Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 14
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Lilka (---.bg.am.poznan.pl)
Data: 23 maj 2006 - 01:16:46

Ala,

Jak czujesz goraco to niby dobrze. Mnie plecy palily przez pare dni po zastrzyku (tak a propos, to swietnie sie czuje po zastrzyku tydzien temu, choc sie nacierpialam pare dni), nie moglam spac dwie noce przez rozdraznienie.

Za pare dni powinno ustapic, ale nic nie wiem na temat zaczerwienienia ktore opisujesz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2006 - 01:56:32

Witaj, Andrzej,

w moim przypadku nie skończyło się to aż tak źle jak u Ciebie, ale, rzeczywiście, druga seria nakłuć Diprophosem spowodowała silne palpitacje serca, które normalnie pracuje idealnie, jak ocenia moja p. kardiolog. Trwało to jakieś 9-10 dni. Ponadto bardzo gwaltownie wzrósł poziom enzymow wątrobowych we krwi. Nie wspomnę już o wilczym apetycie - na szczęście też już minął.

Jeśli chodzi stawy, w które był wstrzykiwany Diprophos, to poprawa jest wielka - stany zapalne zostały praktycznie zlikwidowane. Byc może ta skutecznośc powoduje, że nazbyt łatwo przechodzi się do porządku nad efektami ubocznymi.

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: danka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 00:50:47

dzis dostalam zastrzyk w dlon bo mam zapalenie oslony stawu czwartego palca narazie niema zadnej poprawy na lepsze ale mam nadzieje ze bedzie dobrze poniewaz muj maz szesc miesiecy bral ten zastrzyk i bole ustapily i zadnych skutkow ubocznych miemial

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: pola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 21:08:58

rok temu dostałam ten zastrzyk na bolące biodro. Biodro przestało boleć, ale myślałam, ze sie wykończę przez serce, z którym nigdy nie miałam problemu. nigdy już nie wezmę tego zastzyka. przeżyłam koszmar.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: krystyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2006 - 21:19:17

Od pięciu miesięcy boli mnie łokieć. Ból uniemożliwił mi poruszanie całą ręką, a póżniej głową. Różne leki, maści nic nie pomagały, Myolastan umożliwił poruszanie głową, ale nie wzięłam więcej niż 4 tabletki ze względu na senność.
Przedwczoraj dostałam ten zastrzyk w łokieć. Lekarz tylko uprzedził, że ręka może bardzo boleć, ale muszę wytrzymać. Bół okazał się "do wytrzymania", ale nie zmrużyłam oka całą noc, a potem drugą. Nie wiem co będzie dalej. Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi jestem lekko przerażona. Ponadto leczę się na nadciśnienie tetnicze. Ból łokcia ustępuje. Ewentualna druga(ostatnia) dawka przewidziana jest na 10.07.06.. Jeśli to nie pomoże to tylko operacja.
Czy są osoby które nie miały, żadnych skutków ubocznych tego leku?
A może są inne metody?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: lidka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2006 - 15:13:41

hej ja brałam ten zastrzyk 3 dawki pomógł ale to jest tylko doraźne w żadnym wypadku nie polecam teraz po nim okropnie choruje to na co go bierzesz po skonczeniu działania wróci z 3 siła nie bierz go weż coś w zastepstwie , a i nie polecam tez fenicortu!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: mała (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2006 - 21:03:12

dostałam jedna dawkę tego zastrzyku przy zakupie 2 dawki farmaceutka poinformowała mnie że po tym zastrzyku może zaniknąć miesiączka nawet na... ... 3 miesiące!!!i lek ten może powodować jeszcze inne skutki uboczne. jak narazie u mnie nastąpiło zatrzymanie okresu.Dodam iż o tym fakcie tj. o skutkach ubocznych uświadomiła mnie uprzejma pani aptekarka a NIE mój lekarz prowadzący...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Grażyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2006 - 19:15:45

