Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: zioła chińskie
Wysłane przez: Piotruch (---.tsi.tychy.pl)
Data: 09 kwi 2007 - 10:20:59

Własnie jestem na etapie poszukiwać DTC ! Ja wam powiem tak: dwa lata temu stosowałem DTC w połączeniu z lampami UVB i pomogło... !! aha i jeszcze okładałem to wszystko algami. Nie powiększyło się to chyba najważniejsze a przy tym kilka naprawde dużych punktów znikło ! Jak macie jakieś dojścia do DTC to dajcie znać albo tutaj albo na gadu 5095682..

Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła chińskie
Wysłane przez: romanescou (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 kwi 2007 - 16:28:04

WE Wrocku można kupić 40zł.
zadzwon do nich myślę, że Ci wyślą.
Jeżeli nie to pomogę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła chińskie
Wysłane przez: Malgorzata C (---.play-internet.pl)
Data: 31 lip 2022 - 22:18:11

Polecam zioła z rosypine.com Produkty, które sprzedają są z lokalnego rynku chińskiego, dokładnie przebadane i najlepszej jakości. Mają tam bardzo dobrej jakości mieszanki na różne dolegliwości i potrzeby. Wszystko jest przebadane w laboratoriach i przyjeżdża w oryginalnych opakowaniach. Bardzo duży wybór produktów, szybka wysyłka. Polecam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.