Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
leki bez sterydów
Wysłane przez: Krzysztof (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 17:11:24

napiszcie prosze o jkiś lekach które nie zawierają sterydów a pomagają.napiszcie jakiś sposub na pozbycie sie tego dziadostwa z rąk od dłoni do wyżej łokci i od stóp do uda bo chciałbym jakoś przyzwoicie wygladać a jakoś rady sobie nie moge daćsad smileyz góry dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 09:08:28

Stary to nie takie proste !!!

Cały swiat pracuje nad odpowiedzią na to pytanie

MOge ci pomoc ale przyslij mi na maila kilka info

ile masz lat
od ilu lat chorujesz
czy w rodzinie ktos choruje
gdzie mieszkasz - region polski
czym sie zajmujesz
czy stosujesz jakas diete ( jak to szczegółowo opisz)
jakie leki stosowałas w ostatnim roku
czy masz problemy z watrobą
a jak nie masz to czy wogole badales
zastanow sie czy mialaes kontakt z chemikaliami w przeszlosci lub teraz benzyna,kleje , farby szczegolnie nitro jak tak to opisz

jest wiecej pytan ale narazie tyle bo jak nie zachcesz wspolpracowac to szkoda mojego czasu
INFORMACJE PRZYSYLAJ MI NA MAILA !!!!!
TU NIE ZAGLADAM ZBYT CZESTO

Acha moja metoda leczenia luszczycy wymaga poswiecen , dyscypliny, i trwa od 2 - 12 MC ale jest skuteczna pomaga w prosty sposob kontrolowac łuszczycę w przyszłości. Niestety jestes osobą podatną na wystąpienie tej choroby wiec bedziesz musial troszkę uwazac w przyszlosci

papa
pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: magda (---.devs.futuro.pl)
Data: 09 maj 2005 - 09:15:46

czesc Paweł,

mógłbys podać mi maila do siebie, mam tysiąc pytan, łuszczycę od 5 miesięcy i jestem kompletnie załamana, lekarze przepisują maści które nie działaja...............
pozdr
m.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 maj 2005 - 09:59:46

Pawel:
Twoje wypowiedzi mi przypominaja roznej masci uzdrowicieli, zielarzy, itp. winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 maj 2005 - 10:12:51

Do Pawla:
Zastanawia mnie jedna rzecz. Piszesz o skutecznej metodzie itd.
Dlaczego w takim razie nie mozesz jej przedstawic w jednym z postow, zatytulowanym np. "Metoda Pawla"?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: rafal z 3miasta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 10:22:07

do pawla
ale przywaliles z ta lista pytan
nie chcesz przypadkiem rozmiaru jego butow, koszuli i prezerwatyw smiling smiley))
jesli jest to takie skuteczne to podziel sie ta wiedza z reszt swiata a nie tylko z wybrancem, zapewne masz swiadomosc ze wiele osob do ciebie na pisze , a tak raz przedstawisz metode na forum i po krzyku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 16:03:40

Dlatego ze nie przyniesie ona efektów

Powiem tak: macie dziewczynę, która opisuje wam metodę, którą się wyleczyła mam na myśli BSM i cóż z tego zobaczcie ile osób ja zastosowało wszystko by było ok jak przynajmniej 10 osób napisałoby inf. stosowałem przez 3 mc i nic to nie daje - to nic nie warte - nikt tak nie napisał, więc co??
Ci, co się wyleczyli zapominają o was??? Nikt nie wierzy ze pomoże???? O co chodzi.

Moja metoda wymaga poświęceń, dlatego ze łuszczyca jest chorobą całego organizmu i należy wiele zmienić w sposobie życia żeby ją pokonać. Poza tym każdy człowiek jest inny i tak naprawdę ci, co chorują mają tylko jedno wspólne - predyspozycję do tej choroby, najczęściej jeszcze dziedziczoną ją od pokoleń. Wierzcie mi niema cudownych leków, ziółek, i innych specyfików, jak by były to nasi lekarze już dawno by leczyli łuszczycę i nie było by tego forum. Zastanówcie się nad jednym - jak długo istnieje człowiek? Jakie miał szanse przyzwyczaić się do chemicznych leków, promieniowania, które nas otacza (komórki, satelity, radary, TV, prąd elektryczny,) konserwantów, nawozów sztucznych?... Lista jest długa
Efektem tych cudów współczesnej cywilizacji jest np. łuszczyca! NO cóż jesteśmy w tej rzeczywistości i musimy sobie z nią radzić, na szczęście przy odrobinie wiedzy, chęci i wyczucia można się zabezpieczyć, ale jak??? Zastanówcie się sami i jak to powiedział nasz kolega z forum "nie pozbawię was szczęścia w odkrywaniu"

