Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: aaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 20:56:15

elo ja tez sie wybieram z kolezanka jeszcze niewiem dokladnie do ktorego,sad smiley6290665 )moj nr ggsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Megi (---.tkdami.net)
Data: 08 kwi 2006 - 21:25:47

jak narazie sie zorientowałam na zdjątkach jakie to sanatoium jest. Moze być tylko czy można samemu na miasto wychodzic bez żadnej opieki, a wątpie, ale cóż werdykt już zapadł wiec jade, do zobaczenia 29 kwietnia w Słoneczku. Gg 7020898

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: MaRy (---.nat.kon.tvknet.pl)
Data: 09 kwi 2006 - 12:39:21

słyszałam ze nie mozna samemu wychodzic ;/
ale podobno ogolnie jest bardzo fajnie...
ja jade 27 maja... jezeli jest ktos taki kto jedzie w tym terminie to please niech zagada na mojego gadulca 9334433
bede bardzo wdzieczna.. grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
paPa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: darek (---.netia.com.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 19:12:13

a kto jedzie od 22 lipca ?? :-> pozdro smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: MiChAł_7 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 18:41:54

Ja jade 29 kwietnia do "Słoneczka" odezwijcie sie moje GG to : 9823508 !!! (Jade na astme).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Sandra:) (82.139.39.---)
Data: 26 kwi 2006 - 17:08:27

Ja tam byłam..!!grinning smiley ale tio w 2004 roku w styczniusmiling smiley i szczerze jest swietniesmiling smiley schudlam tam (bo bylam na otyłośc> 7 kilo i w domu kontynuowalam diete i schudlam razem 25 kilosmiling smiley warto bylo...smiling smiley czesm jest ciezko, ale poznije nie am czego zalowac:* powodzenia:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: trypek1990 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 20:47:51

ja też jade od 29 kwietnie 2006r do 25 maja 2006r.
Czy ktoś w ty turnusie tam jedzie odezwijcie się plis?
Byłem tam już raz i wiem to i owo ale chciałbym się zaprzyjaźnić przed wyjazdem bo jest zajebiście!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: trypek1990 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 21:27:18

mój numer gg to: 539082

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Megi (---.tkdami.net)
Data: 27 kwi 2006 - 21:29:49

dobra ludzie ja też jade 29 i moje gg to 7020898 i Michał ja też jade na astme....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: karolayna (---.netpower.pl)
Data: 07 maj 2006 - 13:04:28

Ema ema wszystkim smiling smiley ja tez jade do sanatorium xD jade 24.06-20.07 jak ktos jedzie w tym okresie to prosze się odezwać xD jak narazie to niewiem jak bedzie w tym sanatorium bo na tym forum ją zdania podzielone.. no i kapsko nie wiem =p a ja mam prozbe.. jak by mógł ktos miły i fajny wytlumaczyć mi i oswiecić co i jak z tym sanatorium?! czekam smiling smiley hehe Gg: 9565080 Buziole xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Weronika (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 07 maj 2006 - 16:38:19

Sanatorium W kołobrzegu Słoneczko jest super ja byłam tam we wrzesniu ubiegłego roku było dsuper po 2 dniach sie zaleczyłam ale naormalnie super ludzie nasz pokoik w konrursie czystosci wygrał ta koniec wszyscy byłiśmy tak zrzyci i do tej pory z wikszościa utrzymuje kontakk i ma pamiątek po tych wczasach podaczas jednaj z naszych szalonych nocy straciłam przedni ząb ale piana była kurcze szkoda że nie moge juz tam jechac bo niestety jestem pełnoletniasad smiley POZDRO Angelika Monika Jadzia Paulina Gosia Kuba David Mateusz i wszyscy ktorzy wtedy tam ze mna byliściesmiling smiley:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium s?oneczko w ko?obrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Karolayna (---.netpower.pl)
Data: 07 maj 2006 - 22:26:26

a ja mam takie ma?e pytanko... jak wygl?da leczenie w tym sanatorium..? jakies 'masci' k?piele... czy m?glby mi kto? to wyjasni?, powiedziec na czy leczenie polega?..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Weronika (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 08 maj 2006 - 09:58:50

