Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Beata (---.espol.com.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 21:41:51

Byłam u Fiedorowicza. Szkoda kasy. Były tam trzy osoby z łuszczyca. nikomu nie pomógł. Byłam tez na lampach na pomorzanach. To trzyma przy zyciu moją siostre . Na mnie nie działa. Jest na pomorzanach jedna wredna baba ok. 50 a reszat rzeczywiście jest w porzadku. Popieram Pana B. nie ma żadnego leku, wszyscy, prywatni i panstwowi eidza tyle samo. Objechałam wielu - po 19 latach leczenia wiem tyle, co oni i.... sama sie lecze . Tak dokładnie : moja siostra z łuszczycą lata od lekarza do lekarza, a ja buduje pozytywna aure wokół siebie, przyjacfiele, koleżanki, dobry mąż ,miły kotei i dwiw córeczki. tak zyje z łuszczyca i nie wymyka mi sie poza głowe. Spróbuje jednak metody z oliwka z początkowej strony, delikatna i bezpieczna, Jak chcesz pogadac , jestem na tlenie o tej samej nazwie co mail.

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Beata (---.espol.com.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 21:42:54

Sorry. myslałam, że wyswietla sie mail. Mój gg 8093441. Jestem najczęściej wieczorami.

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: dora (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2005 - 13:54:06

no i umowilam sie do fiedorowicza.zobaczymy, w cuda i tak nie wierze,mam na 7.06.pozdrawiam

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: marchewka (---.idea.pl)
Data: 07 maj 2005 - 21:17:11

hej!!ja moze nie mam luszczycy,ale mam problem z tradzikiem!czy ktos zna dobrego dermatologa ktory moze mi pomoc a nie wezmie za to kasy tzn jakiegos ktory przyjmuje panstwowo a nie prywatnie?smiling smiley

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 07 maj 2005 - 21:53:06

Zglos sie na Pomorzany

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Zoska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 22:49:12

nie ma to jak dermatologia ukonczona korespondencyjnie Barthez!sam sobie wypisujesz pewnie recepty?zazdroszcze!

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 08 maj 2005 - 09:28:13

Mozna tak powiedzie,ze sam sobie wypisuje...

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2008 - 15:33:54

najlepszy dermatolog w szczecinie to Dr Barbara Szamer ul.B.Śmiałego 32/1 POLECAM!!!

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 07 wrz 2008 - 00:03:32

Betty Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hej:-)
> od wielu lat lecze sie na łuszczyce z mizernym
> skutkiem:-(, miejscami sie poprawia ale nie do
> końca. Czy mógłby mi ktoś polecić
> sprawdzonego dermatologa w Szczecinie,który
> faktycznie pomaga i zna się na rzeczy:-) Wiem,że
> łuszczyce ciężko się leczy ale może ktoś ma
> zaufanego lekarza. Szkoda że nie ma jakies
> organizacji dla nas tu w Szczecinie, hihi
> przynajmniej ja nic o tym nie wiem:-)
> pozdr.wszystkich:-)
>
>Najlepszy dermatolog to odpowiednia dieta. Nie zartuje! Sa suplementy 100 % skuteczne. strona www.sklep.zdrowe.com.pl

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Natala (109.69.88.---)
Data: 13 pa� 2011 - 19:16:50

Witajcie!!! Postanowilam tu zajrzeć, ponieważ na chwile obecna próbuję się łapać kazdej deski ratunku. Pol roku temu zdiagnozowali mi to paskudztwo i wciąż każdy dermatolog przepisuje mi te same masci, ktore sa bardzo meczace w stosowaniu tym bardziej, iz nie przynosza skutkow. Mam wykwit na wykwicie i ostatniu dopadlo mnie juz chyba apogeum chorobowe, poszkuje sprawdzonego dermatologa badz osoby, ktora pokaze mi jak zyc z łuszczycą. Dzieki za pomoc Natalia

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:16:27

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:29:22

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]
Znam dermatologa w Szczecinie, który mnie leczył przez 12 lat bez skutku. Sam ma łuszczycę. Jak powiedziałem mu o ziołach, że wyleczyłem się, nie chciał słuchać. Podchodziłem do niego dwa razy bez skutku.

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: psoriasis.szczecin (---.ip.shentel.pl)
Data: 26 wrz 2013 - 19:24:34

Kochani, jesteśmy stowarzyszeniem osób chorych na łuszczycę w Szczecinie. Więcej informacji o nas oraz o najnowszych metodach leczenia znajdziecie na naszej stronie i na Facebooku. Zapraszamy smiling smiley
https://www.facebook.com/luszczyca.szczecin?bookmark_t=page

Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: krzysiek (5.172.252.---)
Data: 21 cze 2014 - 10:57:48

Witam wszystkich.
Tak się właśnie składa że ostatnio byłem i dr Fiedorowicza i powiem, że byłem miło zaskoczony.
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Oczywiście wizyta była prywatna, bo niestety mam wysiew i nie mam czasu żeby czekać na wizytę z NFZ. Choruje już od 25 lat i już niewiele leków na.mnie działa. Ostatnim jaki brałem był neotigason i po zakończeniu kuracji która trwała 2,5 miesiąca prawie wszystko zeszło oprócz kilku miejsc. Na obecna chwilę muszę zrobić badania krwi i przystąpić do kuracji nowym lękiem metotrexanem, mam nadzieję że dobrze napisałem, jeżeli źle proszę mnie poprawic. Po zakończeniu kuracji napisze jakie są rezultaty.