Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Piotr (---)
Data: 15 pa╝ 2017 - 11:30:24

Diprophos to bardzo dobry i skuteczny lek

Wysłane przez: stanislawa golebiowska (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 25 mar 2018 - 17:00:32

Witam, mam pytanie, c├│rka moja dosta┼éa jedn─ů blokad─Ö w stop─Ö, ma stan zapalny kaletek, lekarz powiedzia┼é ┼╝ za 2 tygodnie nast─Öpna blokada, czy to nie za czesto? ja mia┼éam 2 blokady w bark ale w odstepie 4 tygodni, z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za odpowied┼╝.

Zastrzyk Diprophos. stan
Wysłane przez: Ryszard (---.marianwitek.pl)
Data: 03 maj 2018 - 11:53:06

Witam, mam pro┼Ťb─Ö. Wzi─ů┼éem 3 zastrzyki DDiprophos 1 ml 13.04., 16.04 i 20.04 i mam OGROMNE PROBLEMY z wydalaniem wody z organizmu, czuj─Ö zm─Öczenie.
Bardzo Was prosz─Ö o pomoc jak z tego zej┼Ť─ç...znajomy lekarz wczoraj przepisa┼é mi Encorton , ┼╝ebym znowu by┼é na sterydzie i schodzi┼é powoli.
Czy znacie mo┼╝e leki , ktore wspomagaj─ů zej┼Ťcie z tego Diprophos-u?
B─Öd─Ö bardzo wdzi─Öczny za pomoc.

Wysłane przez: irena (---)
Data: 05 lip 2018 - 14:19:44

ja po tym leku nie dosc,ze bol nie ustapil, a jezeli tak to nie odczulma tego ewidentnie, ALE OKROPNIE PUCHNE!!!! STOPY MAM JAK BALONY? NIGDY NEI MIALAM PROBLEMU Z KRAZENIEM. CALA JESTEM OPUCHNIETA; w ciagu miesiaca przypbralam okolo 12-13 kg a nie zmienilam mojego zywienia !!!!
a lekarz twierdzi ,ze to nie od leku !!!! masakra !!!

Wysłane przez: josia (91.240.68.---)
Data: 05 lip 2018 - 22:07:46

Dostalam jeden zastrzyk w bark ( zapalenie kaletki podbarkowej, naderwane przyczepy miesni) nic sie nie dzia┼éo - po miesi─ůcu drugi i trzeci zastrzyk w oba barki - no i zacz─Ö┼éo si─Ö ....- drugi i trzeci dzien -czerwona twarz , barki i dekolt .P├│zniej wysokie cisnienie Bardzo wysoki puls , b├│l g┼éowy , ko┼éatanie serca - budze sie w nocy - serce wali jak oszala┼ée - trwa to ju┼╝ ponad trzy tygodnie .Zawsze mia┼éam niskie cisnienie - zaczyna┼éam funkconowac dopiero po dw├│ch kawach , a teraz .... Zaliczy┼éam kardiologa - przepisal tabl. na obnizenie cisnienia i pulsu - po jednej tabletce zemdla┼éam - cisnienie spad┼éo do 90 na 50 - zmierzy┼éam jak wrocila mi swiadomosc . .. Nie wiem co robic......... NA DRUGI DZIEN CISNIENIE ZN├ôW WYSOKIE I PULS 100..........

Wysłane przez: aga (---.97.125.95.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 lip 2018 - 13:04:57

ja po tym zastrzyku przyty┼éam ponad 10 kg a nigdy nie mia┼éam z nadwag─ů problem├│w...nie od razu po zastrzyku...jaki┼Ť miesi─ůc po...i teraz nie mog─Ö schudn─ů─ç,ci─ůgle mam problem z trawieniem,cz─Östo boli mnie w─ůtroba i ┼╝o┼é─ůdek...nigdy wi─Öcej

Wysłane przez: Agnieszka (---.play-internet.pl)
Data: 18 lis 2019 - 11:30:15

Jezuu...b├│l niesamowity!!!Prawie popu┼Ťci┼éam przy podawaniu.

