Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: slaw (---.chello.pl)
Data: 15 wrz 2010 - 23:36:34

powodzenia, dawki są nie małe , ale skuteczne w moim przypadku. mam nadzieje że też tobie pomogą. Warto tez przejrzeć ten temat forum od deski do deski i zauważysz ze tym co się udało to piszą +/- to samo i powołują się na podobne źródła.W zał. łuskiewnik wszystko jest napisane jakie dawki się stosuje, te co ja stosowałem nie są max dawkami wygórowanymi ,maxdawkę trochę bałem się przesadzić i okazało się skuteczne, a to jest najważniejsze .
powodzenia

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 16 wrz 2010 - 00:42:14

WITAM MAM ZAMIAR ZASTOSOWAC SELEN I CYNK DO TEGO OMEGA SALMON OIL Z LOSOSIA PO 2 TABLETKI DZIENIE CZY KTOS ZWAS TU OBECNYCH MA LUSZCZ....PLACKOWATA ......I CZY PO ZASTOSOWANIU SELEN JAK DLUGA BYLA POPRAWA ZDROWIA

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: JASIEK (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 16 wrz 2010 - 00:44:20

jak dluga byla poprawa po selenie

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: slaw (---.chello.pl)
Data: 16 wrz 2010 - 19:10:15

W/g art. łuskiewnika można trwale wyleczyć i tego się trzymam, obecnie przechodzę przeziębienie lub grypę i widzę że choróbsko łagodniej przebiega.Co do skuteczności terapii to napisze po roku jak mi poszło, szkoda że Elżbieta nie daje się słyszeć, jej brak odbieram jako że zapomniała o problemie, czyli jej sukcessmiling smiley
pozdrawiam biedronki

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: ZOFIA (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 17 wrz 2010 - 02:43:43

jak dlugo macie poprawe do selenie

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: xBx (---.chello.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 09:26:48

JASIEK czy ZOFIA czy jak Ty się tam jeszcze nazwałeś, przeczytaj cały wątek i nie zadawaj wkoło tych samych pytań. Z tego co wyczytałam potrzeba cierpliwości bo efekty są chyba dopiero po miesiącu i brać przez 3 miesiące. Nikt Ci nie zagwarantuje, że będziesz miał poprawę przez tydzień, miesiąc czy rok.

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 27 wrz 2010 - 03:28:08

widzicie jakos poprawe...........ODP PLISSSSSSSSSSS

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 wrz 2010 - 08:13:42

Do selenu dorzucilabym jeszcze inne witaminy a zwlaszcza cynk poprawa moze byc na dlugo

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 27 wrz 2010 - 13:11:02

sa jeszcze innj ze swojmi niusami w lezeniu salenem pozdo

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 28 wrz 2010 - 13:53:31

selen +e 50 ug se 10 mg witamina e

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 29 wrz 2010 - 16:18:33

Regularne podawanie preparatów selenu, witaminy E i cynku może spowodować trwałe cofnięcie się objawów trądzikowych i łuszczycy link dla ciekawych http://luskiewnik.strefa.pl/biochemia/selen.htm

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 wrz 2010 - 17:30:53

Sprawdzalam na sobie i to prawda ale za wczesnie przerwalam a mialam duzo stresow i troszke sie cofnelo ale juz nie tak jak bylo kiedys. Oprocz tego wazne sa tez inne wtaminy

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 12 pa� 2010 - 09:54:03

Wita,

zaczelam brac selen od tygodnia, jak bedzie sie cos działo "dziwnego", widoczna poprawadam znac.

Re: pomocy
Wysłane przez: Żanetka (---.slupsk.vectranet.pl)
Data: 13 pa� 2010 - 10:55:39

Witam ja brałam i novate i wszystkie te inne gówna pomogło na chwile jestem tak wysypana nie mogę się rozebrać przed własnym chłopakiem za nie długo mam 18 lat i chce przynajmniej ubrać bluzkę z krótkim rękawkiem na urodziny czy ktoś pomoże potrzebuje leku który jest dobry i na skórę głowy i ciało !!!

Re: pomocy
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 13 pa� 2010 - 19:35:32

Zanetko nie ma takiego lekarstwa sad smiley ...byloby to naszym wybawieniem smiling smiley

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 19 pa� 2010 - 02:04:59

WIDZICIE JAKAS POPRAWE ODP PLISSSSSSSSSS

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 pa� 2010 - 04:14:55

ello...ja jem miesiac codziennie i narazie bez skutków...zapewne musi to dluzej potrwac sad smiley

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 pa� 2010 - 07:39:00

Tak myslalam dla mnie lepszy byl cynk w dawkach leczniczych po dwoch tygodniach widzialam poprawe wit z gr B wit E

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 pa� 2010 - 14:56:05

hej Nova co masz na mysli dawki leczicze cynku???a witaminy z grupy b i wit.e tez biore i nie pomaga.Wiec ile tego cynku brac ???napisane jedna tabletke dziennie,a zawiera ona 15.0 mg dzieki ;P

Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 pa� 2010 - 18:12:41

No ja bralam 2tabl3razy dziennie tych po 15mg czytalam ze ok miesiaca mozna brac dawki do 100mg a puzniej zmniejszyc i ponoc cynku nie mozna przedawkowac jak wystapi biegunka to trzeba zmniejszyc dawke ale u mnie po miesiacu biegunki nie bylo za to samopoczucie swietne