Do Karolayny:na poczatku kazdy ma wizyte z lekarzem i ten ustala przebieg leczenia np u mnie polegalo to na porannym smarowaniu mascmi ktore zaecil mi lekarz potem mialam naswietlanie lampami ktore bardzo mi pomogly i nawet opamily ze wzglaegu ze bylam w sanatorium nad morzem gdzie wlasnie przewaza jod to mialam inchalacje a w weekend bardzo duzo przebywalismy na spacerach wiec nie byly nam potrzebne u mnie poprawa byla widoczna juz po dwoch dnaich a zaleczylam sie calkoweicie nie majac zadnej lamki po tygodniusmiling smileyteraz jak zdam mautrke chce rozniez wybrac sie do sanatorium niestety juz nie da sloneczka bo jestem pelnoletniasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Kinga_Kaczka (217.153.194.---)
Data: 09 maj 2006 - 13:31:52

Widzę że tu każdy piszę o sobie grinning smiley Ja Jadę 27 maja 2006r. Jak ktoś tam był to niech powie jakie tam są pokoje (ilu osobowe) i czy są w pokojach gniazdka? Bo jak mi mówią koledzy to żeby wziąść taką przejściówke do żarówki że można wkręcić żarówke i mieć 2 gniazdka, sznurek itp. I że to jest jedno wielkie kombinowanie :] Jak ktoś jedzie w tym terminie to niech się zgłosi :] 1399732 - moje gg smiling smiley Jade na choroby górnych dróg oddechowych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Mary (---.nat.kon.tvknet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 17:03:35

hej Weronika mam do Ciebie pytanko... te masci którymi byłas smarowana ... to jakie one były ?? tzn chodzi mi o to czy to były sterydy.. bo z tego co wiem.. to sterydy sa bardzo szkodliwe.. jak mozesz to odpisz mi na moje pytanie.. winking smiley czekam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Weronika (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09 maj 2006 - 21:55:46

No ja byłam smarowana maścia Dermovate i teraz sama prosze swojego dermatologa zeby przepisywal mi ta masc bo tylko ona tak naprawde mi pomaga ale to zalezy od rodzaju luszczycy ten dermatolog ktory tam pracuje jest naprawde dabry kazdy kto wyjechaj z sanatorium odniosl niemal salkowita remisje a zapomnialam jeszcze powiedzec ze kapiele w basenach solankowych i te lampy kwarcowe naprawde pomagaja!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 22:12:23

Hej! moze jest, ktos kto jedzie do słoneczka 24 czerwca???Jesli tak to to moje gg 8499564. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Mary (---.nat.kon.tvknet.pl)
Data: 10 maj 2006 - 07:48:19

niom.. ale chyba dermovate to steryd ;/ uzywałam tego kiedys.. i efekty były super.. ale po penym czasie jak przestałam.. wszystko wyszło podwójnie wieksze ;/ i wogole... sad smiley na szczescie teraz jest juz oki... ale masz racje.. zalezy wszystko od rodzaju łuszczycy... a o lampach tez słyszałam ze są bardzo dobrewinking smiley pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: butterfly (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2006 - 12:33:22

ja bylam w sloneczku od 7 stycznia do 2 lutego. heheh bylo tak średnio...wychowawczynie sa oblędne:/ szczególnie jedna, mowiliśmy na nią ,,szabla" bo miala aparat na zębach ale to nic. Byla tak wredna i paskudna, ze masakra. Na spacery chodziliśmy po 3-4 razy dziennie;]zabiegi za to byly spoko;] basen;] mimo, ze bylam cala w lusczzycy to chodzilam z ludźmi ,,czystymi" i nikt mi nie dokuczal;] basem jest z wodą o zasoleniu ok 2%.mialam jeszcze inchalacje, gimnastyke oddechowa i korekcyjna;] a prysznice sa na samym dole . 10 prysznicy obok siebie z saslonkami i myli sie tam i chlopacy i dziewczyny pod nadzorem pielęgnieraki. jak ja bylam to w pokojach bylo po 5 -4 osob, teraz moze byc wiecej, bo jest cieplej a wtedy sloneczko przyjmuje wiecej osob i ,,upycha". ogolnie przestrzegam przed wychowawczyniami;] pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: butterfly (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2006 - 12:36:16

i jeżeli ktoś pali fajki to niech o tym zapomni tam naprawde tzreba mieć szcescie, żeby sobie zapalić. ja specjalnie nastawialam sobie budzik na 2:00/3:00 w nocy i szlam zajarac do kibla na drugi konieć korytarza:] i w pokoju nie ma kontaktow.lepiej wziaść pzredluzacz, bokontak jest jeden na korytarzu i jeden w kiblu, a jak 10 ludzi bedzie chcialo podladowac tel. to bedzie rześ:p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.