Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Piotr (---)
Data: 15 pa� 2017 - 11:30:24

Diprophos to bardzo dobry i skuteczny lek

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: stanislawa golebiowska (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 25 mar 2018 - 17:00:32

Witam, mam pytanie, córka moja dostała jedną blokadę w stopę, ma stan zapalny kaletek, lekarz powiedział ż za 2 tygodnie następna blokada, czy to nie za czesto? ja miałam 2 blokady w bark ale w odstepie 4 tygodni, z góry dziękuję za odpowiedż.

Zastrzyk Diprophos. stan
Wysłane przez: Ryszard (---.marianwitek.pl)
Data: 03 maj 2018 - 11:53:06

Witam, mam prośbę. Wziąłem 3 zastrzyki DDiprophos 1 ml 13.04., 16.04 i 20.04 i mam OGROMNE PROBLEMY z wydalaniem wody z organizmu, czuję zmęczenie.
Bardzo Was proszę o pomoc jak z tego zejść...znajomy lekarz wczoraj przepisał mi Encorton , żebym znowu był na sterydzie i schodził powoli.
Czy znacie może leki , ktore wspomagają zejście z tego Diprophos-u?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: irena (---)
Data: 05 lip 2018 - 14:19:44

ja po tym leku nie dosc,ze bol nie ustapil, a jezeli tak to nie odczulma tego ewidentnie, ALE OKROPNIE PUCHNE!!!! STOPY MAM JAK BALONY? NIGDY NEI MIALAM PROBLEMU Z KRAZENIEM. CALA JESTEM OPUCHNIETA; w ciagu miesiaca przypbralam okolo 12-13 kg a nie zmienilam mojego zywienia !!!!
a lekarz twierdzi ,ze to nie od leku !!!! masakra !!!

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: josia (91.240.68.---)
Data: 05 lip 2018 - 22:07:46

Dostalam jeden zastrzyk w bark ( zapalenie kaletki podbarkowej, naderwane przyczepy miesni) nic sie nie działo - po miesiącu drugi i trzeci zastrzyk w oba barki - no i zaczęło się ....- drugi i trzeci dzien -czerwona twarz , barki i dekolt .Pózniej wysokie cisnienie Bardzo wysoki puls , ból głowy , kołatanie serca - budze sie w nocy - serce wali jak oszalałe - trwa to już ponad trzy tygodnie .Zawsze miałam niskie cisnienie - zaczynałam funkconowac dopiero po dwóch kawach , a teraz .... Zaliczyłam kardiologa - przepisal tabl. na obnizenie cisnienia i pulsu - po jednej tabletce zemdlałam - cisnienie spadło do 90 na 50 - zmierzyłam jak wrocila mi swiadomosc . .. Nie wiem co robic......... NA DRUGI DZIEN CISNIENIE ZNÓW WYSOKIE I PULS 100..........

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: aga (---.97.125.95.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 lip 2018 - 13:04:57

ja po tym zastrzyku przytyłam ponad 10 kg a nigdy nie miałam z nadwagą problemów...nie od razu po zastrzyku...jakiś miesiąc po...i teraz nie mogę schudnąć,ciągle mam problem z trawieniem,często boli mnie wątroba i żołądek...nigdy więcej

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Agnieszka (---.play-internet.pl)
Data: 18 lis 2019 - 11:30:15

Jezuu...ból niesamowity!!!Prawie popuściłam przy podawaniu.

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: KATARZYNA (---.tktelekom.pl)
Data: 11 kwi 2020 - 23:30:48

WITAM OTRZYMALAM W BARK BLOKADE 3 TYG. TEMU PO KILKU DNIACH ZACZELY MI SIE POJAWIAC CZERWONE I GARACE WYPIEKI NA TWARZY A PRZY TYM WYSOKIE CISNIENIE 148.93 I PULS 90 NIGDY NIE MIALAM PROBLEMU Z NADCISNIENIEM. JAK MOGE SOBIE POMOC.MAM 45 LAT JAK MOZNA MI POMOC CZY MAM ZGLOSIC SIE DO LEKARZA PODAJACEGO MI TE BLOKADE. POZDRAWIAM.

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Pauleta25 (---.centertel.pl)
Data: 11 cze 2020 - 08:29:18

Kilka dni temu dostałem w biodro ta blokadę po kilku dniach pojawiły się umnie skutki uboczne takie jak rumieńce na twarzy uderzenia gorąca wysokie ciśnienie czy to przejdzie

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Agami (---.master.pl)
Data: 16 cze 2020 - 21:18:00

Wczoraj dostałam zastrzyk z tego cudownego leku w miejsce usuniętego ganglionu. Dziś twarz płonęła ogniem, dostałam gorączki i wystąpiły skoki ciśnienia. Piłam wapno krystaliczne czyste i brałam środki na gorączkę i zaczerwienienie zeszło.Nigdy więcej tego dziadostwa.

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Ksi (---.unregistered.net.exatel.pl)
Data: 15 sie 2020 - 20:56:42

U mnie skutki uboczne masakra po4ctyg.jeszcze uderzenia goraca,spadek sił osłabienie mi?śni,a było gorzej,przeskoki w stawachlekarz nawet nie poin formował mnie co mi wstrzykuje,nie mówiac o skutkach ubocznych,gdy do niego zadzwoniłam powiedział,że to napewno nie povtym,a pomocy nigdzie nie mogę otrzymać.

Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: MICHAŁ (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 20 kwi 2021 - 10:57:08

Witam wszystkich na forum.Chciałbym opisać swój przypadek brania diprophosu domięsniowo inekcyjnie dodam że jednorazowo.Blokada była wykonana 16.02.2021 o godzinie 10.00 rano.Wieczorem miałem spuchnięte węzły chłonne i czerwoną twarz,poszedłem spać o 12 wieczorem i obudziłem sie o 3.00 rano z kołataniem serca i wysokim pulsem,przygoda trwa już 2 miesiące.Ide spać i budze sie po 2-3godzinach nieraz dam rade spać dalej a nieraz nie.Poszedłem do lekarza który mi przpisał ten badziew,ale on nic sobie z tego nie zrobił i powiedział że to nie od tego.Farmaceutka która mi to sprzedała powiedziała że takie objawy mogą sie utrzymywać do 3 tygodni.Poszedłem do innej apteki i pani mi powiedziała żę taka blokada utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.OGÓLNIE NIE POLECAM TEGO SPECYFIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!