Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2021222324252627282930...->|-->
Bieżąca strona: 25 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 14:01:22

w ogóle wam też powiedzieli że obowiązkowo musi was rodzic tam odwieźć? o__O przecież to jest chore, żeby moja mama jechała specjalnie przez całą Polskę ze mną tylko po to by mnie tam oddać! T___T
mam 17 lat, powinni pozwolić mi samej podróżować, a nie... moja mama też się wkurzyła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 28 lip 2008 - 14:40:49

Widzisz,Maxime;D będzie git!winking smiley) ;D Patrycjo,nie wiem o kim ja mogłąm mowić...;D ja tak jak juz pisałam powyzej,to podbna ilosc h bedziemy ejchac,więc sie nie zamartwiajwinking smiley a Ty 1 raz do santorium? co do tego przyjazdu samemu ,to tak: w tamtym roku byłam w pOlanicy Zdroj,kolo Walbrzycha i dziewczyna byla w lasnie w Twoim wieku,z Torunia i sama przyjechala i zadnych problemow nie bylowinking smiley akurat z nia w pokoju mieszkalam;D np.moja mama nie pusicla by mnie sama pociagiem przez cala Polskęmdlatego tez zawozi mnie;p a Tobie powiedzieliMaxime,ze z rodzicem musisz przcjechać? jak coś,to napisz do mnie na gadu:6137605 winking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 28 lip 2008 - 17:48:33

hehe xD a nom mamy bardzo blisko do siebie winking smiley) ja mam o 19:03 pociag z Katowic i w Kołobrzegu bede tez bede po 5 w Kołobrzegu xD no dokladnie, ze pociag bezopsredni jest smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 18:28:04

Ja to 'dopiero' o 9.18 mam być planowo w Kołobrzegu;d A wyjazd o 18.02 smiling smiley Ale 15h to co to jest haha;d Damy radę, nie?grinning smiley Widać Marta, że nasze mamy mają ten sam typ mentalny;d tyle, że ja jadę z tatą;d haha;]
Ale też mi się wydaję, ze jakby rodzicie tam przedzwonili czy coś, to nie powinno być problemu, żeby samemu pojechać;] Kumpel miał 17,5 jak był ze mną w Rymanowie i sam przyjechał i wracałwinking smiley z Rymanowa do Bartoszczyc czyli cała Polska wzdłuż..
A tak swoją droga, to zaczęłam czytać to forum gdzieś od 17 strony, a tu już 25;d niezłe jesteśmy, nie?;d
Idę, bo mnie oczy bolą haha;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 28 lip 2008 - 23:05:13

Ahahaha;D ale zes dala,patrycjo!;p phii;D oj w sumei sie nei dziwie mamuśce;D huhu.a ja o 19;48 mam pociag i ,co fajna ejstem ;p ahhahaa;D ejj Wy dziewoje,a moze my bedziemy jechac ty samym pociagiem,tzn.pozneij beda doczepiać wagony gdzies tak w Warszaiwe,czy coś,wiec moze bedziemy razme ejchąc;D huhuh

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 09:18:57

Tylko, że niestety, ja tym razem nie przez Wawęsad smiley ale na Częstochowę ehhh;/ w tamtym roku jechałam przez naszą ee.. stolyyycę i jak się później okazało 1/2 osób jechała tym samym pociągiem jak nie więcej;] dwie dziewczyny to nawet poznałam przed Warsemwinking smiley
Aj, ajjj.. już niedługo;D
A co do tego pociągu jeszcze, to ja w sumie sama chybabym umarła ze strachu;d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 09:19:50

Ej, ej.. wiecie, że jest 9:18?grinning smiley
Za 28 dni wysiadam z pociągu <lol2>;dd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 09:20:47

Upsss.. miało być za 18;p
To może ja stąd lepiej już pójdę haha;d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 12:08:37

ja już jeździłam sama pociągiem tak daleko, więc się nie boję xD a zresztą pojadę z koleżanką która też jedzie ze mną do sanatorium
no i zobaczymy jeszcze co z tym rodzicem :/

nie jadę przez Warszawę xD więc raczej się nie zobaczymy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 29 lip 2008 - 12:46:21

No to lipa...A Ty,Patrycjo naprawde nie amsz co robic o godz.9;18,9;19 i 9;20 ?;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Aśka91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 13:23:47

