Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pytanie
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 kwi 2005 - 17:57:54

Czesc wszystkim!
Mam problem z ktorym borykam sie juz od miesiaca mianowicie wszystko zaczelo sie od strupek na glowie i lupiezu stwierdzono lojkotowate zapalenie skory teraz natomiast pojawilo mi sie na dloniach oraz na calym ciele tzn na nogach rekach plecach a nawet na brzuchu jednak najwiecej na dloniach czerwone kropki,plamki niewiem jak to ujac co nie ktore pokryte luskami smarowalam roznymi masciami i nic nie pomaga podejrzewam luszczyce czy myslicie ze faktycznie moze to byc ta choroba??
Prosze Was doradzcie mi bo powoli dopada mnie bezsilnosc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 13 kwi 2005 - 19:53:22

To moze byc luszczyca. Idz do dobrego dermatologa. U mnie luszczyce stwierdzil dopiero 3 lekarz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 kwi 2005 - 20:03:30

No prosze do trzech razy sztukasmiling smiley Dzieki serdeczne za odpowiedz
Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 13 kwi 2005 - 21:55:03

aniusmiling smiley
dobra rada - NICZYM nie smaruj przed wizyta!!!!
ja sie nad moim plamkami troche poznecalam (2 miesiace je "kurowalam na wszystko"winking smiley i dopiero wnikliwe oko lekarki wybadalo nowe KLASYCZNE zmiany.
te plackowate byly "nie tego koloru" - po zestawie antyalergiczno-antygrzybiczno-antyzarazkowym (o masci antybiotykowej na egzemy po kleszczach NIKOMU nic nie mowilam! sza!!!smiling smiley))
dostalam taaaaaaaka bure za samowolke, ze prawie zaczelam sie bac, czy aby nastepnym etapem klapsy na plackowaty tylek nie bedawinking smiley)))

i obys tej francy nie miala!!!

czego wszystkim naiwnie zyczesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 kwi 2005 - 22:45:38

Anitko dziekuje za rade i wiesz chyba skorzystam choc trzeba przyznac ze jedna masc mi pomogla(Triderm) mianowicie chodzi o zmiany na glowie i czole na dlonie niestety zadna nie jest w stanie sie uporac nie mowiac juz o innych czesciach ciala
Jeszcze raz Dzieki Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: Monika (---.satfilm.net.pl)
Data: 13 kwi 2005 - 22:50:53

Rozmawiałaś z rodzicami czy ktoś w twojej rodzinie miał łuszczycę. To nie musi być z pokolenia na pokolenie, więc mogą nie wiedzieć. Jeśli się okaże, że to własnie "to" to możesz mieć nawet to po jakimś pra pra pra dziadku, nawet do pięciu pokoleń.....

powodzenia, trzymaj się
ania napisał(a):

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.