Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Ania:D (193.29.207.---)
Data: 23 lip 2006 - 21:20:48

Siemka wszystkim...Ja bylam teraz w sloneczku i bylo super...pozdrawiam moich kochanych downow:d
Adska,Wodze,Madzie,Tomka,Artura,Kube(zboczenca)heh swiruje...tesknie za wami downy...
p.s i wkoncu nie obejrzylismy tego rrrrr...pozdrowki dozobaczenia 20 sierpnia u mnie buzkasmiling smiley)))))))a tak wogole to ! pawilo jest zajebisty nie ma lepszego...a 5 wysiada przynim...bylismy najlepszym pawilonem we wszystkim...pozdrawiam downysmiling smiley))))))))))))))))))))))

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: kasia (193.29.207.---)
Data: 23 lip 2006 - 21:26:03

pozdrawiam wszystkich z 1 pawilonu co byli w w turnusie 24.06-20.07.06.To byl super turnus zajebisci ludzie...5 przy nas wysiada/...my wiecej pokazalismy jak sie klucilismy przez okno z 12...jestesmy poprostu the best pawilonem 5 a wy...wysiadacie przy nas buzka...pozdro dla malej madzi dla pokoju 28,23,24 buzka downiatkasmiling smiley

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: miśka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 21:49:11

mam do was pytanko od i do jakiego wieku przyjmuja w "słoneczku"

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: ewaaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 22:01:40

siemanko moje downy ;D !!! no proste ze pawilon I był najlepszy !! a może nie? a nasz turnus w ogóle zajebisty!! teraz to tylko czekam aż się wszyscy spotkamy winking smileysmiling smiley rrrrrrrrr pozdrOoooo ;*;*;*;* świry moje kochane;*

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Karolina18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 12:53:32

Miska do 18 latsad smiley Niestety dlatego to był mój pierwszy i ostatni wyjazd do słoneczkasad smiley(((aż mi sie płakac chce jak o tym pomysle!!Ale moze jeszcze załatwie sobie za rok zeby tam jechacsmiling smileyOby sie udałosmiling smiley

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: szczera K.Z (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:09:30

Pawilon 1 jest obskurny!! Blllee!! Jak bym miała tam zostac to wolałąbym juz jechac do domu! jasne ze pawilon 5 wysiada przy was bo nie mozna was pobic tym ze mieszkaliscie w syfie! z kratami w oknach:!wiadomo czemu sa kraty w oknachsmiling smiley Bo jeszcze małpy z ZOO jak Wygladałyby przez okno to by powypadały!Co tu duzo pisac, czeba tam jechac i to zobaczycgrinning smiley hehehe mozecie wziasc ze soba kamere i nagrac swirów z paw 1 i wysłąc do smiechu warte!Paula napisał(a):

>

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: szczera K.Z (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:11:43

Pawilon 1 jest obskurny!! Blllee!! Jak bym miała tam zostac to wolałąbym juz jechac do domu! jasne ze pawilon 5 wysiada przy was bo nie mozna was pobic tym ze mieszkaliscie w syfie! z kratami w oknach:!wiadomo czemu sa kraty w oknachsmiling smiley Bo jeszcze małpy z ZOO jak Wygladałyby przez okno to by powypadały!Co tu duzo pisac, czeba tam jechac i to zobaczycgrinning smiley hehehe mozecie wziasc ze soba kamere i nagrac swirów z paw 1 i wysłąc do smiechu warte! A szczerze mowiac jak na was patrzałam to naprawde czasmi zal mi was było!

