Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: siwek (194.152.50.---)
Data: 09 lut 2010 - 20:56:37

a łuszczyce mam tylko na nogach i czy nic sie nie stanie jak se zrobie tatuaz na łopatce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: wie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2010 - 23:29:28

witam wszystkich choruje na łuszczycę 15lat i przez ten okres pojawialy mi sie na ciele małe miejsca które po stosowaniu dermovate znikały rzrobilam sobie tatuaż rok temu i do dzisiaj jestem sala wysypana moje ciało pokryło się całe w tydzień po zrobieniu tatuażu a tatuaż nie wyglada tak jak miał wyglądać wręcz wygląda ochydnie jak wielki siniak był mamy i zgrabny a teraz jesy wielki rozlany i bez kształtu zastanawiam sie co dale jak go teraz usunąć z tego co się orjętowałam będzie to mnie kosztowało dużo bólu i czasu i kasy wiec osobiscie nie polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: siwek (194.152.50.---)
Data: 12 lut 2010 - 19:01:59

czesc "wie" a zrobiłas se ten tatuaz w miejscu w ktorym nie wystepowała u ciebie łuszczyca,bo ja sie zastanawiam bo chcem se zrobic w miejscu w ktorym mi nie wystepuje łuszczycasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: junioras (---.aztw.cable.virginmedia.com)
Data: 13 lut 2010 - 12:00:49

Witam ja mam luszczyce 14 lat mam zrobione 2 duze tattoo na ramieniach juz 2 lata czasem sie na tatuazu pojawi posmaruje jest ok w tym roku planuje zrobic rekaw pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: nati (---.tktelekom.pl)
Data: 16 lut 2010 - 23:25:16

Hej ja zrobiłam sobie tatułaż w miejscu gdzie nigdy nie miałam łuszczycy tzn na plecach. Łuszczyca wystepuje mi na nogach i rece. Mam go juz 3 lata i nic mi nigdy nie wyszło, na nim ani w okolicach. Musze zaznaczyc ze jest to tatulaz biologiczny czyli nie jest tak mocno nakuwany.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: mała (94.254.157.---)
Data: 07 mar 2010 - 21:00:49

Mam łuszczycę ale zanim zapytać się dermatologa czy można zrobić tatuaż przy takiej chorobie skóry zrobiłam sobie...i nie ukrywam że żałuję!! W miejscu tatuażu pojawiły się czerwone krostki i w dodatku takie swędzące że nie da się wytrzymać...Używałam już tyle zwykłych maści i z antybiotykiem i zero poprawy. w miejscu nadal są krostki i w dodatku jest strasznie wysuszony...a teraz zastanawiam się nad usunięciem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Dominik P (91.211.85.---)
Data: 31 mar 2010 - 23:01:40

Witam
Z łuszczycą walczę od dzieciństwa także temat nie jest mi obcy.
Co roku wyskakuje mi w okolicach głowy rąk i nóg,ale do rzeczy.
Cztery miesiące temu zrobiłem sobie tatuaż prawie na calych plecach.Obawialem sie jak szlag ze pokryje sie "czymś więcej niż tylko lekkimi strupkami"Zobilem go w profesjonalnym studiu gdzie powiedzieli mi co mam robic,jak o niego dbac abym byl zadowolony.Kilka dni temu łuszczyca znów się pojawiła ale tylko tam gdzie zawsze ani jednej zmiany na plecach.Także co mogę powiedzieć.Sztuka tatuazu to bardzo fajna i piekna rzecz na ktora i my mozemy sobie pozwolic.Nie skąpcie na to tylko pieniędzy.Lepiej odlowyc pare stówek i zrobić to u profesjonalisty.Ja nie żałuję i przymierzqam sie do nastepnego.
Ps.CO do kolezanki Malej.Poczytaj na necie i idź do dermatologa na bank to nie wina łuszczycy.Moze to być uczulenie na pigment lub...na plyn do kąpieli lub wiele innych
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Arek (---.static.korbank.pl)
Data: 20 kwi 2010 - 17:42:01

Witam ja mam łuszczyce od 10 lat nie dawno zrobiłem sobie tatu na większą część pleców, nie mam żadnych zmian i wszystko jest ok doda że zmiany miałem tylko na łokciach, głowie i nogach też sie obawiałem czy mnie nie wysypie ale jestem dobrej myśli smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: elficzka0705 (---.chello.pl)
Data: 04 lip 2010 - 10:13:09

Hey!!!!!
Powiem tak jakieś 8lat temu zrobiłam sobie 2 tatuaże nic mi nie wyszło na nich.
Jakieś 2 lata temu zrobiłam sobie jeszcze dwa na łopatce od razu wyszła mi łuszczyca.
A na tym drugim nie miałam ani plamki.
Ale gdy miałam wysiew to mam na wszystkich tatuażach plamki i w innych miejscach też.
Deformuje to tatuaż!!!!!
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: lordpieczarka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2010 - 18:02:15

Witam ja dowiedziałem się że mam łuszczycę jakieś 9 lat temu miałem 2 poważne wysiewy ale nie zdecydowałem się na pobyt w szpitalu pozdrawiam wszystkich chorych.
Ale wracając do tematu ja mam cały czas na kolanie łokciu czasami mi wyskakują na twarzy (pod okiem) lub na dłoniach i byłem ostatnio w salonie tatuaży w Krakowie na ul.Grodzkiej koło szkoły Cosinus rozmawiałem z właścicielką i powiedziała że ok można robić tatuaż i łuszczyca nic temu nie zrobi bo pigment jest w skórze właściwej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 25 lip 2010 - 20:19:35

