smiley

wierze w moc tych rybek, tylko BOJE sie... bo jakby nogi moglabym poswiecic... ale dalej.... niqqwinking smiley

czy jest jeszcze jakies zwierze/roslina/"cos".... co moze mna wstrzasnac?smiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RYBKI:-)
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 12 kwi 2005 - 21:38:46

pomagaja kremy, szampony, olejki zawierajace wyciag z drzewa herbacianego...
A ja slyszalem,ze to nie boli...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: RYBKI:-)
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 12 kwi 2005 - 22:13:02

eee barthezsmiling smiley))
liczylam na cos bardziej egzotycznegosmiling smiley)))

tak wlasnie sobie ad inne watki pomyslalam - gdyby luszczyca bala sie ryzu... to bym jej w zyciu nie miala... a gdyby jeszcze bala sie soku pomidrowego (generalnie pomidorow na milion sposobow) - to nie mialabym na nia nawet promila szansy!smiling smiley
ze... nie wspomne o pomidorowce z ryzemtongue sticking out smileyPPPPP

aaa...
odkrylam cudowna biala herbate! z pedami bambusawinking smiley
wiem, wiem.. pewnie juz wszyscy ja pili....
ale ja dopiero... i zachwycam sie smakiemsmiling smiley))))))))))))))

dalej liczac na egzotyke... badz humor made in Luszczyca
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.