Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: siwek (194.152.50.---)
Data: 09 lut 2010 - 20:56:37

a łuszczyce mam tylko na nogach i czy nic sie nie stanie jak se zrobie tatuaz na łopatce

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: wie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2010 - 23:29:28

witam wszystkich choruje na łuszczycę 15lat i przez ten okres pojawialy mi sie na ciele małe miejsca które po stosowaniu dermovate znikały rzrobilam sobie tatuaż rok temu i do dzisiaj jestem sala wysypana moje ciało pokryło się całe w tydzień po zrobieniu tatuażu a tatuaż nie wyglada tak jak miał wyglądać wręcz wygląda ochydnie jak wielki siniak był mamy i zgrabny a teraz jesy wielki rozlany i bez kształtu zastanawiam sie co dale jak go teraz usunąć z tego co się orjętowałam będzie to mnie kosztowało dużo bólu i czasu i kasy wiec osobiscie nie polecam

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: siwek (194.152.50.---)
Data: 12 lut 2010 - 19:01:59

czesc "wie" a zrobiłas se ten tatuaz w miejscu w ktorym nie wystepowała u ciebie łuszczyca,bo ja sie zastanawiam bo chcem se zrobic w miejscu w ktorym mi nie wystepuje łuszczycasmiling smiley

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: junioras (---.aztw.cable.virginmedia.com)
Data: 13 lut 2010 - 12:00:49

Witam ja mam luszczyce 14 lat mam zrobione 2 duze tattoo na ramieniach juz 2 lata czasem sie na tatuazu pojawi posmaruje jest ok w tym roku planuje zrobic rekaw pozdrawiam

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: nati (---.tktelekom.pl)
Data: 16 lut 2010 - 23:25:16

Hej ja zrobiłam sobie tatułaż w miejscu gdzie nigdy nie miałam łuszczycy tzn na plecach. Łuszczyca wystepuje mi na nogach i rece. Mam go juz 3 lata i nic mi nigdy nie wyszło, na nim ani w okolicach. Musze zaznaczyc ze jest to tatulaz biologiczny czyli nie jest tak mocno nakuwany.
Pozdrawiam

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: mała (94.254.157.---)
Data: 07 mar 2010 - 21:00:49

Mam łuszczycę ale zanim zapytać się dermatologa czy można zrobić tatuaż przy takiej chorobie skóry zrobiłam sobie...i nie ukrywam że żałuję!! W miejscu tatuażu pojawiły się czerwone krostki i w dodatku takie swędzące że nie da się wytrzymać...Używałam już tyle zwykłych maści i z antybiotykiem i zero poprawy. w miejscu nadal są krostki i w dodatku jest strasznie wysuszony...a teraz zastanawiam się nad usunięciem

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Dominik P (91.211.85.---)
Data: 31 mar 2010 - 23:01:40

Witam
Z łuszczycą walczę od dzieciństwa także temat nie jest mi obcy.
Co roku wyskakuje mi w okolicach głowy rąk i nóg,ale do rzeczy.
Cztery miesiące temu zrobiłem sobie tatuaż prawie na calych plecach.Obawialem sie jak szlag ze pokryje sie "czymś więcej niż tylko lekkimi strupkami"Zobilem go w profesjonalnym studiu gdzie powiedzieli mi co mam robic,jak o niego dbac abym byl zadowolony.Kilka dni temu łuszczyca znów się pojawiła ale tylko tam gdzie zawsze ani jednej zmiany na plecach.Także co mogę powiedzieć.Sztuka tatuazu to bardzo fajna i piekna rzecz na ktora i my mozemy sobie pozwolic.Nie skąpcie na to tylko pieniędzy.Lepiej odlowyc pare stówek i zrobić to u profesjonalisty.Ja nie żałuję i przymierzqam sie do nastepnego.
Ps.CO do kolezanki Malej.Poczytaj na necie i idź do dermatologa na bank to nie wina łuszczycy.Moze to być uczulenie na pigment lub...na plyn do kąpieli lub wiele innych
Pozdrawiam

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Arek (---.static.korbank.pl)
Data: 20 kwi 2010 - 17:42:01

Witam ja mam łuszczyce od 10 lat nie dawno zrobiłem sobie tatu na większą część pleców, nie mam żadnych zmian i wszystko jest ok doda że zmiany miałem tylko na łokciach, głowie i nogach też sie obawiałem czy mnie nie wysypie ale jestem dobrej myśli smiling smiley

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: elficzka0705 (---.chello.pl)
Data: 04 lip 2010 - 10:13:09

Hey!!!!!
Powiem tak jakieś 8lat temu zrobiłam sobie 2 tatuaże nic mi nie wyszło na nich.
Jakieś 2 lata temu zrobiłam sobie jeszcze dwa na łopatce od razu wyszła mi łuszczyca.
A na tym drugim nie miałam ani plamki.
Ale gdy miałam wysiew to mam na wszystkich tatuażach plamki i w innych miejscach też.
Deformuje to tatuaż!!!!!
Pozdrawiam

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: lordpieczarka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2010 - 18:02:15

Witam ja dowiedziałem się że mam łuszczycę jakieś 9 lat temu miałem 2 poważne wysiewy ale nie zdecydowałem się na pobyt w szpitalu pozdrawiam wszystkich chorych.
Ale wracając do tematu ja mam cały czas na kolanie łokciu czasami mi wyskakują na twarzy (pod okiem) lub na dłoniach i byłem ostatnio w salonie tatuaży w Krakowie na ul.Grodzkiej koło szkoły Cosinus rozmawiałem z właścicielką i powiedziała że ok można robić tatuaż i łuszczyca nic temu nie zrobi bo pigment jest w skórze właściwej

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 25 lip 2010 - 20:19:35

Pewnie,że powiedziała"ok,można zrobić tatuaż",przeciez to dla niej kasa!!!Zapewne bardzo dobrze zna się na naszej chorobie-hahaha!!! Dziwię się wszystkim tym,którzy chcą sobie dać wykonać malowidła na skórze.Już dość jestesmy "ozdobieni"przez łuszczycę,a na dodatek lekarze mają rację,że nie pozwalają na coś takiego jak tatuaż.Jedni z Was już to głupstwo zrobili i teraz jak czytam,zastanawiają się nad usunięciem tego paskudztwa.Pozdrawiam!!!

