Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 21:58:50

Ludzie chorzy na łuszczyce , kupcie sobie selen w aptece z cyniem i wit.E i zażywajcie regularnie codziennie a zobzczycie jak pięknie zanika łuszczyca.Musicie to brać cały czas.Selen jest minerałem ,którego brak powoduje wykwity łuszczycy.Niedowiarki niech nie kupuja tylko smaruja sie maściami ,które nic nie dają.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:04:09

a co to jest cyń?

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:07:02

oj przepraszam zjadłam literkę to jest cynk

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:12:55

Elu,naprawde mi zniknie jak to bede wcinal?i nie bede potrzebowal zadnych masci?Wooow rewelacja!!!A po jakim czasie moge sie spodziewac efektow?

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:26:41

Drogi Olku naprawdę ci zniknie .Tylko musisz ten minerał brać regularnie codziennie po 1-nej tabletce .Podaję ci dokładną nazwe tego minerału"Selezin ACE" firmy Walmark to jest takie żółte opakowanie.ale bierz tylko 1 tabletkę dziennie nie więcej .Musisz tro brać tak długo .aż sam zobaczysz jak znika.To jest dostępne w aptece i kosztuje ok.20 zli jest 30 dużych tabletek.Ja to biorę już 4 miesiace i nie mam już wykwitów ,ale jeszcze biore i brac bedę profilaktycznie.Bierz to cały czas.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:32:40

do Olka Jak bedziesz to brał zniknie ci zupełnie łuszczyca.Zresztą poczytaj sobie o selenie .Właśnie brak selenu w organiżmie powoduje wykwity łuszczycy. Zadne maście tu nie pomogą.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:38:31

do Olka ja miałam strasznie duzo na ciele i wielkie place na nogach teraz nie mam nic,ale biore cały czas.Jak sie skończy opakowanie ide i kupuje następne.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:47:08

Jestem jednym z tych niedowiarkow.Bralem juz kiedys selen,magnez i inne tam mineraly i witaminy i jakos mi nie pomogly tongue sticking out smiley
Ale ze wzgledu ze lubie sobie czasem łyknac pigulke jakas a skonczyly mi sie omega3 to przetestuje Twoj zestawik.
Napisze o wrazeniach za ok. miesiac.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Łukasz (---.icpnet.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 23:20:22

Elzbieto, wez pod uwage to, ze na kazdego inaczej dziala dany lek.
Nie zmienia to jednak faktu, ze jutro ide do apteki.
Pozdrawiam

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Paulinka (195.136.30.---)
Data: 25 wrz 2006 - 08:45:18

ja również spróbuję....
POZDRAWIAM

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:15:05

Poczytajcie sobie o właściwościach selenu a zrozumiecie jak działa na łuszczyce.Brak tego minerału powoduje wykwity łuszczycy,dlatego regularne zażywanie selenu codziennie spowoduje całkowite cofnięcie się łuszczycy.Ja biore non stop i nie mam już nic ale nadal biorę.To jest minerał ,który absolutnie nie szkodzi .Jest go dużo w rybach a jeszcze więcej w owocach morza.Uważam również,że to jaki to jest rodzaj łuszczycy nie ma znaczenia,bierzcie cały czas.Podaje jeszcze raz nazwe tego selenu "Selezin ACE"firmy Walmark ,żółte opakowanie i jest tam 30 podłużnych tabletek.Dobrze jest do tego ale niekoniecznie brać olej z wątroby rekina w kapsułkach "ISKIAL".Napiszecie mi o wynikach po dłuższym czasie zażywania.Już się cieszę ,że wam również pomoże.Ja miałam strasznie wielkie place pokryte łuszczycą a teraz nie mam nic,ale dalej biorę selen.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:23:43

Tylko musicie cierpliwie to brać codziennie po 1-ej tabletce ,poniewaz więcej może spowodować chwilowy ból jelit.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:51:21

Elu, daj jakiś link (jeśli znasz taki) w którym byłoby więcej informacji o selenie. Coś nie mogę znaleźć konkretniejszych informacji o jego zastosowaniu.
Gratuluję wyleczenia i pozdrawiamsmiling smiley

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 12:56:40

jak wpiszesz w wyszukiwarce nazwe selen to wyjdzie co trzeba

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 12:57:52

podobno jesli lyka sie selen to nalezy uważać na slodkosci( cukier, slodycze itp) czy komuś cos na ten temat wiadomo???

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 13:16:27

wpiszcie sobie w wyszukiwarce selen w łuszczycy.Tak to prawda,jezeli bierzecie selen to trzeba raczej nie jeść słodkości,bo jedno eliminuje drugie.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 13:25:36

A po jakim czasie od rozpoczęcia łykania widać pierwsze efekty ?

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 13:35:55

To zależy jak mocno masz rozlaną łuszczyce,ja miałam strasznie duża ,wielkie place i w tej chwili nie mam nic a biorę już 4 miesiace regularnie.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Axel (---.saint-gobain.com)
Data: 25 wrz 2006 - 13:43:28

Witam. Mam pytanko do Eli. Czy selenem też można wyleczyć łuszczycę paznokci?

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 14:35:19

Powiem ci Axel,ze mnie ładnie łuszczyca zginęła ,ale na paznokciach jest niedużo ale jest.