Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: ok (---.chello.pl)
Data: 27 lis 2010 - 12:34:18

Gibki sobie wytatuował mózg 13 lis 2010 - 08:36:11

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: nmjh (---.b-ras3.chf.cork.eircom.net)
Data: 29 lis 2010 - 04:07:31

witam
choruje na łuszczyce kilkanascie lat zrobilam sobie tatuaz na brzuchu wczesniej w tym miejscu nie mialam łuszczycy ale po zrobieniu tatuazu niestety wystapila naszczescie nie niszczylo to tatuazu tylko zrobily sie plamki i łuski na tatuazu wiec smaruje masciami i znika tylko calay czas musze smarowac to miejsce jak przestaje to znowu sie pojawia;((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: math (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2010 - 00:13:23

ja mam ł od 7 lat a mam 19 , zastanawiam sie nad zrobieniem sobie tatuazu na przedramieniu , mam juz kolczyka w uchu i nie mam zadnych ognisk w tym miejscu , ciekawe jak to bedzie na rece z tatuazem :/ . pozdrawiam :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: paweł (---.sqy-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 09 maj 2011 - 01:35:46

hello
mam łuszczyce od nie wiem ilu lat, bo nie licze... z tego co wiem, to nie jest złosliwa... zaczęło sie od jednego małego dawno temu, potem sie uspokoiło i pare lat temu wystrzeliło i miałem sporo małych ognisk rozsianych na całym ciele które zaleczyłem i mam teraz na ciele małe ogniska tylko w kilku miejscach(3 dosłownie, moze 4) mam jeszcze tylko jedno ognisko na tyle głowy, z którym walcze od dłuższego czasu, tak jak i wczesniej wspominiane ogniska na ciele ale to po czesci z mojej winy, bo nie dbam o to systematycznie... a pozatym szybko przetłuszczają mie sie włosy, co nie działa niestety na +

ogólnie lekarze mówią że szkodzi mi bardzo dużo(z tym że co lekaż to opinia, jak pewnie juz wiecie) a zwłaszcza z alkoholem ale ja pije normalnie i to czasami sporo, czasami (gdy jestem w holandii oczywiscie) pale sobie trawke, a czasami brałem cos mocniejszego ale poziom mojej choroby jest nadal ten sam... jesli chodzi o skaleczenia to tez bywa różnie, wogóle sie nie oszczędzałem wiec otarcia mechaniczne i rany były często na moim ciele, nawet na delikatnych obszarach skóry i nic nie tworzyło sie w tych miejscach, z tym że troche długo sie goją...
i mam taki dylemat bo od bardzo dawna chciałem zrobic sobie tatuaż, i nadal chce, tylko troche sie obawiam czy jak zrobie to nie wysypie mi w tych miejscach... moze zrobic sobie jakąs próbe? oczywiscie w normalnym, profesjonalnym salonie...
wiem że nie można odpowiedziec jednoznacznie ale bede wdzieczny za jakiekolwiek podpowiedzi w tym temacie...
dziekówka z góry winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: killeros (---.ip82146235.host.ukw.edu.pl)
Data: 17 cze 2011 - 13:38:34

ja po jednej wizycie u dermatologa uslyszalem,zebym juz sobie odpuscil tatuaze,a bylem umowiony na nastepny kilka dni pozniej!zadnych wysiewow nie mam.Zrobione mam 4 tatuaze z czego 3 sa wytatuowane juz jak zaczela sie choroba.Zastanawiam sie nad nastepnym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Nikola : ) (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 pa� 2011 - 15:58:42

Cześć mam 16 lat chce mieć tatuaż na kręgosłupie ma to być bardzo małe smiling smiley
co do łuszczycy nie mam jej dużo doktor powiedziała że to są bardzo małe plamki . pozatym teraz po wakacjach mam moze kilka plamek miałam również operacje w czerwcu i w miejscu gdzie miałam blizne nie ma żadnych śladów łuszczycy . DORADŹCIE ZROBIĆ CZY NIE ? : (

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Łukasz (---.cable.net-inotel.pl)
Data: 01 lis 2011 - 20:13:41

nigdy nie miałem dużych wysiewów łuszczyce, więc zdecydowałem się na tatuaż Zrobiłem go nie dawno, na żebrach, w studiu oczywiście. Po tygodniu wyszły mi na nim czerwone kropki, dosyć sporo no i swędzą. Będę to smarował czymś i starał się wyleczyć to zobaczymy co z tego będzie...napisz później czy wszystko dobrze się skończyło...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: dziara (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 lis 2011 - 20:55:46

i jak Łukasz, schodzi Ci to??? robic czy nie robic??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Łukasz (---.cable.net-inotel.pl)
Data: 18 lis 2011 - 03:14:39

tatuaż zrobiłem 20 października, więc prawie miesiąc już minął i na dzień dzisiejszy nie ma tragedii ale kropki są jeszcze, chociaż smaruje co dzień, jakąś dobrą chińską maścią, specjalną na łuszczycę...ładnie mi to powysuszało te kropki, łuska zeszła i w sumie nie widać na pierwszy rzut oka tych kropek. Tatuaż wygląda dobrze. Będę to smarował aż do całkowitego wyleczenia, nie wiem ile to potrawa i czy nie będą się później pojawiać nowe kropki...Póki co nie żałuje, że zrobiłem sobie ten tatuaż ale jeśli problem z tymi wysiewami nie ustąpi, to nie będzie miło. Nie jestem zdziwiony bo uprzedzała mnie o tym moja pani dermatolog, niestety nie myliła się i aż strach teraz do niej iśćsmiling smiley ...mam nadzieję, że nie będę musiał... Jeśli chcesz to rób ale bądź gotów na wszystko...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 18 lis 2011 - 22:01:11

