Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: BETASOL...
Wysłane przez: darekz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2010 - 16:53:22

Betasol kupiłem w aptece.Na poczatku pani powiedziała,że tego leku już nie ma,ale sprawdziła w hurtowni i okazało się,że jednak jest.Jeden dzień sprowadzili,bez zadnego problemu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: Przemek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2010 - 16:14:28

Hej, napiszcie ile razy w ciągu dnia to pijecie, ja jutro odbieram swój betasol i zaczynam pić odrazu smiling smiley Widać już jakąś zmianę po tych paru dniach? Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: darekz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2010 - 10:51:29

Witam.Popijam od 23.11. 2 razy dziennie, na razie żadnych zmian.Będę informował o przebiegu kuracji.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: ewa (---.toya.net.pl)
Data: 29 lis 2010 - 20:09:07

Ja betasol piję już miesiąc jest to ziołowe więc na efekt trzeba czekać jedno co mogę napisać to że zaczął mi się wysyp i lek ten zatrzymał to choróbsko dodatkowo mogę polecić maść ochronną z witaminą A cena ok.3zł dobrze schodzi łuska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: gośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 gru 2010 - 16:14:15

Witam
Dziś kupiłam betasol, wypiłam pierwszą porcję, zbyt smaczny to on nie jest, no ale jak ma pomóc...Mam też Sorel maść i kompleks witaminy b.Może to wszystko da radę moim ciapkom.
Proszę by Ci, którzy używają juz betasolu od jakiegoś czasu napisali jakie dał efekty.
Pozdrawiam
i zdrowia życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 gru 2010 - 16:42:34

Witam.Ja po tygodniu dałem spokój-po prostu brak systematyczności.Mam pracę ciągle w terenie i wożenie buteleczki + mieszanie z wodą...Niby nic,ale często nie ma kiedy.Życzę wszystkim wytrwałości!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: aneta2013 (---.play-internet.pl)
Data: 14 sty 2011 - 03:53:53

witam! Czy orientuje się ktoś czy Betasol może również pomóc na egzemę? ponieważ środki które stosowaliście na łuszczycę ja też miałam przepisywane na egzemę .. ale tak samo..sterydy:/..pomagały na jakiś czas...sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: Przemek_82 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 lut 2011 - 15:35:51

Witam

Przeczytałem i zakupiłem "Betasol" - jestem w połowie 2giej butelki.
Na razie nie widzę żadnych zmian ale trzeba troszkę poczekać.Piję 3x dziennie w miare dokładnie (przed pracą,po pracy,przed snem)

Wcześnie stosowałem DERMOVATE przez 1,5roku i nikomu nie polecam stosować tego gów**.Świetnie działa ale kolejny wysyp to jest masakra poza tym roznosi sie to bardziej.

Do tego używam maści nagietkowej zrobionej przez moją mamę (nagietek w smalcu).
natłuszcam też 3 x dziennie.

Codziennie wieczorem (3 tydzień) myje włosy "ZDRÓJ - SZAMPON LECZNICZY" a potem używam na skórę głowy "Keep Clear-Dotleniająca kuracja do skóry głowy" z Avon-u.Takie sobie ale może mi się tylko wydaje.

Moje Pytanie brzmi czy coś robię nie tak,może powinienem coś dokupić lub z czegoś zrezygnować.Czytając różne fora zrobiłem sobie listę leków/specyfików co by można jeszcze spróbować.jak ktoś ma jakieś opinie to zapraszam do wypowiedzi.

1. cocois
2. cygnolina
3. Daivonex-to samo co Sorel lub Sorel Plus
4. Bratek polny w tabletkach
5. pomada z salicylem i olejkiem rycynowym
6. homeopatyczne krople R65
7. squamax
8. Lorindem i Laticort
9. sok z łopianu (Succus Brandanae)
10. maslo karite
11. vichy aqualia thermal
12. DUCRAY Ketyrol S - szampon
13. mieszanka olei: rycynowego, salicylowego i rzepakowego.
14. olejek rycynowy drożdże sok z cytryny pomieszac razem nalorzyc na glowe
15. Cerkosol - oliwka do włosów
16. uczep trójlistny AFRA
17. OEAPAROL ( olej z nasian wiesiołka )
18. ACIDUM FOLICUM ( kwas foliowy)
19. 5% oliwka salicylowa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 20 lut 2011 - 18:53:17

