czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ewa (---.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 22:47:04

czy ktoś z Was stosował masci o nazwie DR.Michaels
byłabym wdzięczna za informacje - aha jest jeszcze coś takiego jak błoto z Morza Martwego czy można to kupic w Polskich aptekach - słyszałam że ktoś to sprowadza z Francji - ponoc pomaga pozdrawiam

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: grzegorz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 22:02:00

mnie częściowo pomogło
suteczność oceniam na poziomie preparatów on- clinic
z tym że stosowanie jest mniej kłopotliwe
cena podobna

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: gochna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 11:13:43

mi pomogło tylko opróżnić portfel....

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 cze 2012 - 15:19:41

up

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ksymena (67.221.255.---)
Data: 28 cze 2012 - 14:32:11

Nie chce mi się powtarzać więc wkleję swój post z innego forum:
A więc mam za sobą już 2 m-ce kuracji preparatami dr michaels: maść żel myjący, oraz tonik. Trochę się wykosztowałam ale jak się później okazało było warto!
Najświeższe zmiany;
- zmiany na brzuchu i między pośladkami zostały znacznie zredukowane, już tak nie dokuczają.
- plamki na rękach zostały zlikwidowane zupełnie, nie ma nawet przebarwień.
- zmiany w brwiach także zlikwidowane zupełnie.
- trzymają się jeszcze zmiany, tam gdzie łuszczyca pojawiła się najwcześniej - głównie skóra głowy, ale nawet tu poprawa jest zdecydowana.
Co do zużycie tych preparatów, to przy moich zmianach ok. 1% powierzchni ciała, to co kupiłam starczy mi pewnie na rok albo i lepiej. Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolona mimo nie małej ceny preparatów, zdecydowanie polecam.

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: rafcio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2012 - 23:29:25

witaj KSYMENA a jaki koszt kompletu dr.Michales,i czy po sterydach bedzee to na mnie dzialac?? pozdrawiam

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ksymema (95.141.28.---)
Data: 29 cze 2012 - 16:50:26

Rafcio, ceny preparatów możesz sprawdzić na: http://drmichaels.com.pl/ - to jest chyba najtańsze źródło z jakiego można je w polsce zamówić.
A czy po sterydach będzie działać? Szczerze mówiąc nie wiem, pewnie to zależy od wielu czynników - w moim przypadku zadziałało ale co będzie u ciebie nie wiem. Pewnie się nie dowiesz póki nie spróbujesz.

Acha na stronie którą podałam są namiary na bezpłatną konsultację dermatologiczną, może tam cię poinformują lepiej niż ja.

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: wojti (---.radom.vectranet.pl)
Data: 29 cze 2012 - 18:33:32

dzis dostałem caly zestaw koszt 437 z dstawa czekalem 3 dni i zaczynam.ja mam luszcz,, 10lat teraz mam 34przez rok mialem spokoj zmarowalem sie exorexem po roku zaczelo guwno wychodzic najgorzej to miejcaa intymne potm lokcie i kolana. jezeli drmichaels nie pomoze to znowu sterydu ale nimi smarowalem sie malo.dodam ze zamowilem sobie jeszcze olej lniany podobno tez sa po nim dobre efekty nio i niestety okropna dieta brak piwa,grila itp moze sie uda .jaby co to za 2 tyg napisze czy sie dalo cos zrobi,pozdro i niezalamywac sie bo mi duzo do tego nie brakuje

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: AMIR (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 03 lip 2012 - 14:10:35

POWODZENIA WOJTI, NAPISZ JAK PRZEBIEGAŁA KURACJA SAM JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM DR MICHAELS

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ulalala (---.gtnet.net.pl)
Data: 03 lip 2012 - 20:08:28

Dołączam do grona NIEZADOWOLONYCH, po miesięcznej kuracji efekty żadne, no może poza niezłym natłuszczeniem skóry. Ale maścią witaminową A też mozna uzyskać ten sam efekt. U mnie mieżle Prezes Michaels to wydrenował kieszeń.

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: ryszard (95.141.28.---)
Data: 02 sie 2012 - 22:28:30

mi pomogły, po dwóch tygodniach nie było łuski, skóra dobrze nawilżona, są jeszcze czerwone plamy ale mam nadzieję że też znikną. pozdrawiam

Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Wojtanator (---.sgh.waw.pl)
Data: 02 sie 2012 - 23:48:32

Przeklejam dla info z innego watku


Re: Do poczytania dla łuszczyków

Wysłane przez: małpa (---.home.aster.pl)

Data: 02 sie 2012 - 23:11:57


95.141.28.--- zdecyduj się czy jesteś Ryszardem czy Ksymeną z wątku o dr michaels, czy Kinią z tego wątku. W każdym bądź razie, tam gdzie mowa o dr michaels, tam ty pod różnymi nickami, oczywiście zachwalająca/zachwalający. Kurwa, spora część wpisów na tym forum to zwyczajny spam handlowców!