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: HeRmI....niezdara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:33:23

Te! Kasienka?! Ty sie czasem nie zapominasz? Najpierw nausz sie ortografii a potem opisuj swoje wrazenia! Ze pokazaliscie bladsza dupe to nie znaczy ze jestescie lepsi...tylko bardziej opaleni albo brudnitongue sticking out smiley 5 jest najlepsza-wyglad-ludzie-piguly-wychowawcy-pani szatniarka<lol>pozdro dla pani;]-Bylam 1 raz i sie zastanawialm" tu gdzie jestem jest tak fajnie i ladnie a tam kraty maja w oknachi ak obskurnie" Teraz już wiem...do 1 wysylaja tych z zabuzona psychika(mozna sie o tym przekonac na plazy, bo gadaja glupoty podczas gry w siatke np) a kaaty sa po to zebyscie nie wypadli bo to nic nie wiadomo.tongue sticking out smileyP 5-ladna-czysta-i w ogole SAME pozytywy 6!dla 5! jest super tam i mam nadzieje ze za rok znów wróce do 23 na to same miejsce i bedziemy tam swirowac z tym samym skladem! Bedzie sie dzialo jeszcze bardziej jak w tym roku! 23 to super pokoj! jest wyjechanie w 5 i mi nie pierdziel o 1 bo to niebo a ziemia. u nas takie loty a u was...u wole nie mowic. Nawet odwazni niech nie probuja zaczynac z 5!
JESZCZE RAZ POZDRO DLA SUPER JEBAKÓW LEŚNYCH Z 5 A SZCZEGOLNIE Z 23!POBIEDNA PRUSZKÓW(własnie mamy tam znajomosci wiec sie strzezcie)MIKOŁÓW LUBICHOWO I ŚWIERADÓW ZDRÓJ RULEZZZ!

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: HeRmI....niezdara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 13:44:21

wstęp zajarzy pokój 23. Moge procis o głos? No wiec...bylam 1 raz trafilam do 5 i od razu usmiech od ucha do ucha. 1 dzień szczerze?..."Jezu, z kim ja w pokoju jestem, ja chcem do domu, przyjechala jakas cwaniara z pruszkowa i sie wozi,jeszcze spi kolo mnie" na poczatku bylo lustro...i...wszystko sie zaczelo...jak nigdy nic usiadlam na lozko i trach-po lustrze, moze nie calkiem bo na pol ale powiesic sie nie da....i od tego sie zaczelo-tylko smiech zabawa i disco muza na fula i zabawa! do dziś pamietam pierwsza piosenkę jak lecial w 23! Potemw yglupy opowiesci. Poznalam ludzi(zarrrrrrypistych ludzi) i zaczelo się...przez miesiac bylo fajnie A NA STOŁÓWCE HO! rozlana herbata, klopsik czy co to prawie w talerzu azjatkitongue sticking out smiley<lol> a wtorek i zgubiony tel...placz, ale wszystko sie dobrze skonczylo. baaaardzo milo wspominam jebaków leśnych z 5 i 23! KOCHAM WAS!aha!osoby pelnoletnie-tj wychowawczynie na 5= pigóly 5 lekarz...0="ty zymulujesz! teraz ciagle przychodzisz zeby na spacer nie isc!" tak bylo..on pasuje do 1! weźcie apap do pokoju bo ci nie dadza! a pani szatniarka(pani ela?dobrze pamietam?) debeściara!6+++! "BABKA NA LUZIE"bylo super niegdy tego nie zapomne kocham was i wracamy za rok do 23!!!5 RULEZZZ!!! dziękuję=)pozdro górcia, azjatka(arabka egzotic)mary kylie i kanapka.jestescie super dziękuję!<lol>

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: ania (193.29.207.---)
Data: 24 lip 2006 - 17:39:24

Sa w kraty oknach i co z tego licza sie ludzie a nie wyglad budynku....ludzie z piatki nie obrazajac mojego kolegi bo tam byl...maja niepokoliej w glowie...
w sloneczku bylam juz 3 razy i za kazdym razem sie klucilismy z 5 ...
bo zawsze sie czepili o wszystko,np.ze to my organizujemy turniej a nie oni...to jest i bedzie dla mnie okropny pawilon...a wogole to 1 ma remon nie dlugo to ciekawe co powiecie pozniej...jak nie bedize w oknach tych krat...chore jest to dla mnie nie doruwnujecie nam do piet...
jedynka jest najlepszym paw na swieciesmiling smiley)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: szczera K.Z (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 18:49:07

Tak sobie tłumacz!!! Jedynka jak sama liczba wskazuje jest najgorsza Blleeeee. A nie pokolei w głowie to maja goiscie z jedynki zreszta klienki tez lekkich obyczajów!!!!

