Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 12 z 14
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: jerzy błachowski (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2012 - 22:25:50

MAM MOCNO ZAANANSWANĄ O.P.H.P CZY ZASTRZYK Z DIPROPHOS MI POMORZE NADMIENIAM ŻE BIORĘ STERYDY PRZEZ INHALATORY WZIEWNE ,BYŁBYM WDZIĘ76CZNY OPORADY. MAM 75L.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos. ulotka
Wysłane przez: [email protected] (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 gru 2012 - 15:28:20

na jakie choroby stosowany lek Diprophos zastrzyki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: józek (---.ip.euro.net.pl)
Data: 21 sty 2013 - 14:37:40

Bardzo się cieszę, że znalazłem te opinie i wypowiedzi. Mam za kilka dni otrzymać diprophos do barku z powodu bólów podczas ruszania ręką. Wystapiło to niedawno wskutek zbyt gwałtownego ruchu barkiem, który już kilka lat temu miałem nadwyrężony. Jednak chyba zrezygnuję, zwłaszcza że dopiero za kilka tygodni czekania w kolejce będę miał robione USG i wtedy będzie widać co się dzieje. Wcześniej miałem przez 10 dni wcierany żel Fastum i obecnie bóle są słabe, a ręką poruszam w większym zakresie niż przed stosowaniem żelu. Dzięki wszystkim, którzy opisali swoje problemy, nie wiedziałem że to takie szkodliwe, a mam po 60-tce i praktycznie prawie nie chorowałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Warsaw (---.icpnet.pl)
Data: 24 mar 2013 - 19:56:23

Ja miałam zastrzyk Diprophos kilka tygodni temu wykonany przez lekarza ortopedę w okolicach kostki. Miał na celu wyleczenie stanu zapalnego, jaki utworzył się przy zwapnieniach kości przyśrodkowej kostki (jeśli dobrze zapamiętałam). Oczywiście zastrzyk miał wyleczyć tylko skutek zwapnień - zapalenie, a same zwapnienia były leczone zabiegami fali uderzeniowej. Sam zastrzyk prawie w ogóle nie bolał, choć był wykonywany w miejscu źródła bólu. Dopiero kilka minut po zastrzyku ból zaczął narastać i przez około 1-2 h był naprawdę silny, ale dało się wytrzymać w pozycji leżącej, jak noga leżała swobodnie bez ruchu. Po około 6-8 h ból całkowicie ustąpił i zapalenie już nie powróciło. Lekarz uprzedzał, że jeśli ból nie minie całkowicie, powtórzy zastrzyk po tygodniu, jednak nie było już takiej potrzeby. Ból kostki nie zniknął zupełnie, ponieważ wywoływały go zwapnienia i one nadal powodowały dolegliwości bólowe podczas chodzenia, ale specyficznego bólu wynikającego z zapalenia już więcej nie było. Na zwapnienia stopniowo pomagają wyżej wspomiane zabiegi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: EDKAM (---.warszawa.vectranet.pl)
Data: 26 mar 2013 - 16:40:51

Ciesze się że znalazłem tę "stronkę".Uchroniło mnie to zdaje mi sie przed wielkimi kłopotami zdrowotnymi.Jestem dobrze po 60-ce i mam małe kłopoty zarówno z sercem jak, skórne jak i właśnie ze stawem kolanowym.Mój lekarz ortopeda przepisał mi ten lek bez żadnego wywiadu.To lekarz ortopeda med.sportowej.Dziekuję wszystkim uczestnikom niniejszego forum .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: emi (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 08 maj 2013 - 11:57:47

dziękuję, mam identyczny przypadek z ramieniem i skierowanie na operację, wypowiedz bardzo mi pomogła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: SZKIELEK (---.dynamic.lte.plus.pl)
Data: 15 maj 2013 - 15:54:23

WITAM, JA DZISIAJ PO ZASTRZYKU DOSTAŁEM CISNIENIA 175/143 PULS 115, JESTEM ZDROWYM CHLOPAKIEM W WIEKU 37 LAT. MASAKRA TO CO PRZEZYLEM I ODCZUWAM NADAL TO SZOK. PO ZASTRZYKUM MYSLALEM ZE UMRE. BYL TO MOJ DRUGI ZASTRZYK I NIGDY WIECEJ.



