Moje doświadczenia
Wysłane przez: Tomek (82.139.47.---)
Data: 25 wrz 2006 - 22:45:17

Witam towarzyszy niedoli.
Moja łuszczyca rozpoczęła się 3 lata temu od...!! kontaktu z czarnym bzem!! Właśnie!! Wtedy wystapiły u mnie na grzbietach dłoni paskudne krosty. Pobiegłem do dermatologa- powiedziała "liszaj czerwony chłopcze, uważaj na bez, bo jesteś uczulony widocznie" i przepisała Dermovate. Posmarowałem i po 2 dniach zeszło. Zapomniałem o wszystkim na 3 lata.. Pewnej nocy , przez przypadek, nocą, idąc do garażu, dotknąłem znów czarnego bzu!!! Nie czekałem długo, rano wykwity na dłoniach. Spokojny, że to znowy jakis liszaj poszedłem do lekarza. " Panie, to łuszczyca!" Ja oponuję-" Łuszczyca nie ma alergennej etiologii, a to jest od kontaktu z bzem, na który jestem uczulony!, To tylko reakcja alergenna, histaminowa!!", a lekarz" Tak się panu wydaje.." . I przepisał Delatar, maść złuszczającą , Novate. " Smaruj pan , zejdzie". Smarowałem miesiąc.. zero wyników. Poszedłem na solarium- wtedy dopiero się zaczęło!! Po solarium wysiew totalny! Łuszczyca rozjuszona na maxa!!Zgłupiałem. Przecież powinno pomóc.Co robić???
Nie będę opisywał swojej drogi do właściwej ( dla mnie) kuracji, ale powiem wszystkim co mi pomogło(a nie mam!!! ŻADNYCH!!! objawów). Od góry największa skuteczność:
1. Błoto z Morza Martwego-smarować ciało, grubo, do zaschnięcia błota, spłukać(bez mydła)-rewelka
2. Kąpiele z Solami z Morza Martwego- wspaniała skuteczność.
3. kąpiele z solami z M. Czarnego.
4. Delatar.
5. Kremy z mleka koziego(dostępne w kosmetycznych)-smarować, najlepej po kąpieli w soli z M. martwego
6.Kąpiele z mlekiem kozim( w supermarketach dostępne w proszku- wcale nie drogie)
7. Kapiele w kefirze/mleku - 8-10 l na wannę , efekt naprawdę super!Polecam
8. Kąpiele w zwykłych solach do kąpieli- taniocha.
Najlepiej wymieniać te metody cyklicznie.Walczyłem pół roku! Tym wygrałem.

W razie pytań proszę śmiało pisać!!!!!!Czekam.
Chętnie pomoge radą.
Tomek

Re: Moje doświadczenia
Wysłane przez: ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 13:26:52

Cześć
gdzie kupujesz błoto z Morza Martwego?
Ja choruję od 20 lat i cały czas eksperymentuję . Czasem pomaga a czasem nie. Mi pomaga ( ale na krótką chwilę) kąpiel w krochmalu. Ciało jest nawilżone i rany nie bolą.
pozdrawiam