ja wlasnie tez chce zrobic nowy tattoo jak bede w Polsce w lutym,ale sie naprawde boje ze moze byc wysyp na tym miejscu i bedzie sie papralo.A jak chce robic to duzy na reke od barku do lokcia takze dosc duzy.Mam jeszcze kilka miesiecy zobaczymy,dam znac co i jak Pozdro winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Łukasz (---.cable.net-inotel.pl)
Data: 14 gru 2011 - 22:57:50

wysiew po zaleczeniu pojawił się znowu w jeszcze bardziej nasilonej formie, spróbuje jeszcze raz zaleczyć a potem będę chyba cały czas kremował tatuaż jakąś maścią nawilżającą, ponieważ w tym miejscu skóra jest bardzo sucha...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2011 - 09:14:22

witajcie.mam łuszczyce tylko na skorze głowy i mała kropeczke na łokciu,chce zrobic tatuaz na stopie koło kostki,czy jest mozliowsc po zrobieniu tego tatuazu ze łuszczyca sie tam pojawi?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 gru 2011 - 09:44:35

Jest taka możliwość bo łuszczyca wychodzi tam gdzie doszło do przerwana ciągłości naskórka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: wera (---.sta.asta-net.com.pl)
Data: 19 gru 2011 - 12:29:20

ja dzis ide robic sobie tatuaz a mam ł. od 17 lat a mam 23 \,kurde teraz tu sobie troszke poczytalam i teeraz sie zastanawiam troszke bo nie pomyslalam ze moga byc jakis konsekwencje,. ale tyle lat juz ja mam i jestem do niej przyzwczajona a wiem ze i tak nie zejdzie to czym sie marwtic pare plamek wiecej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: tommy0 (---.ostroleka.vectranet.pl)
Data: 19 gru 2011 - 14:43:37

Jasne, że jest możliwość wysiewu, ale jeśli naprawdę tego chcesz to chyba nie ma sensu dawać wygrać tej chorobie (moim zdaniem wszelkie ustępstwa,restrykcyjne diety i inne uciążliwe zabiegi, jeśli trwają zbyt długo są właśnie porażką z łuszczycą). Ja sam mam tatuaż i nie miał on wpływu na moją łuszczycę (tak myślę, bo pierwszy wysiew miałem 2 lata po zrobieniu tatuażu i to w zupełnie innym miejscu).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Morgan (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2011 - 14:34:29

Mam łuszczycę na łokciach i nogach.Plecy mam czyste. Chciałbym wydziarac prawie całe plecy. Czy warto zaryzykowac?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: .loraK (---.ip.netia.com.pl)
Data: 05 sty 2012 - 17:33:20

Witajcie. Chce podzielic sie z wami moim doswiadczeniem z tat2. smiling smiley otoz chce sie tym zajmowac,marzylam o tym od dawna smiling smiley zamowilam profesjonalny sprzet do dziabania,tusze,zasilacz,igly i maszynke. Nie moglam sie doczeka zrobiena pierwszego tatuazu,(zaznaczam,ze rownez choruje na luszczyce,nie wiem dokladnie ile-pare dobrych lat.mam 21lat...powazne wysiewy na calym ciele praktycznie,gdy robi sie cieplo wszystko mi znika,wyskakuje na jesien zime..) wiec zrobilam sobie smiling smiley nie mialam wowczas masci typu Alantan i After Inked - takimi nalezy smarowac tatuaz po kazdym wyschnieciu warstwy masci,po delikatnym przemyciu rzecz jasna. NA pierwszym tatuazu wyszla mi pani Ł niestety smiling smiley ale smaruje ja mascia na ł i schodzi. Drugi tatuaz zrobilam i nie wyszla mi nawet kropeczka smiling smiley goi sie bardzo ladnie smiling smiley nie zaluje ani pierwszego ani drugiego tatuazu smiling smiley wlasnie dzisiaj mam zamiar zrobic sobie kolejny smiling smiley juz projekt gotowy winking smiley To,ze jestesmy chorzy na ł,nie znaczy,ze mamy odmawiac sobie przyjemnosci smiling smiley jestesmy takimi samymi ludzmi smiling smiley Wystarczy odpowiednio dbac o tatuaz i skore smiling smiley Pzdr dla wszystkich chorujacych damy rade !! :*:* Buziaki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Łukasz (---.cable.net-inotel.pl)
Data: 21 sty 2012 - 16:57:41

A możesz podać nawzę maści, której używasz smarując tatuaż na którym wysiewa Ci łuszczyca?? Jest to jakaś maść sterydowa? Bo mi tylka taka pomoga, samo natłuszczanie nic nie daję i obawaiam się, że nie długo cały tatuaż mi zajdzie łuską...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: .loraK (---.ip.netia.com.pl)
Data: 24 sty 2012 - 00:42:21

Łukasz, jest to krem MDIDERM wskazany dla osob chorych na luszczyce..pisze jeszcze,ze dla osob chorych na egzeme i atopowe zapalenie skory. jest jeszze taka emulsja pod prysznic nazywa sie tak samo winking smiley ja mam krem 500g,stosuj go zaraz po kapieli..mi pomaga. pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: .loraK (---.ip.netia.com.pl)
Data: 24 sty 2012 - 00:46:57

NIE MIDIERM TYLKO MEDIDERM !!!! literka nie weszla..;d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.