Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: AdusIaaa :) (80.51.182.---)
Data: 09 lip 2006 - 23:34:48

a dokładnie 16.09 i mysle że bedzie fajnie jeżeli ktoś jedzie w tym terminie niech napisze na forum...=) papa:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: AdusIaaa :) (80.51.182.---)
Data: 09 lip 2006 - 23:37:23

16.09 w moje urodzinki :p może ktoś zna ole poiotrowską moja koleżanka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Natalia :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2006 - 20:32:31

Hejcia wszystkim!!! Ja jadę we wrześniu do sanatorium...termin hmmmm zaraz chyba 12.09-16.10,, jeśli ktos z was jedzie tesh we wrześniu niech do mnie napisze na gg:3601213...a na co jedziecie??? Buziolki 4all..:*:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Natalia :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2006 - 21:14:20

nie, nie ja jadę 16 wrzesnia do 16 października, keśli ktoś z was jedzie dajcie znac ...napisze na gg:3601213...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Natalia :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2006 - 21:15:58

nie znowu źle, 16.09-12.10 smiling smiley teraz dobshe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: magda.... (---.tkdami.net)
Data: 17 lip 2006 - 12:50:23

hej...jedzie ktos moze do sanatorium w terminie 22 lipca 17 sierpnia...?...jade pierwszy raz...i co tu duzo mowic troche sie boje...sad smiley...tongue sticking out smiley...!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Julita (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lip 2006 - 19:47:47

siemano! Ja jade do słoneczka już drugi raz i się nie przejmuje i nie boje bo wiem jak tam było i ogólnie to tęskniłam za nowo poznanymi ludźmi w tym kołobrzegu, może jedyny problem to dojazd bo ja mieszkam ok.700 km dalej ;/ no ale jakoś przeżyje ten miesiąc, jade 22 lipca wróce 17 sierpnia smiling smiley bardzo sie ciesze i wszystkiech pozdrawiam tongue sticking out smiley papap smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: magda.... (---.tkdami.net)
Data: 17 lip 2006 - 20:49:44

hej julita...smiling smiley...jedziesz w tym samym terminie co ja...smiling smiley....odezwij sie do mni na gadu...smiling smiley...7044345..pozdrowki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Karolina18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2006 - 12:27:22

Siemka własnie dzisiaj wróciłam ze słoneczkasmiling smiley Było super juz tesknie za osobami z 5 pawilonu ziomale supersmiling smiley Bede dobrze wspominac łoneczko bo mi sie tam podobało. Cisza nocna nie była o 21 a o 22 czasami o 23. Pigóły wporzadku nie sa najgorsze tylko z lekarzem chyba cos jest nie tak. Tak jak Kinga kaczka napisała jesli tam jedziecie wezcie sobie ze soba cała apteczke i cały arsenał leków!!! Bo tam nawet plastra nie dostaniecie a jesli bedzie was cos bolec to lekarz stwierdzi ze symulujesz i jest wszystko wporzadku. Cztery tygodnie szybko mina a pod koniec nikt z was nie bedzie chciał wyjechac. Współczuje wam jak pojdziecie na pawilon 1 tam sa okropne warunki dobrze ze ja tam nie trafiłam. Ps. Pozdawiam cały pawilon 5 a szczegolnie pokój 19. I moja wychowawczyni , Pania Danusie, która z pewnoscia to przeczytawinking smileyoraz Pania odziałowa i Pania Ele od Garderoby bo sa naprawde super!a i jeszcze cos pod koniec turnusu uwazajcie na rzeczy szczegolnie n akomórki bo bardzo kradna!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Patrycja (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 20 lip 2006 - 14:16:58

CZeść!! ja jadę do Słoneczka od 22 lipca do 17 sierpnia. Szczerze mówiąc to się troszkę boję, bo jadę pierwszy raz. Proszę, napiszcie do mnie na gg, jeśli jedziecie w tym samym terminie....moje gg --> 8507615......buźka:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Marenka (z podbitym okiem) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2006 - 20:08:16

heja wszystkim ja wróciłam własnie z sanatorium słoneczko było poprostu super polecam pokój nr 19 grinning smileygrinning smiley i bez przesady piguły nie sa takie złe wręcz niektóre symaptyczne, wchowawcy byli spox zwłaszcza pani Mirka, pan jan, pani Danusia itp., pani z garderoby jest przesaympatyczna cauje ja mocno. Jezeli traficie na fajnych ludzi to nie bedziecie narzekac ja ze swoimi mogłam konie kraść, bardzo za nimi tęsknie...a na dodatek miałam fajna przygode dostałam z główki od Ćwikły hehe przez przypadek, pozdrawiam cały pawilon 5 KOCHAM WAS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: julita (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2006 - 22:45:24

ludzie ja jade tam juz jutro a zapomniałam odwiedzić te foruum hihi pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: P@trycj@ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2006 - 23:54:41