MUSIALEM NA NOC BRAC RELANIUM. NIE WIEM JESZCZE JAK NASTEPNA NOC PRZEJDZIE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: la Boca (---.satfilm.net.pl)
Data: 24 maj 2013 - 20:37:40

Nie brać Nigdy DIprophosu w Mięśnie,Ściegna!!!.Robią się zwapnienia i ścięgno może się urwać.Niszczy całkowicie strukturę włókienkową!!!.Trzymać się z daleko od robienia w Scięgna i Mięśnie.W przypadku zastrzyku w ścięgno np.Achillesa może w 90% dojść to tzw.Troficznego zapalenia skóry i nawet buta nie założycie!!!.Ostrzegam skóra obumiera!!! i trzeba zrobić plastykę ścięgna!!! Koniec kariery prawie na pewno!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: domila6 (---.30.107.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25 cze 2013 - 14:01:04

witam nie moge czytac tych bzdur,kazdy ma inne schorzenie,ja wczoraj z radoscia patrzylam na mojego dermatologa ze zaproponowal mi zastrzyk poniewaz na moja reakcje alergiczna(zjadlam surowego cholernie pryskanego chemia kalafiora)nic nie dziala,wszystkie doustne preparaty,masci,nic w nocy chcialam sie zadrapac,jestem cala wysypana tym cholerstwem ktore zjadlam,dopiero ono robi spustoszenie w organizmie,nie trzeba brac lekow serydowych zeby zniszczyc sobie narzady wewnetrzne wystarczy kupic pryskane owoce i warzywa na rynku ale nawiazujac do zastrzyku-dostalam glebokopod skore w posladek,nie bylo przyjemnie ale do wytrzymania i co sie okazalo pierwsza noc przespana bez drapania i pieczenia,mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej,mnie ten zastrzyk ratuje zycie i mysle ze wielu osobom pomogl tak jak mi!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 25 cze 2013 - 19:16:23

A zadałaś sobie pytanie jak długo ten zastrzyk będzie ci ratował życie ?????
czy nie lepiej sprawdzać co się je i gdzie kupuje
pisze tak ponieważ i ja swego czasu często brałam takie zastrzyki ratujące życie które mi je ratowały i owszem.................... rujnując zdrowie na długo
Każdy ma wybór może pakować w siebie wedle uznania swojego czy też lekarza co chce...............ale moim zdaniem lepiej zadać sobie pytanie wcześniej jak później
obecnie nie biorę ani leków alergicznych ani zastrzyków a wole sprawdzać co kupuje i gdzie jak i co zjadam żeby tego dziadostwa więcej nie brać
o dziwo alergie ustąpiły a były ciężkie i skutki uboczne pomalutku też ustępują

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: wiki (---.play-internet.pl)
Data: 23 lip 2013 - 17:12:51

Zapalenie kaletki palucha prawego-dziś dostałam pierwszy zastrzyk i jestem w szoku.
Samo podanie zastrzyku nie było takie złe natomiast z godziny na godzine ból nasila sie do takiego stopnia że nie jestem w stanie chodzić.
Zostałam poinformowana przed podaniem zastrzyku że ból sie nasili ale nie myslałam że do takiego stopnia.Prawdopodobnie po dwóch lub trzech dniach ból ustąpi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: malutek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 wrz 2013 - 21:49:47

Witam
Zastrzyk o którym mowa dostalam ponad dwa tygodnie temu w bolący bark.Sam zastrzyk do wytrzymania ale bolało cały dobę potem na dwa dni przestało ponieważ oszczędzałam ramię po powrocie do stałych obowiązków ból powrócił.I nie tylko ból zaczęły się nie przespane noce, lęki, podwyższone ciśnienie, przyśpieszone bicie serca, zaciskanie samoistne szczęk.Po prostu zrobiłam się bardo chora. Pani doktor reumatolog nie poinformowała mnie o jakichkolwiek skutkach ubocznych.Jedyny plus całej operacji to zmniejszona łuszczyca.Drugiej dawki nie wezmę.
pozdrawim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Katarzyna (---.play-internet.pl)
Data: 10 wrz 2013 - 14:28:40

Witam,
W tamtym tygodniu dostałam owy zastrzyk w pochewki ścięgien strzałkowych(czyli dwa wkłucia). Samo wkłucie nie bolało, ale tuż po(minęła jakaś minuta) zaczęło piekielnie boleć i ciągle narastał. Wieczorem straciłam w większości czucie w stopie. Przerażona skontaktowałam się z lekarzem, który powiedział, że to normalne, więc trochę się uspokoiłam. Niestety z bólu nie przespałam chyba z 5 nocy, ból nadal jest,jestem bardzo osłabiona i nie mogę zgiąć stopy, o normalnym zejściu ze schodów czy wejściu to nie obchodzi się bez pomocy rodziny. Ponownie się skontaktowałam. Ortopedą i w przyszłym tygodniu mam stawić się na rezonans magnetyczny.
Czy to normalne, że mój organizm tak źle zareagował?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Mam swój preparat na łuszczycę.
Wysłane przez: Zdzisław (---.rejtravel.pl)
Data: 15 wrz 2013 - 17:40:39