Pewnie,że powiedziała"ok,można zrobić tatuaż",przeciez to dla niej kasa!!!Zapewne bardzo dobrze zna się na naszej chorobie-hahaha!!! Dziwię się wszystkim tym,którzy chcą sobie dać wykonać malowidła na skórze.Już dość jestesmy "ozdobieni"przez łuszczycę,a na dodatek lekarze mają rację,że nie pozwalają na coś takiego jak tatuaż.Jedni z Was już to głupstwo zrobili i teraz jak czytam,zastanawiają się nad usunięciem tego paskudztwa.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: DOBRA RADA (---.bialnet.com.pl)
Data: 29 lip 2010 - 07:41:44

ja chce dodac od siebie tyle ze nim ktos chory na luszczyce (jak ja) bd chcial zrobic sobie tatuaz powinien najpierw zrobic probe w ksztalcie plusa (+) badz malego kuleczka. choruje od kilku lat, tez chce zrobic sobie tatuaz przy sercu "milosc zwycieza wszystko" po łacinie, chce to zrobic tylko dla siebie, bo moje zycie soe zmienilo o 360stopni i jestem teraz, uwazam, dobrym czlowiekiem i najwazniejsza rzecza ktora cenie sobie w zyciu jest milosc. chce zaryzykowac, bo jest warto, dlatego jak ktos chce sobie zrobic tatuaz, np.kwiatuszek albo smoczek, tylko zeby ladnie wygladalo, powinien sie zastanowic najpierw czy warto, ja dlugo o tym myslalem, ps. po zrobieniu proby nie ma zadnych problemow ze skora, pozdrawiam i zycze powodzenia

ps2. pamietajcie zeby zawsze wiezyc w siebie, i zyc z nasza choroba jak normalni ludzie i mozna pozwolic sobie na to co zdrowi ludzie bez chorob genetycznych, ale ZAWSZE WSZYSKO ROBIC Z GLOWA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: jatoja (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 03 wrz 2010 - 02:03:51

Mi dopiero po 5 tatuażu wyskoczyła pani ł hehe.
Tak dlugo sie nie pojawiala ( okolo 8 lat) ze zupelnie o niej zapomnialem.
No ale w koncu o sobie przypomniala, zalecze , odczekam i robie tatuaze dalej.
Pozdrawiam i glowa do gory , zawsze to mogl byc hiv smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Jaś (---.gemini.net.pl)
Data: 05 wrz 2010 - 00:07:54

Wiec Może i Ja się wypowiem miłość do tatuaży zawładnęła mną wcześniej niż łuszczyca ( ok 10 lat temu ) zanim mnie dopadła zrobiłem ich trzy dopadła mnie jakieś 2 lata temu odpuszczałem chodź miałem kręćka na następny wzorek walczyłem smarowałem łykałem zmniejszyła się do paru kropek . Cóż w pewnym momencie nie wytrzymałem to było silniejsze 3 miesiące temu zrobiłem sobie piękny 40 cm krzyż na plecach i co ???
Nic się nie zmieniło mam tyle samo kropek ile miałem zanim znów się wywzorkowałem ale powiem szczerze ja nic nierobie według wskazań lekarza i wydaje mi się ze ze mną jest coś nie tak bo bardzo powoli ale wszystko zanika..
Życzę tym którzy lubili to co Ja żeby tez mieli takie szczęście...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: lisiczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 13:43:59

ja mam łuszczycę ok 15 lat robiłam tatuaż i nigdy nic mi się z nim nie działo i mam zamiar nie długo zrobić cale plecysmiling smiley Powiem tylko tyle że odkąd leczę się metodami naturalnymi sprowadzanymi z Wietnamu i Chin mam od czasu do czasu jakąś małą plamkę smaruję i nie mam. Nie polecam maści sterydowych od lekarzy bo to pomaga ale na chwile i nie jest zbytnio zdrowe.
A tatuaże są zajebistesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 17:49:22

No tak tylko niektorym tylko sterydy pomagaja ja np.smaruje sterydem co drugi dzien i duzo natluszczam zeby skory nie niszczyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: ok (---.chello.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 19:50:49

Ps. do lisiczki

cała możesz się wytatuować i nie będzie widać łuszczycysmiling smiley
Jak galernicysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: lisiczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2010 - 12:34:12

cała to nie muszę wiesz bo u mnie prawię jej nie widaćsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Gibki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 lis 2010 - 08:36:11

debilem? weź ty człowieku pomysl co piszesz sam sobie zrób koszulke z napisem mam najebane jak cyganka w tobołku tatuaże są robione w głębokich warstwach skóry flecie jeden i jesli juz ma powodowac ł to tylko ze względów alergicznych takie krytyki zostaw dla siebie pało jakich mało i spier... jak Ci sie nie podoba bo wnerwiasz ludzi samym podejsciem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2010 - 00:14:21

Witam
Ja choruje od ok 8 lat... Zawsze chciałem się wydziarać, no i się wydziarałem smiling smiley Noga w miejscu tattoo (cała prawa strona prawej łydki) zdrowa, ale na lewej mi coś wyskoczyło i to prawdopodobnie jest Ł... Za niedługo wybieram się do lekarza, przypuszczam że dostanę niezły opier..., ale cóż smiling smiley Jak dużo osób z Ł mam zamiar dalej się dziarać... Mam tylko nadzieję, że na lewej nodze to nie Ł... Skończę prawą nogę, i mam zamiar zacząć (o ile się da) lewą...
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.