Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Ania:D (193.29.207.---)
Data: 23 lip 2006 - 21:20:48

Siemka wszystkim...Ja bylam teraz w sloneczku i bylo super...pozdrawiam moich kochanych downow:d
Adska,Wodze,Madzie,Tomka,Artura,Kube(zboczenca)heh swiruje...tesknie za wami downy...
p.s i wkoncu nie obejrzylismy tego rrrrr...pozdrowki dozobaczenia 20 sierpnia u mnie buzkasmiling smiley)))))))a tak wogole to ! pawilo jest zajebisty nie ma lepszego...a 5 wysiada przynim...bylismy najlepszym pawilonem we wszystkim...pozdrawiam downysmiling smiley))))))))))))))))))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: kasia (193.29.207.---)
Data: 23 lip 2006 - 21:26:03

pozdrawiam wszystkich z 1 pawilonu co byli w w turnusie 24.06-20.07.06.To byl super turnus zajebisci ludzie...5 przy nas wysiada/...my wiecej pokazalismy jak sie klucilismy przez okno z 12...jestesmy poprostu the best pawilonem 5 a wy...wysiadacie przy nas buzka...pozdro dla malej madzi dla pokoju 28,23,24 buzka downiatkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: miśka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 21:49:11

mam do was pytanko od i do jakiego wieku przyjmuja w "słoneczku"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: ewaaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 22:01:40

siemanko moje downy ;D !!! no proste ze pawilon I był najlepszy !! a może nie? a nasz turnus w ogóle zajebisty!! teraz to tylko czekam aż się wszyscy spotkamy winking smileysmiling smiley rrrrrrrrr pozdrOoooo ;*;*;*;* świry moje kochane;*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Karolina18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 12:53:32

Miska do 18 latsad smiley Niestety dlatego to był mój pierwszy i ostatni wyjazd do słoneczkasad smiley(((aż mi sie płakac chce jak o tym pomysle!!Ale moze jeszcze załatwie sobie za rok zeby tam jechacsmiling smileyOby sie udałosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: szczera K.Z (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:09:30

Pawilon 1 jest obskurny!! Blllee!! Jak bym miała tam zostac to wolałąbym juz jechac do domu! jasne ze pawilon 5 wysiada przy was bo nie mozna was pobic tym ze mieszkaliscie w syfie! z kratami w oknach:!wiadomo czemu sa kraty w oknachsmiling smiley Bo jeszcze małpy z ZOO jak Wygladałyby przez okno to by powypadały!Co tu duzo pisac, czeba tam jechac i to zobaczycgrinning smiley hehehe mozecie wziasc ze soba kamere i nagrac swirów z paw 1 i wysłąc do smiechu warte!Paula napisał(a):

>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: szczera K.Z (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:11:43

Pawilon 1 jest obskurny!! Blllee!! Jak bym miała tam zostac to wolałąbym juz jechac do domu! jasne ze pawilon 5 wysiada przy was bo nie mozna was pobic tym ze mieszkaliscie w syfie! z kratami w oknach:!wiadomo czemu sa kraty w oknachsmiling smiley Bo jeszcze małpy z ZOO jak Wygladałyby przez okno to by powypadały!Co tu duzo pisac, czeba tam jechac i to zobaczycgrinning smiley hehehe mozecie wziasc ze soba kamere i nagrac swirów z paw 1 i wysłąc do smiechu warte! A szczerze mowiac jak na was patrzałam to naprawde czasmi zal mi was było!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: HeRmI....niezdara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:33:23

