Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 23 lip 2008 - 16:42:51

Ja w przyszłym roku 17 lat będe miała;D tez utrzymuję kontakt z ludźmi,z ktorymi byłam kilka lat temu,ja to raczej wlasie jestem taką,co to kontakty umie i lubi utrzymywać;D szybko nie zpaominam hehwinking smiley) a Ty ile masz km do Kołobrzegu?;>

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 23 lip 2008 - 17:25:44

hehe xD no ja tak samo xD szczerze to nie wiem ile km xD ale jestem ze śląska to kawałek mam xD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 23 lip 2008 - 20:51:46

I ja też;d
I tak hmmm... po cichu liczę, że z nami będzie podobnie;]
Oj, Skibaa, SKibaaa, my to se kawał drogi przejedziemy.. w zeszłym roku z objazdami wyszło 1049km;/
Ale czego się nie robi dla Słoneczka;]

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 24 lip 2008 - 00:27:04

No ja rowniez tak liczę,Patrycjowinking smiley);D ja mam bodajze 800 z ch*jem km...a Ty EwelinQu tez kawalek masz,pewnie podobnie jak my;Dwinking smiley)

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 24 lip 2008 - 13:35:30

hehe smiling smiley)) no napewno mam kawałek tam xD mysle ze cos ok. 800 km bedzie jak nie wiecej.... xD

ajc jeszcze 22 dni xD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 25 lip 2008 - 15:48:31

Za równe 3 tygodnie będę wędrować na dworzec;d aj, ajj^^;]

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 25 lip 2008 - 17:22:08

no dokładnie Patrycja xD o tej godzinie za 3 tyg bede jechała do Katowic na dworzec hehe xD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 25 lip 2008 - 19:22:20

A o tej będę odjeżdzać z Krakowa;d
haha;] JUż nie mogę noo;p

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 26 lip 2008 - 00:08:19

a ja nie wiem,co bede robic,czy skad odjezdzac o tej 17;22 i 19;22 ;D ahahah;D wiem napewnoe,ze mam 19;48 pociag od siebie do Lublina,a potem z Lbna juz do Kołobrzegu;D nie,no to czyli wiem,ale nie wiem;p ;DD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 26 lip 2008 - 10:51:02

hihi ^^ jeszczeeeeeeeeee 20 dni xD a za 20 dni bd juz w Kołobrzegu przyjete hihi xD ale czadowo xD ajjjjjjjjjj nie moge sie doczekac xD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Aśka91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2008 - 16:19:33

ale wam zazdroszczę, że możecie jechać do Słoneczka! Ja byłam na turnusie 21.06-17.07 i było zajebiście! grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Pozdro!

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 26 lip 2008 - 21:20:53

Droga Ewelinko,a jeśli nas nie przyjmą?;D
O widzisz,Asiu jak fajniewinking smiley) jak tam pielęgniarki,wychowacy?;> pozdrowinking smiley)

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 27 lip 2008 - 16:46:56

hihi ^^ to sie same przyjmiemy xD i juz problemu nie ma <lol2> xD jeszcze az 19 dni xD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 27 lip 2008 - 17:10:32

tez tak mysle;D az;D;D

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2008 - 20:28:45

Cześć wam ^^
Jadę w terminie 16.08.-11.09., mam 17 lat i jestem z Rybnika winking smiley
Niby cieszę się na ten wyjazd, ale jakoś się tego też lekko obawiam, jak tak czytam niektóre wypowiedzi... O___O
Najbardziej przeraża mnie chyba ten basen, bo ja pływać nie umiem [masakra], ale jakoś to chyba przeżyję.
W ogóle powiedzcie, jak to jest z odwiedzinami? Bo moja koleżanka chciałaby mnie tam raz odwiedzić, a nie wiem czy to będzie możliwe, odwiedziny są w ogóle dozwolone? No i jak jest to tam z wolnym czasem? smiling smiley
Mam nadzieję, że będzie zajebiście, pomimo wszystko i że poznam świetne osoby ^^
I w ogóle skąd wiecie o tym w jakich pawilonach będziecie? Bo ja nie mam zielonego pojęcia [jak coś, jadę na alergię na roztocza kurzu].
No to pozdrawiam was! grinning smiley
Jak coś, piszcie na moje gg, bardzo chętnie porozmawiam z osobami z mojego turnusu bądź z tymi co już tam byli - gg 1135108.

