Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: KATARZYNA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 20:24:45

MÓJ SYN TEŻ JEST CHORY NA ŁUSZCZYCĘ I CHOĆ MA DOPIERO 10 LAT TO MA TĄ PASKUDE OD 6 ROKU ŻYCIA JEŻELI MA PANI JAKIEŚ WYPROBOWANE LEKI TO PROSZĘ CHOĆBY O ICH NAZWĘ MOJE DZIECKO JAK DO TEJ PORY MIAŁO SAME STERYDY A EFEKT ZNIKOMY

Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 11 maj 2005 - 10:42:14

Proszę poczytać wyżej,choć zaraz ktoś powie mi że reklamuję jakąś klinikę to jest to absolutna bzdura.Może tak być że dorosłym tak nie pomaga jak dzieciom ale w naszym przypadku pomogło w 100 %.


Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Efqa (---.aster.pl)
Data: 14 cze 2005 - 22:50:47

Mam również 9 letniego syna chorego na łuszczycę.Pojawiła się 5 miesięcy temu.Szukam kontaktu z rodzicami ,którzy mają podobne problemy.Bardzo proszę o informację co to jest za klinika i gdzie się mieści. Stosujemy kilka maści np cignolina z delatarem i inne, ale nic nie pomaga. Proszę napisac jak Pani sobie radzi z chorobą syna?

Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Leszek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2005 - 22:46:31

Witam
Mam na imię Leszek choruje od 7 lat, z moich doswiadczeń wynika, że dość skuteczne jest opalanie sie , plus smarowanie twarzy oliwka dla dzieci, spróbuj na pewno pomoze.
pozdrawiam
Leszek

Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: wojciech (---.army.mil.pl)
Data: 26 lip 2005 - 09:07:11

Luszczyca.Reklamowany sposób leczenia przez ON CLINIK jest nieefektywny.Przepisane "ornity "są żelami obojętnymi nie pomagają i nie szkodzą.Szkoda pieniędzy i czasu.Uważam ,że jest to nabijanie pacjęta w butelkę.Jak można leczyć wszystkich pacjętów tymi samymi żelami bez analizy "wysiewu".Daruj sobie wizytę w tej klinice a zaoszczędzisz 650zl.I jeszcze jedno- lekarz przyjmuje dwukrotnie,a później zaleca kontakt telefoniczny,inaczej ucieka od pacjęta.Barthez napisał(a):

> Bylem ciekaw ile wychodzi taka kuracja. Nie mam zamiaru
> korzystac z On-Clinic z roznych wzgledow. I za te pieniadze to
> wole sobie pojechac nad cieple morze i sie przy okazji dobrze
> bawic...