Co do odwiedzin to właśnie trzeba mieć pisemną zgodę rodziców oraz numer dowodu osoby odwiedzającej. No i najpóźniej z przepustki można wrócić o 21.30.
A basen- też pływać nie umiem, ale na basenie jakoś sobie radziłam tongue sticking out smiley Bo tam woda ma takie zasolenie, że w pewnym stopniu utrzymuje Cię na powierzchni. Poza tym można się trzymać barierek przy brzegu tongue sticking out smiley Albo wziąć kółko i z kółkiem pływać grinning smiley Na basenie niby powinny być ćwiczenia prowadzone przez taką babkę, ale nam zazwyczaj odpuszczała hehe! I łatwo można się wykręcić od basenu także nie ma problemu grinning smiley
Pozdrawiam! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 16:22:24

Ooo.. to koleżanka też jakaś jeszcze jedzie?;d Fajnie, fajnie, bo mało nas tu strasnzie;]
Marta, Dziecinko Dorga, już Ci wspominałam, że nie mogłam spać;pp A zresztą kolega powiedział, że jemu to szkoda życia na spanie i śpi 4 h na dobę;D No to zaczęłam brać przykład <lol2>;dd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 17:02:07

Aśka91
dzięki za info ;* Super. To będę pamiętała i wezmę zgodę + ten numer.
Co do tego pływania to też luzik, skoro można się trzymać barierek/używać kółka to okej =D zresztą to pewnie nie jest głęboki basen, co?
A kółko to muszę mieć własne czy są tam jakieś? xD

Patrycja
tak, koleżnka też jedzie. Z mojej klasy. Razem to załatwiałyśmy i super że się udało xD Więc fajnie będzie. Tylko boję się że trafi na inny pawilon niż ja =/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Aśka91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 19:28:54

Basen jest płytki, przy ściankach to osoba średniego wzrostu spokojnie może stać na dnie i nie zanurkować, że tak to ujmę xD
A kółek i desek do pływania tam jest mnóstwo, więc swojego brać nie musisz tongue sticking out smiley

Jak macie jeszcze jakieś pytania, to piszcie smiling smiley Będę tu raczej zaglądać, bo tak fajnie jest przy okazji przypomnieć te czasy (chociaż niedawno wróciłam hehe)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 29 lip 2008 - 19:32:28

hehe xD Marta ja tez nie umiem pływac xD jakos damy rade hihi ^^

omg jeszcze 17 dni zostalo tongue sticking out smileyP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 29 lip 2008 - 22:30:36

Uhuuhu;D Patrycjo ja tez bardzo mało spie;D w roku szkolnym ostatnio spałam po jakies 5 h tylko i łazilam jak jakies niewiadomo co;D Aśka91,a wychowacy fajni są? Maxime,to bedziesz mieć fajniewinking smiley a kol.ta z która jedziesz to ma takei same schorzenia,jak Ty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Aśka91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2008 - 23:52:07

Więc tak:
kierowniczka wychowawców, pani Magda to nawet spoko! Kreuje się na takiego luzaka itp. Ale brecha z niej grinning smiley Ciągle powtarzała, jaka to ona tolerancyjna, a potem zwracała mi uwagę, że za rękę z chłopakiem szłam tongue sticking out smiley he he ale nic do niej nie mam- nawet w porządku
Pani Kasia- wychowawczyni zazwyczaj I grupy, na początku wydawała się zajebista! Dało się z nią dogadać w sprawie spacerów i czasu wolnego... Ale pod koniec turnusu zaczęła fochy ostre strzelać, bo grupa nie przygotowała piosenki na ognisko! I przez tydzień, jak ona była, to nasza grupa nie chodziła do sklepu nawet. I w deszcz na spacery musieliśmy chodzić... No a na początku, to przy niej wszystkie piguły, lekarzy, innych wychowawców obgadywaliśmy i ona się tylko brechała, a potem to wszystko wygadała im! I to właśnie ona powiedziała ordynatorce, że my na nią Strzałka mówimy i przypał był lekki xD
Pan Jan był spoko, jego grupa robiła, co chciała i mogli zostawać w budynku, jak reszta szła na spacer. Ale on każdej dziewczynie w dekold patrzył i zboczone teksty walił hehe
Z Pani Agnieszki to największa brecha była, bo ona ciągle płakała, jak ktoś np. się na zbiórkę spóźnił..
No i na koniec pani Danusia (taka w okularach). To była wiedźma! Wredna s*uka poprostu! Skarżyła, wydzierała się ciągle itp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 30 lip 2008 - 00:22:10

Hmm,no to tak średnio,ale miejmy nadzieje,ze będzie okwinking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2008 - 09:13:54

a są gdzieś jakieś kafejki internetowe? xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2008 - 09:15:16

aha a moja koleżanka właśnie nie wiem na co dokładnie jedzie. ale chyba też na coś z drogami oddechowymi.
to nie powinno być chyba problemu xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2021222324252627282930...->|-->
Bieżąca strona: 25 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.