w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Rob (86.112.183.---)
Data: 28 kwi 2005 - 04:20:35

Witam. Czy luszczyca odbajwia sie juz w wieku dziecinnym czy moze sie wysypac np kolo 30???

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: ada (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 08:13:27

Rob u mni pojawiła się w wieku 6 lat po operacji w narkozie i zaczęło się od skory glowy. A co do wieku to nie ma reguły-może się objawić w każdym wieku , często wywołuje ją silny stres . Pozdro!

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: jedrek (---.pool.mediaWays.net)
Data: 28 kwi 2005 - 11:59:00

Ja gdy zachorowałem miałem 33lata.W rodzinie nikt nie chorował.Mam dzieci 19 i 9 lat.Są [odpukać] zdrowi.

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 28 kwi 2005 - 13:47:30

Mi łuszczyca pojawila sie w wieku 8 lat pozniej byla przerwa i w wieku 16 lat powrot az do dzis a mam juz 21 głownie na glowie, ale ostanio mialam troche stersu i zaczela atakowac reszte ciala ciagle mam nadzieje ze znow mnie czeka jakas dluzsza przerwa smiling smiley))aa i dodam jeszcze ze nikt w mojej rodzinie trego nie ma a przynajmniej sie nie ujawnia smiling smiley

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: kasia (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 20:38:15

Witam.
Ja łuszczycę mam od 3 roku życia.Walczę z nią od ponad 20 lat,jest ciężko gdyż mam już zmiany pod paznokciami jak również zmiany stawowe.Okazało się ,że chorzy są po stronie ojca jak i po stronie matki więc miałam aż 75% szan ,że ja ją również będę mieć.Przez całe życie przepisywano mi Lorinden A dopiero po zmianach kolejnych lekarzy i wypytywaniu kuzynek dowiedziałam się ,że są inne leki.

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 21:59:24

U mnie pojawilo sie to w wieku 4 lat. Lekarz na poczatku leczyl mnie na wszystko oprocz łuszczycy ale wkoncu zrobil testy i padła diagnoza winking smiley

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: kicia 37 (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 kwi 2005 - 19:10:45

Z łuszczycą walczę już 17-ty rok.Na razie jest o.k.
To już 1,5 roku jak mnie nie wysypuje, oby tak dalej.

POZDRAWIAM

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: bogna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 23:52:23

Mnie dopadła w wieku 34 lat, powodem na pewno stres i przebyte infekcje górnych dróg oddechowych


Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: ciacho_dunskie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2005 - 23:18:54

dokłądnie mam to samo...7 maja br mi się objawiła,mam 29 lat...nikt w rodzinie nie chorował..nikt nie choruje....u mnie ciągłe anginy i zapalenie migdałów,które są przerośnięte zresztą i będą usuwane za miesiąc są powodem tego,że moj układ immunologinczy został popier#olony...

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Marek (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 02 lip 2006 - 19:16:38

Mi objawiła się 3 lata temu na dłoniach. Myślałem że to jakieś uczulenie, dopiero po 2 latach dowiedziałem się że to łuszczyca.

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Marzena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2014 - 10:29:22

Mam 20 lat, łuszczyca pojawiła się ok. 5 miesiecy temu,tylko na łokciach, bardzo swedzi, a do dermatologa mam dopiero na styczen 2015 r. Mojemu ojcu objawiła sie 14 lat temu, tez tylko na lokciach, a potem na piszczelach, masci sa drogie i wystarczaja tylko na 5 smarowan.Przerabane

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: troll (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 28 lis 2014 - 17:48:42

"W jakim wieku pojawia się łuszczyca?"

Odpowiadam:
- W każdym.

Dziękuję, dobranocsmiling smiley

Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 gru 2014 - 21:00:25

Ja zachorowałam w wieku 22 lat sad smiley((