Witamsmiling smileyW słoneczku zawitałam już 2 raztongue sticking out smiley.Bardzo mi się podobało,wspaniali ludzie,których do końca życia nie zapomne...Przed wyjazdem myślałam,że będzie słabo,ale myliłam się,ponieważ ekipa była zajebistasmiling smiley.Nie żałuje żadnej chwili i jeśli tylko dałoby rade cofnąć czas zrobiłabym to,by przeżyć te wszytskie wspaniałe chwile jeszcze raz.Teraz łezka w oku się kręci jak sobie wszystko przypomnę...Mieszkałam w pokoju nr 21 smiling smiley Kumpele z pokoju odjechane,a i serdecznie pozdrawiam pokoj nr 20 w którym często przebywałam;p.Oczywiscie pozdrawiam całe słoneczko,zwłaszcza pawiolon V.Mam nadzieje,że jeszcze kiedyś spotkamy się w podobnym gronie...Było bosko...Cmokusie!!Trzymajcie się !! I nie zapomnijcie pisać tongue sticking out smiley 2513209 P@tu$!@ ..grupowa... czy smerfetka jak kto woli;p...P@


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Azjatka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2006 - 14:27:59

ELO ELO ! bylam juz w słoneczku 4 razy zawsze na 5 pawilonie(najlepszym) i za każdym razem bylo b.fajnie ale w tym roku (24.06-20.07.2006) bylo tak BOOOOOOSKO że nie da się tego opisać!!! Miałam taki zgrany pokój, extra sąsiadów z pokoi obok... wszytsko było fajne!!!!!! Przez cały miesiąc mieliśmy mnóstwo śmiesznych i nerwowych sytuacji. Np. z telefonem Hermiony, ze zbitym lustrem, z rozwalaniem jedzenia na stołówce przez naszą niezdarną Oliwke, z podbitym okiem Marlenki, kłótnie z 1 pawilonem przez okno z p.14, zbiórki na zbieranie glonów w środku nocy.... poprostu nie da sie tego zapomnieć!
Pozdro dla całej ekipy z p. 23,20,19,15,14 ... I W OGÓLE BUUUZIOLE DLA WSZYSTKICH Z PAWILONU 5


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium s?oneczko w ko?obrzegu w 2005r.
Wysłane przez: 'kanapka' (217.153.219.---)
Data: 21 lip 2006 - 22:28:58

czesc ludziska! to ja 'Kanapeczka' xD taka ksywe dosta?am w sanatorium! ludzie! tego pobytu nie da sie opisa?! by?o zajebiscie! pigu?y super, nauczycielki rowniez. wszyscy wyj?tkowo mili! atmosfera?! super! na pocz?tku by?o ciezko.. pierwsze kroki i tak dalej.. a na koniec by?o najgorzej.. ?zy, ?zy i jeszcze raz ?zy.. bylo zal odjezdzac.. miesi?c z ludzmi z ktorymi dzien w dzien poznajesz.. zyjesz z nimi jak z rodzin?.. i czas rozstania.. codziennie plaza.. potem wypad na miasto.. czas wolny =d za rok nie ma bata! jade znowu! bede jezdzic az do 18 tongue sticking out smiley pozdro dla pokoju 23! i wszystkich pozosta?ych pokoi! pozdro od ?l?zary (kanapki)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: paulina (---.man.bydgoszcz.pl)
Data: 21 lip 2006 - 23:25:57

czesc Magda ja tez jade 22 lipca czyli juz prawie dzisiaj a na co jedzisz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: miśka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2006 - 09:32:26

Część "kanapeczko" jestem miśka, mam do Ciebie pytanie. Wiesz mam jechać do tego sanatorium w połowie września. Będzie to mój pierwszy pobyt w tym sanatorium. I szczerze mówiąc troche się martwię jak tam będzie. Mogłabyś trochę mi opowiedzieć ??? byłabym bardzo wdzięczna smiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: miśka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2006 - 09:34:17

Część "kanapeczko" jestem miśka, mam do Ciebie pytanie. Wiesz mam jechać do tego sanatorium w połowie września. Będzie to mój pierwszy pobyt w tym sanatorium. I szczerze mówiąc troche się martwię jak tam będzie. Mogłabyś trochę mi opowiedzieć ??? byłabym bardzo wdzięczna smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Glonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2006 - 21:44:32

hej ja wlasnie wrocilam ze sloneczka. bylo zajebiscie. balam sie jechac nie chcialam jechac a teraz tesknie i to bardzo. swietni ludzie dosyc fajne piguly i opiekunki. polecam pokoj 20- ja tam mieszkalam. pozdrawiam ps: do azjatki a nie podobaly ci sie zbiorki na zbieranie glonowgrinning smiley hehehe tesknie za wami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Karolina18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 18:14:10

Hej Azjatka ja równiez Cie sterdecznie pozdrwaiam Karolina pyskata Karolina z 19smiling smiley Buziaki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.