Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
podziwiam Was...
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 21:25:49

jak to czytam ...to odzyskuje wiare....choc jest mi trudno...kobietom o wiele ciezej jak facetom....nie wiem jak sie z tego otrzasne...jak bede zyc.....wlasciwie diagnoze postawilam sobie sama..nie musze isc do lekarza...wiedzialam wczesniej ,ze "cos takiego istnieje....jestem totalnie zalamana....a moze to nie to...boje sie uslyszec prawdy..poczekam jeszcze....pozdrawiam i zazdroszcze pogody ducha...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 21:31:58

Magda... własnie na tym forum wymieniamy doświadczenia i pomagamy sobie winking smiley Podtrzymujemy sie na duchu winking smiley na to sie nie umiera, i da sie z tym zyć winking smiley 3maj sie cieplutko winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 21:36:45

Nie ma co porownywac. Wedlug mnie czy kobieta czy facet to ciezar jest taki sam...
Trzeba sie przyzwyczaic i mowic sobie,ze to tylko luszczyca,a nie cos gorszego...
Zawsze mozesz zwiazac sie z facetem tez chorym na luszczyce winking smiley We dwoje zawsze razniej smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 21:37:33

wiem...ale jak ja bede wygladac....to mnie zabije...czytalam wszystkie wasze wypowiedzi...ja nie dam rady...jestem za slaba....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 21:40:39

masz racje...ale facet jest zawsze nazwijmy to bardziej ubrany..mnie to przeraza...od paru dni obserwuje swoje cialo...i mam jednak nadzieje,ze to nie to...boje sie ze lekarz rozwieje moje nadzieje..poczekam jeszcze...bralam pewnien lek...i licze na uczulenie..odstawilam go ...poczekam troszke...jejku...nie myslalam,ze az tak mnie to sparalizuje....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 21:41:31

bedzie dobrze...
Przeciez biedronki to takie urocze stworzonka smiling smiley
Niech moc bedzie z Toba smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 21:42:52

Po co czekac...?? idz odrazu do lekarza... dowiesz sie wczesniej to wczesniej zacznies z tym walczyc winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 21:50:42

..nienawidze biedronek!!i wszystkiego w kropki...latwo Ci sie smiac...jak sie mam pozbierac jesli to jest to??nie bede juz atrakcyjna kobieta...wrecz obrzydliwa!!!!wszyscy beda sie mnie brzydzic....polskie spoleczenstwo jest zacofane....nie rozumie..a jak nie rozumie...to naznacza...i pietnuje...dlaczego ja?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 20 kwi 2005 - 22:04:01

a ja siedze w Londynie i mam w dupalu jak kto na mnie patrzy! Zreszta tu nikt na nikogo nie patrzy.Chodze w krotkich gaciach, koszulkach i to srodkiem ulicy a nie po chodniku!!! znajomi wiedza co mi jest, na szczescie chyba wszyscy rozumieja, ze nikogo nie zaraze i jakos sie zyje. Napierdzielam w brudzie i pyle na budowie i ciesze sie, ze mam dwie nogi i rece. Nie lam sie dziewczyno! aaaa Stay cool woman!!!
Pozytywnie sie nastawiaj, nie wmawiaj sobie choroby, mysl ze nie jestes luszczycowa i ciesz sie, ze nie urodzilas sie w np. Somalii albo Kambodzy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 22:10:59

..no ..ciesze sie...nawet bardzo..mozna sie cieszyc,ze nie jest sie np.murzynemsmiling smiley)wiem,ze musze....ale jakos mi nie idzie...najpierw musze zaakceptowac sama siebie...a pozniej myslec,ze zaakceptuja mnie inni...dzieki wszystkim za slowa otuchy...chyba pojde do lekarza i przestane sie zalewac lzami...bo to nic nie pomoze...klamie...poczekam jeszcze tydzien....licze na to uczulenie..choc glowa mnie swedzi...udaje,ze nie....patrze na te cholerne plamy...i wydaja mi sie niemilosiernie wielkie....no ,coz...gdybym miala 10 lat mniej...nie wytrzymalabym tego..mam prawie 40-stke...wiec...coz...zawsze cholera myslalam,ze to jednak meska choroba...nigdy nie widzialam plackowatej kobiety....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 22:11:39

Ja sie nie smialem tylko usmiechalem...
Jezeli atrakcyjnosc osoby oceniasz po tym czy ma sie plamki czy nie no to sorry... I skoro to jest dla Ciebie obrzydliwe czyli zaliczasz sie do takiego "polskiego spoleczenstwa". Mam luszczyce kilkanascie lat i spotykam sie z roznymi reakcjami ludzi. Mam jednak przyjaciol, znajomych dla ktorych jestem wartosciowa osoba mimo tego,ze mam plamki...
Osoby maja luszczyce po kilkadziesiat lat i zyja, zakladaja rodziny, maja dzieci... Ciesza sie z tego co w zyciu maja i jakimi sa ludzmi...

