Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: albert (---.static.adslpremium.ch)
Data: 11 lip 2006 - 22:43:28

szum ja nic niema ale L moze wywolac wszystko nawet u czlowieka ktory ma 60 lat i nikt w rodzine nie chorowal moze tez byc luszczyca mechaniczna to znaczy uszkodzenie ciala rany a puzniej w trakcie gojenia pokazuje sie £ wszytko wylacznie zalezy od organizmu i czynkow ktore moga wywolac £ pozdrawiam a ci co moze sie tak boja ze sie zarazil £ to niech sami poczytaja wiecej dlaczego i skad moze byc wysyp £

Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: czarna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 mar 2012 - 22:36:16

łuszczyca nie jest zaraźliwa, może zacząć się objawiać w różnych sytuacjach, np. w sytacjach bardzo stresowych smiling smiley

Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: xxx (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 03 maj 2013 - 11:52:28

wszyscy którzy uważają że łuszczyca jest zarażliwa serdecznie współczuję głupoty smiling smiley

Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: oesa (---.zone13.bethere.co.uk)
Data: 11 maj 2013 - 01:58:54

ludzie o czym wy tu piszecie!!!zyje z ta choroba lat 11 i nikogo nie zarazilam i na szczescie mam obok siebie wspanialych ludzi ktorzy sie nia nie brzydza i mnie wspieraja a przede wszystkim traktuja jak normalnego zdrowego czlowieka...luszczyca to geny u mnie w rodzienie nikt nie mial a ja mam...no patrz a sie nie zarazilam od nikogo....i traktuj kolezanke normalnie bo zapewne jest jej przykro...

Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: tomek (---.zabrze.vectranet.pl)
Data: 27 wrz 2014 - 14:13:18

Jak Rząd mówi że nie ma zagrożenia to znaczy trzeba uciekać jak najdalej !! Jak lekarze i inni podlegli "systemowi" mówią ze nie ma zagrożenia zakażeniem to znaczy że już umieramy !!!!!