pa pa
pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 maj 2005 - 16:31:17

Ale z Twoich slow dalej nic nie wynika. Joma przynajmniej miala odwage napisac o BSM,a Ty co?
Nie chcesz podac,bo ludzie przestana pisac na forum?
Nie chcesz podac,bo nie przyniesie efektow i ludzie o tym napisza?

Caly czas piszesz o poswieceniu. Powiedz mi jaka choroba nie wymaga mniejszych czy wiekszych poswiecen?

Luszczyca byla juz znana w starozytnosci, gdzie nie bylo komorek, nawozow sztycznych itp rzeczy,ktore wymieniles,a wiec nie jest tak do konca jak piszesz...

P.S.
Skoro masz metode (sposob) ,ktora wymaga poswiecen i dyscypliny i dobrze dziala to dlaczego uzywasz sterydow?
Jaki jest koszt leczenia Twoja metoda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 17:04:09

Dużo pytań!

W starożytności? Nie jest pewne ze to była łuszczyca, myślę ze raczej grzybica!

Napisałem wyraźnie, dlaczego nie będę pisał na forum. Jak nie zrozumiałeś to trudno.

Co do efektów to przynosi i mogę Ci pomóc, ale wątpię czy będziesz chciał

Kosztuje tylko Twój wysiłek i oczywiści pewne specyfiki, które należy stosować.

Ja nie używam sterydów, ponieważ nie muszę a doradziłem dziewczynie, która chciała szybkiej pomocy, a z mojego doświadczenia wiem ze to, co zaproponowałem to powinno przynieś dobre efekty.

Nigdy poza tym nie napisałem ze w mojej metodzie nie będziemy używać tradycyjnych leków, jak najbardziej tak! A dlatego ze po pierwsze niema to żadnego znaczenia w całkowitym pozbyciu sie choroby a po drugie niektore leki tuszują objawy choroby szybko i skutecznie, przez co dają pewien komfort życia w czasie leczenia, które może trwać dłużej. Zazwyczaj dzieje sie tak ze ludzie sami odstawiają leki, ponieważ w pewnym momencie przestają byc im potrzebne


p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 maj 2005 - 17:24:04

Slowo luszczyca pochodzi z greckiego. Oznaczalo: swiadowe, zluszczajace i krostkowe choroby skory. Wiec mozna sadzic,ze byly i przypadki luszczycy. Poddajesz watpliwosci ten przyklad,wiec daje kolejny. Luszczyce zdefiniowano klinicznie juz 200 lat temu,a zrobil to Robert Willian podajac szczegolowy opis tej choroby. Wtedy chyba nie bylo komorek , radarow itp.?

P.S.
Przeczysz sam sobie:
"Ja nie uzywam sterydow.... " ,a za chwile piszesz: "z mojego doświadczenia wiem ze to, co zaproponowałem to powinno przynieś dobre efekty".
Moze masz racje,ze nie bedziesz pisal.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 17:28:48

Do Barthe-a i innych

Będę, co jakiś czas zaglądał i chętnie służę pomocą na łamach forum niestety obecnie nie mogę przyjąć więcej osób do indywidualnej terapii, ponieważ, poza ta filantropijną działalnością jeszcze pracuje i mam własny dom. Nie zostawię ( w miarę moich możliwości) nikogo bez pomocy w miarę upływu czasu odezwę sie do wszystkich osób, które do mnie napisali.

Na forum mogę jedynie udzielać krótkich wskazówek na szczegółowe pytania. Wierzę, że będą one przydatne.

Barthe napisz do mnie info o twojej chorobie gdzie występuje od jak dawna, co stosujesz obecnie, wymienimy poglądy. Na pewno ja wiele nauczę sie również od ciebie.