Moja mama dostała ten zastrzyk 24.07.2006 r., a 26.07.2006 r. po 12 godzinach w szpitalu zmarła na zawał.
W sobotę Ją pochowaliśmy.
Nigdy nie chorowała na serce, miała 68 lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: izabela (---.range217-43.btcentralplus.com)
Data: 01 sie 2006 - 19:45:13

Grazynko
Bardzo wspolczuje, moje kondolencje.
Tak czytam twoj post,i jestem wstrzasnieta.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2006 - 23:15:50

może hua śpicie ale ja teraz dopiero to czytam mam okropną ł zwolniono mnie ze szkoły bo takie zombi nie może uczyć dzieci do tej pory miałam tylko na zewnątrz ale od pół roku boli mnie kręgosłup chyba się zaczyna aż się boję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Grażyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 09:29:09

Dzieki za kondolencje.
Ostrzegam wszystkich przed tym lekiem.
Lekarze bagatelizuja problem, nie przeprowadzaja wywiadu z pacjentem i dla spokoju przepisują ten lek, a są inne skuteczne leki.
Lekarze zastanówcie się gdy wstrzykujecie taki zastrzyk, bo po nim następują procesy nieodwracalne, a jeśli sie nie zgadzacie to lepiej leczcie tylko swoich najbliższych.
Ciekawe co powiecie, gdy na swojej skórze przeżyjecie to co moja rodzina.
Został mi tata, który już nigdy nie będzie taki sam, 5 sierpnia rodzice mieli obchodzić 50-tą rocznicę ślubu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 03 sie 2006 - 19:52:13

Kochana Marzenko
Zwolnili cie z pracy??
podalabym ich do sadu, nie maja prawa tak postepowac,dyskryminacja, i to wielka.Sprawa wygrana.Nie maja podstaw gdyz nie jestes roznosicielem zadnej zarazy.Pozdrawiam bardzo goraco,i pomysl o tym co napisalam.
Podli ludzie,i to ci ktorzy maja swiecic przykladem.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sie 2006 - 19:35:13

po przeczytaniu informacji na temat Diprophos jestem przerażona mam zaawansowane zwyrodnienie stawu skokowego .Ortopeda nie informując mnie co to za lek zrobił mi zastrzyk w staw mam dostać jeszcze dwa ale chyba nie pozwolę sobie ich zrobić .Czy jest jakaś sprawdzona metoda leczenia zwyrodnień bardzo proszę o informację ewentualnie kontakt z lekarzem który specjalizuje się w tych chorobach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sie 2006 - 19:38:10

po przeczytaniu informacji na temat Diprophos jestem przerażona mam zaawansowane zwyrodnienie stawu skokowego .Ortopeda nie informując mnie co to za lek zrobił mi zastrzyk w staw mam dostać jeszcze dwa ale chyba nie pozwolę sobie ich zrobić .Czy jest jakaś sprawdzona metoda leczenia zwyrodnień bardzo proszę o informację ewentualnie kontakt z lekarzem który specjalizuje się w tych chorobach.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: beatus (---.aster.pl)
Data: 06 sie 2006 - 13:05:05

jesli chcesz miec zdrowa psyche to radze-nie bierz tego syfu; skutki diprophosu sa widoczne juz pierwszego dnia wieczorem-o ile wezmiesz
go rano. ostrzegam - nie radze go brac nikomu, chyba ze nie ma juz wyjscia
pozdro.B.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Grażyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2006 - 20:24:24

Jest to naprawdę syf, a szczególnie dla ludzi starszych, z dadcisnieniem i innymi dolegliościami dla nich Diprophos to zabójstwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: doman (---.supermedia.pl)
Data: 09 sie 2006 - 10:47:39