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: DOBRA RADA (---.bialnet.com.pl)
Data: 29 lip 2010 - 07:41:44

ja chce dodac od siebie tyle ze nim ktos chory na luszczyce (jak ja) bd chcial zrobic sobie tatuaz powinien najpierw zrobic probe w ksztalcie plusa (+) badz malego kuleczka. choruje od kilku lat, tez chce zrobic sobie tatuaz przy sercu "milosc zwycieza wszystko" po łacinie, chce to zrobic tylko dla siebie, bo moje zycie soe zmienilo o 360stopni i jestem teraz, uwazam, dobrym czlowiekiem i najwazniejsza rzecza ktora cenie sobie w zyciu jest milosc. chce zaryzykowac, bo jest warto, dlatego jak ktos chce sobie zrobic tatuaz, np.kwiatuszek albo smoczek, tylko zeby ladnie wygladalo, powinien sie zastanowic najpierw czy warto, ja dlugo o tym myslalem, ps. po zrobieniu proby nie ma zadnych problemow ze skora, pozdrawiam i zycze powodzenia

ps2. pamietajcie zeby zawsze wiezyc w siebie, i zyc z nasza choroba jak normalni ludzie i mozna pozwolic sobie na to co zdrowi ludzie bez chorob genetycznych, ale ZAWSZE WSZYSKO ROBIC Z GLOWA

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: jatoja (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 03 wrz 2010 - 02:03:51

Mi dopiero po 5 tatuażu wyskoczyła pani ł hehe.
Tak dlugo sie nie pojawiala ( okolo 8 lat) ze zupelnie o niej zapomnialem.
No ale w koncu o sobie przypomniala, zalecze , odczekam i robie tatuaze dalej.
Pozdrawiam i glowa do gory , zawsze to mogl byc hiv smiling smiley

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Jaś (---.gemini.net.pl)
Data: 05 wrz 2010 - 00:07:54

Wiec Może i Ja się wypowiem miłość do tatuaży zawładnęła mną wcześniej niż łuszczyca ( ok 10 lat temu ) zanim mnie dopadła zrobiłem ich trzy dopadła mnie jakieś 2 lata temu odpuszczałem chodź miałem kręćka na następny wzorek walczyłem smarowałem łykałem zmniejszyła się do paru kropek . Cóż w pewnym momencie nie wytrzymałem to było silniejsze 3 miesiące temu zrobiłem sobie piękny 40 cm krzyż na plecach i co ???
Nic się nie zmieniło mam tyle samo kropek ile miałem zanim znów się wywzorkowałem ale powiem szczerze ja nic nierobie według wskazań lekarza i wydaje mi się ze ze mną jest coś nie tak bo bardzo powoli ale wszystko zanika..
Życzę tym którzy lubili to co Ja żeby tez mieli takie szczęście...

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: lisiczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 13:43:59

ja mam łuszczycę ok 15 lat robiłam tatuaż i nigdy nic mi się z nim nie działo i mam zamiar nie długo zrobić cale plecysmiling smiley Powiem tylko tyle że odkąd leczę się metodami naturalnymi sprowadzanymi z Wietnamu i Chin mam od czasu do czasu jakąś małą plamkę smaruję i nie mam. Nie polecam maści sterydowych od lekarzy bo to pomaga ale na chwile i nie jest zbytnio zdrowe.
A tatuaże są zajebistesmiling smiley

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 17:49:22

No tak tylko niektorym tylko sterydy pomagaja ja np.smaruje sterydem co drugi dzien i duzo natluszczam zeby skory nie niszczyc

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: ok (---.chello.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 19:50:49

Ps. do lisiczki

cała możesz się wytatuować i nie będzie widać łuszczycysmiling smiley
Jak galernicysmiling smiley

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: lisiczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2010 - 12:34:12

cała to nie muszę wiesz bo u mnie prawię jej nie widaćsmiling smiley

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Gibki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 lis 2010 - 08:36:11

debilem? weź ty człowieku pomysl co piszesz sam sobie zrób koszulke z napisem mam najebane jak cyganka w tobołku tatuaże są robione w głębokich warstwach skóry flecie jeden i jesli juz ma powodowac ł to tylko ze względów alergicznych takie krytyki zostaw dla siebie pało jakich mało i spier... jak Ci sie nie podoba bo wnerwiasz ludzi samym podejsciem.

Re: łuszczyca a tatuaże
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2010 - 00:14:21

Witam
Ja choruje od ok 8 lat... Zawsze chciałem się wydziarać, no i się wydziarałem smiling smiley Noga w miejscu tattoo (cała prawa strona prawej łydki) zdrowa, ale na lewej mi coś wyskoczyło i to prawdopodobnie jest Ł... Za niedługo wybieram się do lekarza, przypuszczam że dostanę niezły opier..., ale cóż smiling smiley Jak dużo osób z Ł mam zamiar dalej się dziarać... Mam tylko nadzieję, że na lewej nodze to nie Ł... Skończę prawą nogę, i mam zamiar zacząć (o ile się da) lewą...
Pozdrawiam