Wybacz, ale juz w następnych odpowiedziach nie chciałbym odpowiadać na twoje zarzuty. Jeżeli pominę je milczeniem to właśnie, dlatego. Jak będziesz mnie traktował jak przyjaciela to pogadamy?
Napisz proszę o swojej chorobie - spróbujmy razem ją pokonać OK?

pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 maj 2005 - 17:45:20

Jeszcze tylko jedno pytanie:
Jestes lekarzem, zielarzem, bioenergoterapueta badz inna osoba zwiazana z szeroko pojeta medycyna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 17:59:25

Barthez

Wydaje mi się, że podstawowym powodem występowania łuszczycy u Ciebie jest twój stan emocjonalny. Nie denerwuj sie nie ma, o co fakt, że nie ty wiesz najwięcej nie jest powodem do agresji. Odejdź od komputera, jeżeli przebywasz w pomieszczeniu zaciemnionym to bardzo negatywnie działa na Twój system nerwowy pomyśl, zatem o słońcu a jeżeli nie możesz to koniecznie skorzystaj z naświetlań lampami. Zadbaj o nerwy &#8222;olej&#8221; wszystko i wszystkich Pawła i innych, którzy Cie wkurzają. Szanuj tych, którzy wyciągają pomocną dłoń zmień nastawienie do świata i swojej choroby - BEDZIESZ ZDROWSZY!!!

Wyłącz kompa - idź na spacer, spotkaj sie z dziewczyną

Papa
Pawel

PS
Nie jestem lekarzem ani zielarzem ani nikim związanym z szeroko pojętą medycyną
Jestem człowiekiem, który również cierpi na tą chorobę, ale skutecznie potrafi ją zatrzymać. Wiedzę na ten temat pozyskałem studiując we własnym zakresie medycynę w szerokim słowa tego znaczeniu a przede wszystkim skupiając się na przemianach biochemicznych zachodzących w naszym organizmie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 maj 2005 - 18:24:10

1. Nie jestem nastawiony agresywnie.
2. Nigdy nie uwazalem,ze wiem najwiecej (co wiecej nie zalezy mi na tym,bo tylko glupcy uwazaja,ze wiedza wszystko)
3. Lubie konkrety i sam ich uzywam (w przeciwienstwie do Ciebie).
4. Nastawienie do swiata mam pozytywne (wskaz mi w ktorym z moich postow jest inaczej)

Piszesz,ze znasz sposob jak sie tego pozbyc,ale niestety nie jestes konsekwentny w tym co piszesz.
Pare dni temu napisales:
"Czasami doprowadzam do zaniku choroby ale niestety wraca. Mam zamiar połozyc temu kres i wybieram sie do kliniki w izraelu ( a moze ktos pojedzie ze mną zapraszam acha niestety koszt leczenia to okolo 10 tys zł)"


Dobrze,ze chcesz radzic innym. Szkoda tylko,ze sam sobie nie mozesz poradzic z choroba sad smiley ,a co wiecej nie chcesz sie dzielic z ogolem swoja wiedza w miejscu do tego przeznaczonym.

P.S.
Wydaje mi sie,ze juz byles na tym forum wczesniej,ale pod innym nickiem Cezarze (upss sorki), znaczy sie Pawle...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Krzysiek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 20:35:40

eh kurcze tak to teraz przeczytałem i widze że na kazdym poście zamiast napisać coś konkretnego to nic nie piszecie chce tylko jakiś skutecznych maści żeby się troche podleczyć bo mam coraz większe place na ciele;/będe tu zaglądał raz dziennie chyba ze będe miał więcej czasu dzięki paweł maila wyśle i zaryzykuje i skorzystam z twojej metody

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: kriso (---.turek.sdi.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2005 - 03:02:21

batrezik ale ty qrcze jakis dziwny czlowiek jestes on chce ci tylko powiedziec ze tej choroby nie da sie wyleczyc a tylko zaleczyc ,zatrzymac a ze są nawroty to normalne wez sie zluzuj czasem bo skaczesz ciagle do kazdego poprostu z tym trzeba sie nauczyc zyc choroba cie nie opusci mozna ja tylko niestety czasami skutecznie zaleczycsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki bez sterydów
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 14 maj 2005 - 08:42:52

1. Przeczytaj najpierw wszystkie posty,a pozniej zacznij dyskutowac.
2. On napisal o WYLECZENIU,a nie zaleczeniu.
3. Nie skacze do wszystkich i dla Twojej wiadomosci to najwiecej sporow dotyczylo znaczenia slow: wyleczyc , zaleczyc.
Jezeli sie pojawiasz pierwszy raz na forum to czytaj wszystkie posty,a pozniej kogos krytykuj!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.