Jak tak długo stosowałeś dermowate to trochę potrwa zanim się to unormuje,możesz wprowadzić cynk na jaki miesiąc po sterydach bardzo potrzebny, kompiele w soli.Nie wiem jak masz tego dużo i gdzie, trochę trudno w taki sposób coś polecić.Na mnie dobrze po steyrach działała kompiele w wywarze z liści selera.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: aneta2013 (---.play-internet.pl)
Data: 27 lut 2011 - 01:57:34

Witam! ponownie! zaczęłam stosować betasol trwa to już jakiś czas no i stan skóry mi się poprawiłsmiling smiley więc jest już trochę lepiejsmiling smiley również słyszałam aby do kąpieli dodawać sobie sodę oczyszczoną , ja osobiście robię sobie kąpiele w krochmalu(mąka ziemniaczana), skóra robi się wtedy delikatniejsza i stan zapalny skóry łagodniejesmiling smileynie swędzi bynajmniej aż tak bardzo.Podobno jest dobry olej kukurydziany ale tego jeszcze nie stosowałam. Również mam zamiar iść na badania "NIETOLERANCJI POKARMOWEJ" tylko że te badania są bardzo drogie, ale niestety w takiej chorobie trzeba wszystkiego spróbować nie ma wyjściasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: necia1605 (---.centertel.pl)
Data: 09 mar 2011 - 22:01:09

Czy ktoś moze wiecej napisać, jakie doświadczenia po piciu tych ziół?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: nusiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2011 - 12:05:15

Do darekz
mam pytanie czy ten betasol faktycznie Ci pomógł?? Mam zamiar też go zakupić i wypróbować.Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: Aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 mar 2011 - 13:38:18

Ja już wypiłam 5 butelek i nie widze efektu jak na razie..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: Monia (---.play-internet.pl)
Data: 12 sty 2012 - 23:32:18

Witam!
Betasol pije z przerwami od wakacji 2011 roku, pierwsze efekty byly juz po ok 2 tygodniach stosowania.Dobrze łagodzi stan zapalny skory.Ja jestem zadowolona.Procz betasolu stosowalam sorel plus, a teraz daivonex, bo tej pierwszej masci nie mozna juz nabyc w aptekach.Pozatym codzienny prysznic z uzyciem zelu, nie mydla, i natluszczanie-tu polecam mleczko nivea z olejkiem migdalowym.
Moja skora czuje sie juz komfortowo,po kropce na lokciach, po kilka na nogach, plecy niemal czyste, glowa tez(na nia stosuje jedynie szampon dziegciowy mr.potters).
I w ten sposob po pol roku leczenia luszczyca mi sie ladnie wchlania i juz nie ma wlasciwie nad czym rozpaczac.
Polecam betasol.
Pozdrawiam serdecznie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2012 - 16:06:18

gdzi mozna kupic ten betasol? bo w aptece mowili ze go wycofano.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: Monia (---.play-internet.pl)
Data: 17 sty 2012 - 22:04:25

Mi go w aptece zamawiaja z hurtowni, bo nie maja go w stalym asortymencie. Koszt ok 10 zl.W aptekach internetowych tez widzialam jest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2012 - 12:14:25

WITAM.PIJE BETASOL OD 2 TYGODNI NARAZIE ZERO POPRAWY.BEDAC U DERMATOLOGA DOWIEDZIalam sie ze mam unikac alkoholu a ten betasol jest na alkoholu i nie wiem czy mam go pic dalej? jak wypijam alkohol na jakiejs imprezce to zaraz jest gorzej z łuska bo momentalnie nachodzi.co o tym myslicie??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: Monia (---.play-internet.pl)
Data: 31 sty 2012 - 22:55:38

Mi tez alkohol podraznia skore, ale nie ten z betasolu.To sa tak male ilosci, ze mysle ze nie powinno miec negatywnego wplywu.Aczkolwiek kazdy jest inny i na kazdego co innego dziala.Mi ziolka pomagaja.Zaniechalam stosowania na 2 tyg, bo mi sie skonczyly i zmiany nie chca sie juz tak chowac. Nie ma nowych, ale te stare resztki sa upierdliwe.Powracam wiec to betasolu, trzeba dokonczyc kuracje.Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 lut 2012 - 07:46:38

Jak dla mnie alkohol w ziołach wzmaga tylko ich działanie a nie szkodzi unikanie alkoholu to raczej tego w czystej postaci a nie ziołowych nalewek na alkoholu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BETASOL...
Wysłane przez: anna (91.231.12.---)
Data: 03 sie 2015 - 07:19:17

hej, dawno temu też piłam betasol. chyba czas do niego wrócić. jest jeszcze dostępny w aptekach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.