Witam, mam swój preparat skuteczny na łuszczycę, działa również skutecznie na "Ł" stawową. Chętnie podzielę się próbkami powiem jak stosować. Preparat jest czysty od skutków ubocznych. Jestem z Poznania, preparat mogę wysyłać pocztą. Można dzwonić pod nr 661 336 858, dla zainteresowanych referencje od osób szczęśliwych.
Dla zainteresowanych z miejscowości w pobliżu Poznania, organizuję spotkanie w Poznaniu dnia 28-09-2013r.
Dokładną godzinę i miejsce spotkania podam zainteresowanym telefonicznie.
Na spotkaniu będą osoby uwiarygodniające skuteczność tego preparatu.
Będą też próbki preparatu do testowania jak i sam preparat w ilości potrzebnej odpowiednio do powierzchni zainfekowanego ciała.
Pozdrawiam wszystkie biedronki: Zdzisław
PS. hostujących też zapraszam, choć nie jesteście biedronkami to dla kameleonów też znajdzie się pożyteczne i dobrze wynagradzane zajęcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: jerzy błachowski (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 wrz 2013 - 16:37:45

Choruję na P.O.H.P.i zastrzyk diprophos bardzo mi pomógł.Biorę jurz 3 zastrzyk izabardzo nie widzę ubocznych objawów.Zastrzyk biorę raz na miesiąc,ale mam obawy czy nie nie wyjdzie szydło z worka. Będę wdzięczny za poradę,czy warto się truć PODRAWIAM I ŻYCZĘ ZROWIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: milka62 (---.instalnet.com.pl)
Data: 04 mar 2014 - 16:43:15

Witajcie jestem pielęgniarką i w przeciągu ok.9 miesięcy dałam sobie zrobić 6 blokad z Diprophos w sam łokieć(prawa ręka), nie mówiąc o barku i łopatce. Nie miałam kompletnie żadnych działań ubocznych i ból mijał po blokadzie natychmiast, co nie znaczy ,że nie powracał.No właśnie jak coś boli upierdliwie to dajesz sobie wszystko wstrzyknąć aby przestało.Więcej sobie nie dam i Wam też nie polecam, bo jednak można zrobić więcej szkody jak pożytku. Szukajcie innych alternatyw np. masaż powięziowy- POLECAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Adrian (213.227.99.---)
Data: 11 mar 2014 - 12:38:53

Witam wszystkich.
Od 25 lat mam problem z kolanem, wynikający ze starej kontuzji. Od 16 lat biorę, okresowo oczywiście, 2-3 zastrzyki z Diprophosu w tygodniowych odstepach. Jedna seria powoduje, że przez kilka lat nie mam zadnych dolegliwości ze strony kolana. Skutki uboczne ... jak to przy sterydach ... zatrzymanie wody w organiźmie. Odstawia się całkowicie sól, zmniejsza spożycie płynów do minimum i po jakimś czasie przechodzi. Według mnie lek dośc dobry. Nie zman leku, który nie dawałby skutków ubocznych. Najwazniejsze jest aby pomagał i tyle ...
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ania (---.rdnet.pl)
Data: 19 maj 2014 - 06:36:04

witam ...
jestem po plastyce biodra ok 2 lat temu ...
własnie zaczęło mi sie odnawiać i dostałam 3 zastrzyki ...
mam wziąść co 2 tyg ...
ale nie wiem co się dzieje bo od kąd wzielam pierwszy to mnie boli jeszcze gorzej i łapią mnie bardzo mocne kurcze ....
czy to normalne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ala (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 23:10:28

Biore ten zastrzyk juz 3 raz skutkow ubocznych nie mialam ale bol powraca nie wiem czy sie zdecyduje na 4 po tym co przeczytalam :-) .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ula (---.krosnoodrzanskie.pl)
Data: 27 gru 2014 - 01:10:05

Witam. Dostałam blokadę w bark z diprophosu i jeśli o to chodzi to pomogło rewelacyjnie. Niestety za tym poszło 5 zastrzyków domięśniowych diprophosu przez kolejne 5 dni i masę skutków ubocznych. Utrata smaku, bardzo mocno zanurzony zmysł odbierania zapachów, wysypka niewiadomego pochodzenia, zatrzymanie wody w organizmie, bezsenność, rozbicie i wiele innych. Uważajcie na ten lek. A szczególnie na zbyt duże dawki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314-->
Bieżąca strona: 12 z 14



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.