Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ORGANIZACJA
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 17 kwi 2005 - 13:46:53

Witam. Mam na imie Marek, mam 35 lat i bawie sie z łuszczycą w kotka (drapie pazurami) i myszkę (złapany w pułapkęsmiling smiley od 10 lat. Na forum trafiłem przypadkowo i bardzo sie ciesze, ze jest takie miejsce. Mam pytanie: czy my jesteśmy jakoś zorganizowani, czy się spotykamy, czy tworzymy jakiś klub czy tez organizację?
pozdrawiam
Marek


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ORGANIZACJA
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 17 kwi 2005 - 19:17:36

Witamsmiling smiley
wlasnie probujemy zebrac grupe chetnych na takie wlasnie spotkaniesmiling smiley Bedzie nam milo, jesli do nas dolaczyszsmiling smiley pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ORGANIZACJA
Wysłane przez: S?awka (---.brda.net)
Data: 17 kwi 2005 - 21:01:34

No witam!!
Te? si? bawi? z pani? '?'' od kilkunastu lat;-)
To forum podszepn?? mi znajomy,ale jest jeszcze inne forum,gdzie maj? ju? na swoim koncie kilka zlot?w :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ORGANIZACJA
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 17 kwi 2005 - 23:00:12

No maja... smiling smiley
I mam nadzieje,ze sie teraz przyczynie do organizacji kolejnego zlotu... Wszystko jest na dobrej drodze...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.