LUDZIE!!!! NIE BIERZCIE TEGO GÓWNA!!!!!!!!! MIAŁEM PO KOLEI W CIĄGU MIESIĄCA 5 ZASTRZYKÓW!! WŁAŚNIE NA ŁUSZCYCĘ!! POMOGŁO NA MIESIĄC A TERAZ MAM JĄ WSZĘDZIE, NOGI CIAŁO, PACHWINY GŁOWA PLECY, BRZUCH!!! NIE WARTO RYZYKOWAĆ DLA MIESIĄCA CZYSTEJ SKÓRY!!!! Ostrzegam oprócz zwiększonego wysiewu ponadto mam odwapnienie kości, chciałm zauważyć, że przed "cudowną" kuracją yło wszystko w porządku!! Dodatkowymi elementami rozrywkowymi są: suchość w ustach, brak smaku, ponadto stawy mi tak popuchły, że ledwo mogłem chodzić!! zaznaczam nie piję, palić palę ale cóż, dbam o dietę i regularnie grywam w piłkę więc wszystko wskazuje na ten syf, na myśl o tamtym czasie, a było to około pół roku ciarki mnie pechodzą!! acha nie wim jak to jest z kobietami i ich sprawami intymnymi ale u mnie objawiało się to spadkiem potencji!! dosłownie, bylem z dziewczyną i nic!! chęć była, nawet ogromna a zero reakcji ze strony ciała!!! ludzie ostrzegam was przed tym, acha miałem wtedy 22 lata i z krązęniem nie mam problemów więc jestem prawie pewen, że wszystkie opisane objawy spowodowane były przez to gówno!! dowiedziałem się, że stosowany jest głównie w bardzo ciężkich stanach i osobom zdrowym, a za takie uważam ludzi z łuszcycą, nie powinno się stosować tak silnych sterydów. Moja opinia na ten temat jest taka, jeśli masz dość życia a przed śmiercią chcesz sobie zrobić przyjemność i mieć czyste ciało bierz to, jeśli natomiast nie chcesz skończyć jako inwalida nie tykaj się tego nigdy!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: michał (80.50.171.---)
Data: 20 sie 2006 - 17:30:12

Ja brałem ten lek na mieśnia. Trenuję bieganie i na jednym z treningów zaczął mnie ciągnać długłowy mięsień uda. Kilka dni minęło a bół się nasilił. Trenerzy postanowili wstrzyknąć mi jednorazowo normalna dawkę tego leku. Pomogło bo po kilku dniach aż do teraz bólu nie mam. Kiedy jednak skontaktowałem się z innym trenerem od biochemii powiedział, ze jest to lek dużo groźniejszy niż się tego spodziewałem. Nie wiedziałem, ze to jest na sterydzie a co w sporcie wyczynowym na ogromne znaczenie.To mniejszy problem. Lek jest na tyle silny, że gdybym go wziął kiedyś jeszcze w życiu raz, a potem trzeci to mółbym zkaończyć karierę sportową. Mięsień będzie niezdolny do wykonywania bardzo dużych wysiłków a to mnie eliminuje z biegania. Osobiście polecam ten lek ale jedynie w bardzo ostatecznych przypadkach. I nie brac go tak jak pisza po kilka razy, jedna dawka wystarczy. Na stawy jak i na mieśnie po wstrzyknięciu tego leku przez dwie doby najlepiej się nie ruszać. W OGÓLE... staw czy mieśień jest wtedy bardzo elastyczny i podatny na uszkodzenia mechaniczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: wajder (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2006 - 20:36:08

Tak czytam i.....zaczynam sie bać!Jutro ide po pierwszy zastrzyk z pięciu. Mam podobno zapalenie około barkowe,ale nie bardzo w to wierze bo wcześniej pieciu chirurgów twierdziło najrózniejsze rzeczy,no ale ortopeda jest podobno mądzrejszy.......
Nastrzaszyliscie mnie!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 21 gru 2006 - 15:52:54

Piszę ponownie. Wystrzegajcie się tego leku. Przyniesie więcej szkody niż pomoże. Prawie przez ćwierć wieku nie miałam łuszczycy i to właśnie blokady z tym lekiem ją obudziły i teraz od 9 lat walczę z 'wiatrakami". pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 14



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.