Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 14
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ola (---.rz.izeto.pl)
Data: 08 mar 2009 - 15:17:05

witam , kilanascie lat cierpie na silne bóle glowy w czesci potylicznej, rezonans nieczego nie wykazal. Zazywam mase leków przeciwbólowych, potem wrzody zoładka...lekarz z przychodni leczenia bólu na pierwszej wizycie podał mi zastrzyk w potylice, blokada tym lekiem. Dowiedziałm sie po , co to było. Za miesiac nastepna dawka. Jestem przerazona tym co czytam, boli mnie w klatce piersiowej, mam jakby dusznosc, ale GŁOWA NIE BOLI.....Nie wiem, czy po tym co tu przeczytałam decydowac sie na 2 zastrzyk,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ewa (---.access.telenet.be)
Data: 08 mar 2009 - 19:55:39

WItajcie ludzie 2 tygodnie temu cierply mi w nocy rece doktor podejrzewal chorobe ZCN i wstrzykna w nadgarstki obu rak diprophos bol byl niesamowity zwymiotowalam i nawpolprzytomna maz wzial do domu,jeszcze przez 3 dni bylo mi mdlo i niedobrze praktycznie przespalam te dni bez apetytu natomiast pragnienie mialam jak na kacu.Rece przez te dni byly bez ruchu jakby nie moje nie moglam sie ani uczesac ani kubka z cherbata podniesc wedlog pana DR.to normalny stan .Obecnie jestem po dwoch tygodniach od tego zdarzenia i co? rece nie cierpna ale jest gorzej jak bylo bo moje rece sa sztywne zimne i przy kazdym ruchu nadgarstkow nerwy kuja w srodku az po lokcie i teraz czekam na wizyte u specjalisty bo czeka mnie prawdopodnie operacja obu nadgarstkow tak mi pomogl ten przeklety zastrzyk .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ewa (---.access.telenet.be)
Data: 08 mar 2009 - 20:39:05

PR0SZE LUDZIE NIE BIEZCIE TEGO DZIADOSTWA POMOZE ALE NA JAKIS CZAS NA ROK TAK DOKTOR TWIERDZI A POTEM POWROCI JESZCZE MOCNIEJSZY BOL I DODATKOWE CHOROBY PRZYWLECZE NIE WARTO WZIELAM TO GOWNO I ZALOJE BARDZO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: agath (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2009 - 22:33:55

witam .
cierpię na przewlekłe zapalenie pochewek ścięgien ( od 2 lat ) , które stanowi dla mnie bardzo poważny problem , ponieważ jestem muzykiem ( skrzypaczką dokładniej). mój lekarz "specjalista" przepisał mi 10 zastrzyków-właśnie Diprophos. mam je dostawac przez 10 dni codziennie.i właśnie kupiłam ten lek dzisiaj i czytam teraz opinię na temat tego leku i jestem przerażona ! mój lekarz na temat tego leku nie powiedział mi właściwie nic. najpierw przeczytałam ulotkę , gdzie jest wypisanych mnóstwo skutków ubocznych. a teraz siedzę na necie i nie mogę uwierzyc ,że z tym lekiem jest aż tak źle. nie wiem , czy powinnam zrezygnowac z przyjmowania tego leku. ale jest to jednak jakaś szansa na w pełni sprawną rękę. co mam zrobic ? zabiegi zaczynam od 15 kwietnia . pomóżcie .pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: BOŻENA (---.multimo.gtsenergis.pl)
Data: 24 mar 2009 - 09:38:10

wczoraj kupiłam dwa zastrzyki mam dziś dostac jeden w kolano a za tydzień drugi w drugie kolano to co przeczytałam ,powstrzymuje mnie o podjęciu decyzji czy go przyjąć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2009 - 20:20:38

ten lek jest ochydny nie bierz go to trutka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: tomar (---.wil.waw.pl)
Data: 30 mar 2009 - 08:24:49

Czasami tak bolą stawy że muszę iść do ortopedy na zastrzyk.
Nigdy nie miałem takich skutków ubocznych jak opisane powyżej,co nie znaczy oczywiście że kiedyś przy zażyciu nie będę ich miał.
Zażywam bo muszę jeżeli już nie mogę z bólu chodzić lub spać.
Także mniej więcej raz na rok chodzę do ortopedy na zastrzyk,który także przy okazji ''zalecza'' bardzo szybko łuszczyce.
Przestrzegam osoby które kombinują aby zaaplikować sobie lek wyłącznie z powodu łuszczycy, ja czasami kiedyś tak robiłem.
Mieszkam w Zegrzu nad zalewem i jak chciałem w lato iść na plaże jak najszybciej żeby opalić słońcem tę "wredną panią"to ciotka pielęgniarka za moją prośbą dawała mi diprophos do stawowo.
Zmiany znikają bardzo szybko to fakt, ale także szybko się pojawiają i jest ich więcej.
Także raczej nie warto co innego kiedy odczuwając bardzo silny ból nie można funkcjonować.
Jeżeli chodzi o moją skromną osobę to pomaga mi słoneczko słoneczko i jeszcze raz słoneczko i nie chodzi o moją żonę,chociaż ona też.
Pozdrawiam i życzę dużo słońca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: grazyna melcer (---.centertel.pl)
Data: 24 kwi 2009 - 13:39:51