Te! Kasienka?! Ty sie czasem nie zapominasz? Najpierw nausz sie ortografii a potem opisuj swoje wrazenia! Ze pokazaliscie bladsza dupe to nie znaczy ze jestescie lepsi...tylko bardziej opaleni albo brudnitongue sticking out smiley 5 jest najlepsza-wyglad-ludzie-piguly-wychowawcy-pani szatniarka<lol>pozdro dla pani;]-Bylam 1 raz i sie zastanawialm" tu gdzie jestem jest tak fajnie i ladnie a tam kraty maja w oknachi ak obskurnie" Teraz już wiem...do 1 wysylaja tych z zabuzona psychika(mozna sie o tym przekonac na plazy, bo gadaja glupoty podczas gry w siatke np) a kaaty sa po to zebyscie nie wypadli bo to nic nie wiadomo.tongue sticking out smileyP 5-ladna-czysta-i w ogole SAME pozytywy 6!dla 5! jest super tam i mam nadzieje ze za rok znów wróce do 23 na to same miejsce i bedziemy tam swirowac z tym samym skladem! Bedzie sie dzialo jeszcze bardziej jak w tym roku! 23 to super pokoj! jest wyjechanie w 5 i mi nie pierdziel o 1 bo to niebo a ziemia. u nas takie loty a u was...u wole nie mowic. Nawet odwazni niech nie probuja zaczynac z 5!
JESZCZE RAZ POZDRO DLA SUPER JEBAKÓW LEŚNYCH Z 5 A SZCZEGOLNIE Z 23!POBIEDNA PRUSZKÓW(własnie mamy tam znajomosci wiec sie strzezcie)MIKOŁÓW LUBICHOWO I ŚWIERADÓW ZDRÓJ RULEZZZ!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: HeRmI....niezdara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:44:21

wstęp zajarzy pokój 23. Moge procis o głos? No wiec...bylam 1 raz trafilam do 5 i od razu usmiech od ucha do ucha. 1 dzień szczerze?..."Jezu, z kim ja w pokoju jestem, ja chcem do domu, przyjechala jakas cwaniara z pruszkowa i sie wozi,jeszcze spi kolo mnie" na poczatku bylo lustro...i...wszystko sie zaczelo...jak nigdy nic usiadlam na lozko i trach-po lustrze, moze nie calkiem bo na pol ale powiesic sie nie da....i od tego sie zaczelo-tylko smiech zabawa i disco muza na fula i zabawa! do dziś pamietam pierwsza piosenkę jak lecial w 23! Potemw yglupy opowiesci. Poznalam ludzi(zarrrrrrypistych ludzi) i zaczelo się...przez miesiac bylo fajnie A NA STOŁÓWCE HO! rozlana herbata, klopsik czy co to prawie w talerzu azjatkitongue sticking out smiley<lol> a wtorek i zgubiony tel...placz, ale wszystko sie dobrze skonczylo. baaaardzo milo wspominam jebaków leśnych z 5 i 23! KOCHAM WAS!aha!osoby pelnoletnie-tj wychowawczynie na 5= pigóly 5 lekarz...0="ty zymulujesz! teraz ciagle przychodzisz zeby na spacer nie isc!" tak bylo..on pasuje do 1! weźcie apap do pokoju bo ci nie dadza! a pani szatniarka(pani ela?dobrze pamietam?) debeściara!6+++! "BABKA NA LUZIE"bylo super niegdy tego nie zapomne kocham was i wracamy za rok do 23!!!5 RULEZZZ!!! dziękuję=)pozdro górcia, azjatka(arabka egzotic)mary kylie i kanapka.jestescie super dziękuję!<lol>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: ania (193.29.207.---)
Data: 24 lip 2006 - 17:39:24

Sa w kraty oknach i co z tego licza sie ludzie a nie wyglad budynku....ludzie z piatki nie obrazajac mojego kolegi bo tam byl...maja niepokoliej w glowie...
w sloneczku bylam juz 3 razy i za kazdym razem sie klucilismy z 5 ...
bo zawsze sie czepili o wszystko,np.ze to my organizujemy turniej a nie oni...to jest i bedzie dla mnie okropny pawilon...a wogole to 1 ma remon nie dlugo to ciekawe co powiecie pozniej...jak nie bedize w oknach tych krat...chore jest to dla mnie nie doruwnujecie nam do piet...
jedynka jest najlepszym paw na swieciesmiling smiley)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: szczera K.Z (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 18:49:07

