Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: marcello16 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 17:09:55

Witam wszystkich.. nie tak dawno jeszcze zaczynalem temat wychwalając BSM w walce z łuszczycą. Teraz jednak sam mam problem, bo pomimo obfitych zabiegów, metoda przestała działać... Odnoszę wrażenie, że od momentu, kiedy wróciłem ze statku, czyli od kiedy skończyło się jedzenie "jałowe - bez smaku", a zaczęła dobrze doprawiona domowa kuchnia.

I tu pytanie do osób, które miały do czynienia z BSM w walce z łuszczycą. Czy przyprawy też traktowaliście jak zioła, które są bezwzględnie zabronione w leczeniu? Może rzeczywiście to tu tkwi problem? Bo ja już sam nie wiem...

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam,
marcello16

Re: Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 13 wrz 2006 - 20:07:10

nie wiem jak ty, ale ja po zjedzeniu czegokolwiek bardzo dobrze doprawionego nawet samym pieprzem to mam mega wysyp z ktorym sobie nie radze, zalezy od twojego organizmu
Ja jak jestem u siebie to zawsze jem jalowenawet soli nie uzywam i wtedy jest duzo lepiej.

pozdrawiam

magda

Re: Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: marcello16 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 23:12:59

No wlasnie, moze cos w tym jest.. dlatego juz przyprawy odstawilem. Ale bez soli to tak chyba nie bardzo smiling smiley Przeciez ziemniaki trzeba posolic... mieso tez.. Zobaczymy smiling smiley Na razie odstawiam vegete i inne tego typu wynalazki.

pozdrawiam,
marcello16

Re: Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 14 wrz 2006 - 20:43:24

bez soli tez da sie zyc
mi bylo bardzo ciezko odstawic sol
ale to tylko kwestia przyzwyczajenia