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> od trzech tygodni bola mnie nadgarstki. Olfen w
> zasrtzyskach nie pomagal i dzis lekarz zapisal mi
> jeden zastrzyk z diprofosu. Teraz po paru
> godzinach zauwazam zaczerwienienie wokol paznokci
> i "goraco" w przwym nadgarstku. czy takie objawy
> po zastrzyku domięśniowym to norma? Moze ktos
> mial podobne problemy???
>
> pozdrawiam
>
> ala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: a.niemec1 (94.254.139.---)
Data: 29 kwi 2009 - 18:44:19

witam.moja mama dostała dzisiaj ten zastrzyk przy wizycie lekarz ja wyslal do apteki aby go wykupila i wrocila zaraz do niego to jej zrobi.nieswiadoma tego co ja czeka poddalaq mu sie z bolu prawie zemdlała ale najgorsze zaczeło sie dopiero po 15 minutach i trwa do tej pory.ciagle placze z bolu (zatrzyk dostała w łokiec)ma czerwone plamy na ciele i bardzo duzy obrzek reki.reka nie moze ruszyc ale najgorszjest ten ciagly bol...a ja boje i martwie sie o nia czy on nie spwoduje wiekszych skutkow ubocznych.to co tutaj przeczytalam przeraża mnie!jesli ktos mogłby mnie jakos uspokoic bylabym wdzieczna albo jesli wie co robic w tum przypadku boje sie ze cos gorszego moze sie stac nie wiem moze juz powinnam wezwac pogotowie?mam metlik..to co sie dzieje po tym czyms jest straszne i okropne jak oni wogule moga takie cos wstrzykiwac i to bez uprzedniego poinformowania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ewa (---.centertel.pl)
Data: 15 maj 2009 - 18:50:16

Czytam to co piszecie i jestem przerazona.Wczoraj neurolog zrobil mi zastrzyk z diprophosu a dzis w pracy dostalam na twarzy i szyi straszne rumience ktore sa gorace i oczy mnie pieka.Czytalam na ulotce ze to moze byc skutek uboczny leku ale nie pisze jak dlugo sie utrzyma.Wygladam strasznie.Moze ktos mial podobne objawy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Asia1954 (---.chello.pl)
Data: 23 maj 2009 - 18:19:42

Witam . ja miałam wczoraj taki zastrzyk do kręgosłupa . Od rana mam czerwoną twarz jakby jakas pokrzywka . Czy to ustąpi i po jakim czasie ? Napiszcie- jak było z wami .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Asia P. (---.cpe.marton.net.pl)
Data: 04 cze 2009 - 11:35:14

Kochani, czytam to co piszecie i jestem przerażona Waszymi dolegliwościami. Wszyscy się jak gdyby zmówili, że jest taki szkodliwy. Powiem o sobie. Miałam pod kolanem z tyłu cystę Bekera. Lekarz ortopeda w odstępach 3-tygodniowych wstrzyknął mi 2 zastrzyki pod rzepkę kolanową. Równocześnie też brałam b.silne tabletki Rantudil Retard po których wszystko przestało mnie boleć - a mam zwyrodnienia -i żadnych ale to żadnych dolegliwości nie miałam i dalej nie mam a minęło już 3 m-ce. Cysta Bekera też zniknęła i nie muszę iść na operację. Piszę to po to aby ludzie zobaczyli też drugą stronę medalu, i że jakieś obiawy nie koniecznie muszą być z tym zastrzykiem łączone. Piszę niekoniecznie bo takiej pewności nie mam. I jeszcze jedno, mam 55 lat więc objawy uboczne napewno bym zauważyła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: zaradna (---.centertel.pl)
Data: 03 lip 2009 - 15:50:43

Witaam.
Ja również brałam zastrzyk diprophos.Moja przygoda z tym lekiem zaczeła się 5 lat temu.
Mam atopowe zapalenie skóry, brałam mase leków stosowałam różne maści nic mi nie pomagało.
Lekarz zaproponował ten zastrzyk zgodziłam się.
Już na drugi dzień po zastrzyku poczułam znaczną poprawe skóra była normalna. Działanie leku utrzymwało się do około 4 tygodni, gdy lek przestawał działać szłam na kolejną dawke i tak w ciągu roku potrafiłam wziąść 6 zastrzyków.
Lekarz mówił, że za dużo nie wolno, że 5 minimum.
Troche się bałam na początku go stosować ponieważ mam bardzo poważną złożoną wade serce, jednak nic się nie działo po aplikacji zastrzyków, może jedynie, że okres potrafił mi się spuźniać czasem nawet pół roku.
A tak to żadnych innych skótków ubocznych.
Zimą poszłam do alergologa kazał mi natychmiast odstawić zastrzyki ponieważ powiedział, że powoduje on dziury w kościach.
Od jakiś 9 miesięcy nie biore zasrzyków.
Jednak niedługo wyjeżdzam na wakacje i zastanawiam się czy nie zaaplikować sobie jednej szczepionki.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 21:45:55

a,może przyczyną jest kregosłup/odc.szyjny/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Ewa (212.33.75.---)
Data: 17 lip 2009 - 13:08:53

