Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
POMOCY-zesypalo moje piersi
Wysłane przez: IZA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 15:36:19

czesc
moze ktos mogl by mi pomoc. mam 23 lata. studiuje w Krakowie.o chorobie wiem od pol roku.na poczatku byla na rekach, nogach.. i dawalam sobie rade.ale teraz zesypalo moje piersi i posladki.nic nie pomaga:-(. moj mail to [email protected] a gg 9125417. prosze o pomoc.IZA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY-zesypalo moje piersi
Wysłane przez: patrycja (---.gorzow.mm.pl)
Data: 11 maj 2005 - 21:55:25

mi niestety tez....jestem cala obsypana...niedługo wróci mój ukochany i po 5 miesiacach rozłąki nie chciałabym mu się pokazać w wersji ,,biedronka" , tym bardziej , ze on nie wie jak to dokładnie wygląda, a ja mam to od jakiegoś miesiąca....w piątek ide na lampy, więc może pomoże!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY-zesypalo moje piersi
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 22:03:00

zróbcie kobietki leczenie metodą BSM, poczytajcie sobie wątki gdzie jest o tym napisane "wyleczyłam łuszczyce metoda BSM" i wyleczyłem się na złość"
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.