Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567
Bieżąca strona: 7 z 7
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: L (---.mmj.pl)
Data: 20 wrz 2011 - 09:42:43

Musze powiedzieć ze rubisan jest REWELACYJNY. Na początku wychodzi tego świństwa jeszcze więcej ale teraz jest świetnie. Moja córeczka będzie mieć 4 latka i miała pokryte 80%ciała tą choroba a teraz ma tylko we włosach(ponieważ tam się Rubisanu nie używa). Rubisan firmy DHU w Czechach kosztuje 150 koron 50ml naprawdę warto!!!! po chorobie niema śladusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: anetaczek (---.wieszowanet.pl)
Data: 09 maj 2013 - 17:22:28

WITAM smiling smiley

Sama choruje na łuszczyce wiec wiem co to za okropna i podstępne choroba , Mam szczescie , w sumie miala trzy wysiewy , ostatni trzy lata temu .W tej chwili zostalo mi kilka maly chrostek ktore smaruje mascia witaminowa A , E .
Jakis czas temu zauwazylam we wlosach u córeczki ( 5 lat ) kilka strupków , na poczatku wygladalo to jak ciemieniucha , takie zółte strupy ,Pozniej pojawilo sie wiecej takich strupkow ,ale bialych, ma praktycznie na calej glowce .
Bylam z nia wczoraj u dermatologa ,ale kobieta nie potrafi powiedziedziec czy to łuszczyca czy cos innego .w sumie to dopiero jak zasugerowalam jej ,ze i ja choruje na łuszczyce to swierdzila ,ze moze to byc wlasnie to /
Wypisala recepte na jakis olejek a do tego kazala kupic serie kosmetykow Xerial za ktore zaplacilam 160 zl - masakra jakas !!!Bedziemy stosowac i zobaczymy co dalej/
Nigdy nie mialam tego swinstwa we wlosach wiec nie wiem jak to wyglada . Powiem tylko tyle ,ze bardzo sie boje ,ze to wlasnie łuszczyca ,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: onyx (---.free.aero2.net.pl)
Data: 14 maj 2013 - 13:43:40

Przestrzegam przed lekami sterydowymi, zwłaszcza w przypadku małych dzieci! Sterydy działają szybko i dają dobre rezultaty, ale niestety na krotko, potem już jest tylko gorzej - skóra przyzwyczaja się do nich i potrzebuje coraz większych dawek. Jest bardzo duże ryzyko wystąpienia poważnych efektów ubocznych; zaniki skory w miejscach, gdzie łuszczyca występuje najczęściej, może wystąpić również depresja polekowa i naprawdę wiele innych. Po wielu latach stosowania sterydów zmiany są nieodwracalne, lekarze, którzy tak beztrosko przepisują te maści zachowują się wyjątkowo nieodpowiedzialnie.
Leczenie sterydowe można zastąpić naturalnymi maściami albo specjalistycznymi dermokosmetykami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: ONA (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 16 maj 2013 - 14:23:18

onyx Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Leczenie sterydowe można zastąpić naturalnymi
> maściami albo specjalistycznymi dermokosmetykami.


jakimi niby? z tego co wiem naturalne maści i dermokosmetyki mają działanie raczej pielęgnacyjne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: onyx (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 maj 2013 - 15:31:08

ONA: jest kilka przykładów na to że dermokosmetyki skutecznie leczą objawy nawet średnio zaawansowanych łuszczyć, tu masz cały wątek na ten temat: http://forum.luszczyce.pl/moje-leczenie/dermokosmetyki-t2116-10.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: Konopna Farmacja Poznań (162.158.92.---)
Data: 07 maj 2017 - 23:39:56

Konopna Farmacja Poznań proponuje
Kompleksową kurację  do stosowana jako pomoc w leczeniu łuszczycy u dzieci
 * Zewnętrznie  polecamy bardzo skuteczną KONOPNĄ MAŚĆ BABY , która działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i łagodząco oraz posiada szerokie spektrum lecznicze. Dociera do najgłębszych warstw skóry przy czym jest bardzo bezpieczna
W przypadku łuszczycy występującej na skórze głowy zaleca się KONOPNY OLEJEK DO CIAŁA, który można stosować jako dodatek do szamponu. Nawilża skórę zapobiegając pękaniu, łuszczeniu i swędzeniu.
Wewnętrzne nawilżenie ma także ogromne znaczenie w przypadku łuszczycy. Spróbuj podawać dziecku nasz  KONOPNY OLEJ, który jest źródłem NNKT(Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3 i Omega 6). Poprawiają one ogólny stan skóry, zapobiegają jej wysuszaniu i powstawaniu stanów zapalnych, ponieważ nawilżają skórę od środka. Przyspieszają gojenie się zmian skórnych. Kwasy tłuszczowe działają łagodząco na dolegliwości związane z przebiegiem łuszczycy.
ostatni etap to codzienne oczyszczanie skóry KONOPNYM BIO MYDŁEM, które ma działanie antyseptyczne oraz pielęgnujące można stosować mydło  nawet przy noworodkach jest delikatne
Więcej informacji o produktach na stronie www.konopiafarmacja.pl lub w naszym sklepie  Konopna farmacja Poznań  na ulicy F.Ratajczaka 33. Zapraszamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: Ania (162.158.92.---)
Data: 08 maj 2017 - 14:18:53

Mi łuszczycę zaleczyła maść z konopi ma duże stężenie bo aż 70 %, moja córka też jest łuszczykiem i kupiłam jej taką sama maść tylko dla dzieci
kupiłam w Poznaniu na ul. F.Ratajczaka 33 następną już zamówiłam na www.konopiafarmacja.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca u dzieci!
Wysłane przez: konop (162.158.88.---)
Data: 08 maj 2017 - 15:11:10

Najlepszy jest tłoczony olej na zimno z konopi. Po co przepłacać firmom, które na bazie oleju go rozcienczają i robią kosmetyki. Do tego opłacić handlarzy. To jest bez sensu. Na kazdym rynku dostępny jest olej konopny tloczony na zimno, gdzieś po 10 zyli buteleczka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567
Bieżąca strona: 7 z 7



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.