Wysłane przez: KATARZYNA (---.tktelekom.pl)
Data: 11 kwi 2020 - 23:30:48

WITAM OTRZYMALAM W BARK BLOKADE 3 TYG. TEMU PO KILKU DNIACH ZACZELY MI SIE POJAWIAC CZERWONE I GARACE WYPIEKI NA TWARZY A PRZY TYM WYSOKIE CISNIENIE 148.93 I PULS 90 NIGDY NIE MIALAM PROBLEMU Z NADCISNIENIEM. JAK MOGE SOBIE POMOC.MAM 45 LAT JAK MOZNA MI POMOC CZY MAM ZGLOSIC SIE DO LEKARZA PODAJACEGO MI TE BLOKADE. POZDRAWIAM.

Wysłane przez: Pauleta25 (---.centertel.pl)
Data: 11 cze 2020 - 08:29:18

Kilka dni temu dosta┼éem w biodro ta blokad─Ö po kilku dniach pojawi┼éy si─Ö umnie skutki uboczne takie jak rumie┼äce na twarzy uderzenia gor─ůca wysokie ci┼Ťnienie czy to przejdzie

Wysłane przez: Agami (---.master.pl)
Data: 16 cze 2020 - 21:18:00

Wczoraj dosta┼éam zastrzyk z tego cudownego leku w miejsce usuni─Ötego ganglionu. Dzi┼Ť twarz p┼éon─Ö┼éa ogniem, dosta┼éam gor─ůczki i wyst─ůpi┼éy skoki ci┼Ťnienia. Pi┼éam wapno krystaliczne czyste i bra┼éam ┼Ťrodki na gor─ůczk─Ö i zaczerwienienie zesz┼éo.Nigdy wi─Öcej tego dziadostwa.

Wysłane przez: Ksi (---.unregistered.net.exatel.pl)
Data: 15 sie 2020 - 20:56:42

U mnie skutki uboczne masakra po4ctyg.jeszcze uderzenia goraca,spadek si┼é os┼éabienie mi?┼Ťni,a by┼éo gorzej,przeskoki w stawachlekarz nawet nie poin formowa┼é mnie co mi wstrzykuje,nie m├│wiac o skutkach ubocznych,gdy do niego zadzwoni┼éam powiedzia┼é,┼╝e to napewno nie povtym,a pomocy nigdzie nie mog─Ö otrzyma─ç.

Wysłane przez: MICHAŁ (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 20 kwi 2021 - 10:57:08

Witam wszystkich na forum.Chcia┼ébym opisa─ç sw├│j przypadek brania diprophosu domi─Ösniowo inekcyjnie dodam ┼╝e jednorazowo.Blokada by┼éa wykonana 16.02.2021 o godzinie 10.00 rano.Wieczorem mia┼éem spuchni─Öte w─Öz┼éy ch┼éonne i czerwon─ů twarz,poszed┼éem spa─ç o 12 wieczorem i obudzi┼éem sie o 3.00 rano z ko┼éataniem serca i wysokim pulsem,przygoda trwa ju┼╝ 2 miesi─ůce.Ide spa─ç i budze sie po 2-3godzinach nieraz dam rade spa─ç dalej a nieraz nie.Poszed┼éem do lekarza kt├│ry mi przpisa┼é ten badziew,ale on nic sobie z tego nie zrobi┼é i powiedzia┼é ┼╝e to nie od tego.Farmaceutka kt├│ra mi to sprzeda┼éa powiedzia┼éa ┼╝e takie objawy mog─ů sie utrzymywa─ç do 3 tygodni.Poszed┼éem do innej apteki i pani mi powiedzia┼éa ┼╝─Ö taka blokada utrzymuje si─Ö od 3 do 6 miesi─Öcy.OG├ôLNIE NIE POLECAM TEGO SPECYFIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!