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 27 lip 2008 - 22:37:55

Droga,Maximewinking smileyja rowniez nie bylam jak Ty w Słoneczku,ale dogadałam się z dziołchami,ktore wlasnie jada razem z nami na tenże turnus i one po krotce powiedzuialy mi,co i jak;D tez sie obawialam i obawiam,ale mam nadzieje,ze będzie okwinking smileyRoweniz czytalam fora i sie zalamalam czytajac,co niektore wypowiedzi,ale najważniejsze jest to,aby ekipa byla w porzdaku,a jesli ebdzie to wsyztsko inne będzie mało istotnewinking smiley Nie wiem jak z tymi odwiedzinami,ale z tego co sie orientuje,to za kazdym razem jak bylam gdzies w santorium,to nie btylo z tym wielkch problemow,aczkolwiek z kolezanka,czy kolega nie mozna bylo nigdzie wyjsc,wiec tak o... A ztego,co pisala mi taka dziewczyna ,to najprawdopodbniej bedziesz na pailonie I,jak i chyba ja,bo na podbne schorzenia jedziemy. plywac tez nie umiem,ale z tym nie ma raczje problemowwinking smiley ;D no ja tez pozdrawiamwinking smiley);D

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 08:34:35

Marta, Marta;d! Ty znowu z 'tą' dziewczyną <lol2>grinning smiley o kim mówisz?grinning smiley haha, że tak zapytam;d
Co do tego pawilonu, Maxime, to możesz być albo na 1 paw. albo na 5winking smiley innego wyjścia nie masmiling smiley Na 1. nie było osób z innymi schorzeniami, jak astma i alergia, na 5 to też tak różnie, czasem dorgi oddechowe, zasem alergia.. no i przede wszystkim choroby skórnesmiling smiley
Tego, że będzie super to jest przekonanasmiling smiley i zawsze ktoś fajny się tam znajdzie, nie?;d
Odwiedzać mogą rodzice albo rodzina, wtedy idziesz na przepustkę, z tymi kolegami, to róznie może być.. bo np. w zeszłym roku do kumpeli miał przyjechać chłopak, więc on musiał pojechać do jej rodziców, a oni napisać takie oświadczenie, że o tym wiedzą i wyrażają zgodę i potem on to miał zabrać ze sobą do Słoneczkasmiling smiley ale w efekcie nie przyjechał, bo się pokłócili;d w każdym razie tak to wyglądasmiling smiley
Na basenie też problemów raczje nie będziesmiling smiley część osób wtedy też nie umiała pływaćwinking smiley

Oj, będzie super, SUPER^^;d

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 10:46:20

Och no to mnie uspokoiłyście grinning smiley To teraz wierzę w to, że będzie fajnie.
W takim razie poproszę mamę o zgodę by moja koleżanka mnie mogła odwiedzić, tak na wszelki wypadek. Zawsze lepiej być przygotowanym ^^
Macie racje, zawsze ktoś fajny się znajdzie, najważniejsze, że osoby będą świetne i że będzie można nawiązać super znajomości ^^ I że się spędzi tam super czas.
A z tym pływaniem to też już się nie martwię, spoko loko xDD
No to zobaczymy się w Słoneczku! grinning smiley
A teraz chętnie porozmawiam z wami na gadu, tak żeby nawiązać już teraz jakieś znajomości. ^____^

Pamiętajmy o tych przedłużaczach *looool* Znając życie pewnie zapomnę.
Już teraz sobie przygotuję xDDDD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 28 lip 2008 - 12:03:07

hehe xD jeszcze 18 dni xD w słoneczku jest zajebiscieeeeeeeeeee xD hehe x D

Maxime, ja mieszkam niedaleko Ciebie, bo w Zabrzu heh xD
no ja napewno wezme sobie przedłużacz xD a mnie tam nikt nie odwiedzi nawet chlopak, bo daleko ...sad smiley(((

xD

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 12:28:41

o to faktycznie blisko =D


ja będę tam już koło 6 nad ranem, bo cholera taki mam akurat pociąg xD
wyjeżdżam o 18 ileś-tam z Rybnika, a po 5 będę w Kołobrzegu. tyle godzin jazdy, o ja... no ale jakoś się da radę. ważne że pociąg jest bezpośredni grinning smiley


a koleżanka moja mieszka w Szczecinie więc luzik xD