Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Praca w Warszawie
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2005 - 13:26:19Komputery, klimatyzacja i stresy jak wiadomo szkodzą zdrowiu.
Część osób chciałaby znaleźć lub zmienić pracę bardziej dla siebie odpowiednią. Pragnę dać tym osobą wskazówkę, że w Urzędzie Pracy
są możliwości dofinansowania podniesienia kwalifikacji i/lub przekwalifikowania. Przeznaczone są na to pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego ( 2,5 &#8211; 3 tysiące na osobę - szkolenia grupowe lub indywidualne).
Są pewne warunki stawiane przez Urząd, np. długości okresu pozostawania bez pracy. Gdy jest to 6 miesięcy to zapewniają 2,5 tys. dotacji. Trzeba też znaleźć pracodawcę który potwierdzi, że zatrudni daną osobę po szkoleniu. Ale to nie jest problemem, bowiem nie jest wymagane od pracodawcy, aby deklarował długość okresu na jaki zatrudnia.
Pieniądze są desygnowane przez prezydenta miasta Warszawy, zatem każde województwo może mieć inną sytuację &#8211; w Warszawie na razie pieniądze są...dopóki się nie skończą.

Z wyrazami uszanowania,
Cezar

Opcje: OdpowiedzCytujAkcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.