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Glonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 19:39:54

ej wy z 1 ale z was dupy wolowe!!!!!!!!!! nie dorastacie do piet 5 buheheheh. wogole musze stwierdzic ze bylo zajebiscie nie ma bata w pszyszlym roku tez jade i mam nadzieje ze bedzie podobny sklad. ehhhhhh tesknie za wami;(( buziollllllllki dla wszystkich z 5 ps: zbiorka na plaze i zbieranie glonow muhehehe

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: xyz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:10:35

zgadzam sie z toba glonia bylo wypasnie musimy to koniecznie powtorzyc w przyszlym roku. racja sklad byl zajebisty ale mi wystarczy jak ty bedziesz;D nigdy cie nie zapomne pamietaj ze gdzies tam jestem mysle, tesknie i czekam do nastepnego spotkania. podaj mi swoje gg

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Glonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:32:12

to mile ale kim ty jestes?????????? sorki ale ja naprawde nie wiem. fajnie by bylo jakbym wiedziala komu podaje nr swojego gg pa pozdrawiam kimkolwiek jestes

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: HeRmI....niezdara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:48:26

No własnie ludzie sie licza, ae u was ludzi i ch zachowanie mozna porównac do tych krattongue sticking out smileyP jest tak fajnie w 1 ze nigdy nie chcialabym tam trafic:<lol>POZDRO DLA 5! RZADZIMY I ZA ROK ZNOWU BIBA! i nie podskakujcie bo co roku jak jest kłótnia to wiadonmo kto wygrywa. Ten ładny, zadbany bdynek i fFAJOWI LUDZIE. CO Z TEGO, ŻE ORGANIZUJECIE TURNIEJE JAK ZAWSZE WYGRYWA 5???!!!<LOOOOOOLLL> ania napisał(a):

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Marenka (z podbitym okiem) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 22:59:00

Hello ja nie bede oceniac, który pawilon jest lepszy , bo to wszystko zalezy od ludzi wiec nie ma sie co kłócić ogólnie sanatorium słoneczko to zajebisty klimat i zabawa...nie żałuje ani jednego dnia tam spedzonego...bo jednym słowem byli zajebiści ludzie...wiadomo każdy chwali swoje hehe ale pawilon 5 był lepszy hehe I przy okazji pozdrówka dla Radzia mojego kochanego, dziewczynek z 19 mojego wypasistego pokoju...dla marcinka z 1 pawilonu i Kasi z odchudzania...oczywiście pozdrawiam Matwieja hehe moją córeczke asiunie, dziewczynki z 23...pati, martynke, basie, glonie, harcerke hehe...i wszystkich chłopaków...ostro sie działo i było ekstra dziekuje wam za to...buziole

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Marlenka (z podbitym okiem) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 23:02:48

Własnie Hermionka masz racje...moje Ty kochanie hehe :*:*:*

Sanatorium "SŁONECZKO" w Kołobrzegu 2006 grinning smiley
Wysłane przez: Azjatka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 11:40:13

WIECIE CO... ? TĘSKNIE JAK CHOLERA !!!!!!!! sad smiley :*


Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Chrisso (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 13:18:05

Siema !! Witam Wszystkich. Jest moze gdzieś jakieś sanatorium dla ludzi powyżej 18 roku zycia?????????

Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: ania (193.29.207.---)
Data: 25 lip 2006 - 13:35:11

ja tez sie nie ebde klucic ktory jest lepszy...ale powiem wam tyle 5 jest dla was zajebista tak jak dla nas 1...smiling smiley))sloneczko jest super i tyle...kocham kolobrzegy i jestem tam co roku...i teraz juz byl to moj ostatni raz to jade z ziomkami ze sloneczka do mewa pozdro wszystkim:* tesknie za wmai downysmiling smiley