NA LUSZCZYCY SWIAT SIE NIE KONCZY!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 22:28:16

bron boze...nie zaliczam sie do ludzi,ktorych brzydza nazwijmy to nieszczescia innych....wrecz przeciwnie....nie jestesmy wszyscy z tej samej gliny..znam siebie....jestem slaba...jakies glupie spojrzenie..a ja juz bede sie czula zalamana...wiem...ze bede sie stresowac...dlatego tak sie tego boje...nie dam rady..zalozyc np.sukienki...i pokazujac"to"nie chce mi sie nawet o tym myslec..ide sie przespac...moze to tylko sen...wspolczuje wszystkim chorym i przepraszam...bo wiem,ze jestem upierdliwa...po prostu....widzialam"to2w meskiej wersji...i cholernie sie tego boje...to wszystko..przepraszam wszystkich...bo byc moze to co pisze wyda sie Wam glupie i dzieccinne....czy to cos zlego...bac sie?pozdrawiam...z nadzieje,ze ktos wymysli cudowny preparat....smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 22:31:53

Zawsze mozna zaleczyc i nie bedzie widac. Moj kuzynek,kiedy go wysypalo trafil do szpitala. Zaleczyli go i do tej pory nic nie ma,a minelo juz 12lat...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 00:35:39

A ja mam te gupia luszczyce w dupie mam dziewczyne i to jest najwazniejsze a luszczyca pss nie obchodzi mnie juz pozdro magda






"to nie choroba tylko ozdoba"




pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 00:36:50

aha wlasnie mozna by pogadac na ten temat na irc-----> kanal #luszczyca
smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: magda23 (---.dip.t-dialin.net)
Data: 23 kwi 2005 - 12:53:54

witaj Magda....wlasnie czytam tutejsze wypowiedzi...i jest mi przykro,ze tak sie tym zalamalas,jesli tak moge napisac....ja mam lat 23 i choruje juz 12 lat,ktos mi kiedys powiedzial ze inaczej przechodza to osoby jesli dostaja to swinstwo w mlodszych latch poniewaz jak to napisac,hmm...dorastaja z tym....jest to moim zdaniem glupota...ale nie do tego zmierzam...ja przez dobre 10 lat bylam poprostu zalmana...moje zycie bylo do du.......nie moglam na siebie patrzec, itd,,,,,moge powiedziec teraz ze bylam glupia....z luszczyca idzie zyc UWIERZ MI.....wcale nie czuje sie gorsza od innych....JESTEM KOBIETA,wiem,ze to zabrzmi jak narcyzm ale czuje sie ATRAKCYJNA KOBIETA....to ze nie ubieram spodniczek to nic...moge swoja kobiecosc pokazac poprzez np.obcisle spodnie.....zyje tak jak inni....mam wspanialego meza, mam szalone pomysly.....choc jestem obsypana na calym ciele nie powstrzymuje mnie to aby nie pokazac kawalek brzucha....nie zalamuj sie Magda..naprawde nie warto niszczyc sobie zycia...a zycie bywa okrutne oraz wspaniale..pamietaj PO BURZY ZAWSZE SWIECI SLONCE...pozdrawiam....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Asia (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2005 - 14:39:44

Magdo nie załamuj sie z tym da się żyć
a tak wogóle jest wiele gorszych chorób niż łuszczyca
więc bać dobrej myśli
Serdecznie cię pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2005 - 14:55:18

mam 22 lata i łuszczyce od kilku lat, w tym roku dala o sobie poządnie znac niestety. Ale sie nie zalamuje chodze w spodniczkach i bluzkach bez rekawków, nad jeziorem pokazuje sie w stroju kapielowym. Nie mam zamiaru sie ukrywac tylko zyc normalnie, a ludzie niech sobie mysla co chca!! Nie załamujcie sie glowa do góry !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 15 lip 2005 - 00:14:05

Brawo dla wszystkich co tu napisali, ludzie rak nie maja rodza sie kalekie dzieci,a ty sie przejmujesz luszczyca czasami ludzi jest nie stac w tych czasach na chleb,a my mamy jeszcze szanse wymienic sie swoimi radami w sposobie leczenia jak zadbasz wczesniej to moze sie uda, ja nie takie rzeczy widzialam?????Trzymaj sie cieplutko i glowa do gory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziwiam Was...
Wysłane przez: justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lip 2005 - 13:20:41

z łuszczycą da się żyć, mam 28 lat i od 16 choruję na to paskuctwo. Od 4 lat jestem szcześliwa mężatką, a od 3 miesięcy szczęśliwą mamą. Wyglądam teraz okropnie, łuszczyca po porodzie dopadła mnie wszędzie.... , ale czuję się wspaniale, bo mam dla kogo żyć, bo w oczach moich najbliższych jestem atrakcyjną kobietą, bo jestem lubiana, kochana itd. Głowa do góry, życie jest w naszych rękach, od nas zależy jakie ono będzie... Papa. Mam piękną zdrową córkę o jakiej marzyłam całe życie i to jest mój cud, dla takich chwil jakie przezywam teraz warto żyć, nawet będąc w plamkach...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.