Tak sobie tłumacz!!! Jedynka jak sama liczba wskazuje jest najgorsza Blleeeee. A nie pokolei w głowie to maja goiscie z jedynki zreszta klienki tez lekkich obyczajów!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Glonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 19:39:54

ej wy z 1 ale z was dupy wolowe!!!!!!!!!! nie dorastacie do piet 5 buheheheh. wogole musze stwierdzic ze bylo zajebiscie nie ma bata w pszyszlym roku tez jade i mam nadzieje ze bedzie podobny sklad. ehhhhhh tesknie za wami;(( buziollllllllki dla wszystkich z 5 ps: zbiorka na plaze i zbieranie glonow muhehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: xyz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:10:35

zgadzam sie z toba glonia bylo wypasnie musimy to koniecznie powtorzyc w przyszlym roku. racja sklad byl zajebisty ale mi wystarczy jak ty bedziesz;D nigdy cie nie zapomne pamietaj ze gdzies tam jestem mysle, tesknie i czekam do nastepnego spotkania. podaj mi swoje gg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Glonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:32:12

to mile ale kim ty jestes?????????? sorki ale ja naprawde nie wiem. fajnie by bylo jakbym wiedziala komu podaje nr swojego gg pa pozdrawiam kimkolwiek jestes

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: HeRmI....niezdara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:48:26

No własnie ludzie sie licza, ae u was ludzi i ch zachowanie mozna porównac do tych krattongue sticking out smileyP jest tak fajnie w 1 ze nigdy nie chcialabym tam trafic:<lol>POZDRO DLA 5! RZADZIMY I ZA ROK ZNOWU BIBA! i nie podskakujcie bo co roku jak jest kłótnia to wiadonmo kto wygrywa. Ten ładny, zadbany bdynek i fFAJOWI LUDZIE. CO Z TEGO, ŻE ORGANIZUJECIE TURNIEJE JAK ZAWSZE WYGRYWA 5???!!!<LOOOOOOLLL> ania napisał(a):

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Marenka (z podbitym okiem) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:59:00

Hello ja nie bede oceniac, który pawilon jest lepszy , bo to wszystko zalezy od ludzi wiec nie ma sie co kłócić ogólnie sanatorium słoneczko to zajebisty klimat i zabawa...nie żałuje ani jednego dnia tam spedzonego...bo jednym słowem byli zajebiści ludzie...wiadomo każdy chwali swoje hehe ale pawilon 5 był lepszy hehe I przy okazji pozdrówka dla Radzia mojego kochanego, dziewczynek z 19 mojego wypasistego pokoju...dla marcinka z 1 pawilonu i Kasi z odchudzania...oczywiście pozdrawiam Matwieja hehe moją córeczke asiunie, dziewczynki z 23...pati, martynke, basie, glonie, harcerke hehe...i wszystkich chłopaków...ostro sie działo i było ekstra dziekuje wam za to...buziole

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Marlenka (z podbitym okiem) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 23:02:48

Własnie Hermionka masz racje...moje Ty kochanie hehe :*:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Sanatorium "SŁONECZKO" w Kołobrzegu 2006 grinning smiley
Wysłane przez: Azjatka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 11:40:13

WIECIE CO... ? TĘSKNIE JAK CHOLERA !!!!!!!! sad smiley :*


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Chrisso (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 13:18:05

Siema !! Witam Wszystkich. Jest moze gdzieś jakieś sanatorium dla ludzi powyżej 18 roku zycia?????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: ania (193.29.207.---)
Data: 25 lip 2006 - 13:35:11

ja tez sie nie ebde klucic ktory jest lepszy...ale powiem wam tyle 5 jest dla was zajebista tak jak dla nas 1...smiling smiley))sloneczko jest super i tyle...kocham kolobrzegy i jestem tam co roku...i teraz juz byl to moj ostatni raz to jade z ziomkami ze sloneczka do mewa pozdro wszystkim:* tesknie za wmai downysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.