Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Novate
Wysłane przez: krucha (---.master.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 11:56:07

Witam!
Lekarka mojego męża przepisała mu Novate i kazała stosować przez 4 tygodnie,później do kontroli.Mimo że mąż ma łuszczycę już 9 lat,ja dopiero "raczkuję" w tym temacie,ponieważ wcześniej zmiany miał niewielkie.Teraz wszystko się nasiliło.Jednak doczytałam też,że Novate można stosować tylko do 2 tygodni,bo jest silnym sterydem.W styczniu mąż stosował już Novate właśnie przez 4 tygodnie.Ustąpiło,ale na krótko.Co robić?To forum odnalazłam w piątek i stało się niemal moją obsesją.Staram się czytać wszystko,spisuję nazwy leków.Tak bardzo chciałabym Mu pomóc.
Czy ktoś z Was stosował Novate przez tak długi czas?Czy odstawic go po paru dniach,nawet jak efekty będą małe?
Pozdrawiam i dziękuję!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Novate
Wysłane przez: monika (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 24 kwi 2005 - 21:56:19

Steryd mozna zawsze przerwac jednak radzilabym wam go pomalu redukowac zastepujac go innymi masciami np.psorcutan lub curatoderm -to nie sa sterydy, nie zapominajac o wlasciwej pielegnacji(odpowiednie plyny do mycia ciala i natluszczanie)
Wszystkiego dobrego!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Novate
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 14:48:17

SAMA STOSOWAŁA NOVATE I TO PRZEZ DOŚĆ DŁUGI OKRES CZASU PROSZE SIĘ TAK BARDZO TEGO NIE OBAWIAĆ ZADZIŁABYM STOPNIONE ODCHODZENIE OD STERYDU POPRZEZ RZADSZE UZYWANIE POWODZENIA TA CHOROBA DA SIĘ ŻYĆ

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.