Przyjmowałam ten lek wcześniej , a i obecnie jestem po jednej dawce.W moim przypadku nastąpiła wyraźna poprawa, powiem wręcz ,że wszystko ustąpiło.Cierpiałam z powodu obustronnej rwy kulszowej.Przyjmowałam leki przeciwzapalne niesterydowe, które to w końcu "załatwiły " mój układ pokarmowy.Nie miałam wiec wyjścia, a i lekarz mnie przekonał.Zawsze wybiera się mniejsze zło, w końcu wszystkie leki chemiczne są szkodliwe .w przypadku Diprophosu żadnych objawów ubocznych nie zauważyłam.Pisze , bo odnoszę wrażenie,że opinie dodają tylko osoby , którym lek nie pomógł...pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ewik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sie 2009 - 10:14:51

Wszyscy, co brali ten zastrzyk, nic nie piszą czy to bardzo boli, a ja mam zalecony jeden na dzień przed zabiegiem laserowym. Boli mnie kość ogonowa (po stłuczeniu), mam problemy z siedzeniem i wstawaniem---> nie zapamiętałam całej diagnoz. Pamiętam, że na początku było coco lub cocu.
Moje pytanie brzmi:
Czy ten zastrzyk jest bardzo bolesny
Czy po jednym można znacznie utyć

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2009 - 21:00:47

Ja diprophos biorę już jedenasty rok.Obecnie mam 54 lata. Brałam go z różną częstotliwością,zdarzało sie ż w roku z 5 lub 6 razy.Gdy nic mi nie pomagało na całoroczny nieżyt nosa a nos zatkany, nie da sie funkcjonować,ani iść do pracy ani do ludzi,wtedy decydujesz się na wszystko aby sobie pomóc.Ostatnio wzięłam w lipcu
i czuję że niedługo znowu będę musiała iść.Nie mam żadnych skutkówubocznych.Proszę aby co niektórzy z as nie straszyli ludzi bo jest to lek nawet ratujacy życie przeczytajcie to sobie w ulotce. Ten lek też biorą ludzie chorzy na alergię i astmę - nie ma obecnie nic skuteczniejszego.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2009 - 21:19:24

Takie czerwone i ciepłe plamy mogą wystąpić i trwać do 3-4 dni z przerwami w ciągu dnia.JA ich nie miałam przez 8 lat brania, tylko teraz nie raz wystąpią.Zastrzyk jest nie bolesny dla mnie ale ja dostaję domięśniowo w pośladek i nawet nie potrzeba
brać znieczulenia.Być może jest inne odczucie gdy się go dostaję w jakiś staw. O tych dziurach w koSciach teZ coś czytałam ale przecież trzeba brać też róZne suplementy.Ja biorę dodatkowo np.aloes,sok noni,wilcacorę, bo trzeba wspomagać organizm i go oczyszczac z tej chemii.Dwa lata temu potknęłam sie i złamałam rękę w nadgarstku i na prześwietleniu nie wyszly żadne ubytki w kościach a złamanie zagoiło sie bez Zadnych komplikacji. Przeczytajcie sobie ile skutków ubocznych powoduje paracetamol i inne przeciwbólowe tabletki.Wszystkie leki mają tak że mają skutki uboczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Beti (---.tktelekom.pl)
Data: 01 wrz 2009 - 22:52:17

Halino brałaś 5-6 razy w roku taki zastrzyk,a ja biorę nawt i 20 rocznie.Mówisz,ze nie mają skutków ubocznych i to jest błąd.Ma skutki uboczne i to bardzo duże.To bardzo silny steryd i jako taki ma mnóstwo skutków ubocznych.Niszczy nerki,wątrobę i inne wewnętrzne narządy.W leczeniu astmy coraz rzadziej się go stosuje właśnie ze wzgledu na skutki uboczne.Prosisz zeby nie straszyć ludzi.Nikt nie straszy,ale każdy organizm jest inny i inaczej znosi leki.Każdy powinien wiedzieć jakie skutki uboczne ma ten lek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2009 - 14:13:53

Proszę czytać z uwaga co napisałam. Mianowicie pisze wyrażnie że to ja nie mam skutków ubocznych po stosowaniu tego leku a nie jak napisała Beti że nie ma skutkow ubocznych.Wszystko zależy od organizmu.Jena osoba widzi jakieś skutki po 1 zastrzyku
a inna tak jak w moim przypadku nie.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 14



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.