Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
dziele się swoim doświadczeniem
Wysłane przez: izucha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2005 - 11:11:20

dopiero odkryłam tą stronę i może ktoś już pisał o tych lekach. Ja osobiście mam łuszczyce tylko na glowie(na szczęście) . Już jakieś kilka lat, u mnie to na tle nerwowym, bo w rodzinie nikt nie ma i nie miał. Bardzo dobrym płynem jest DIPROSALIC(na receptę) , ale 30 ml w cenie 30 zł to dość sporo, tlko regularne stosowanie daje efekty. Ostatnio odkryłam również krem DIPROBASE (to już bez recepty) nawilża tee cholerne strupy i można je fajnie wyczesać, a potem tym płynem to polewam i jest git!! tylko piecze przez moment.A najlepszy szampon to DENOREX śmierdzi troszkę ale działa. Wszystko dostępne w aptece. Polecam! jak macie jakieś swoje środki to dajcie znać, chętnie sprawdzę! Pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.