Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1112131415161718192021...->|-->
Bieżąca strona: 16 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 16:32:03

zalezy gdzie widze ze w niektorych sklepach internet i tego brakuje, ale widze ze pojawil sie exorex z australii na allegro...
Poza tym ciekaw jestem bardzo jak luszcyca u osob stosujacych exorex i diete??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 16:36:57

Czesc brunosmiling smiley)Ja od przeszlo 2 tygodni stosuje exorex...a od tygodnia diete.Skutki..hm...narazie slabiutkie..ale jeszczewierze ze bedzie dobrze..musismiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 16:38:54

hej!
tydzien to bardzo krotko i na exorex a tym bardziej na diete.Dobrze ze juz widzisz jakiekolwiek dzialanie...trzymam kciuki.Musi byc lepiej :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 16:40:18

sorry nie doczytalm ze to 2tyg...nie mniej i tak to raczek krotka kuracja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 17:16:10

Strasznie bola mnie rece<mam luszczyce dloni i stop>czasami mysle aby odstawic ten exorex,gdyz bardzo podraznia mi dlonie...ale dzieki Tobie brunosmiling smiley)dam rade,gdyz wierze ze pomoze mi on tak jak Tobiesmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 19:29:09

Inez...a czy nie mialas wczesniej doczynienia z dziegciami?jakimikolwiek? bo jesli nie to moze to jest reakcja na dziegiec.
Jesli stosowalas juz jakies masci, preparaty dziegciowe czy z dodatkiem dziegcia to jest ok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 20:35:44

bruno ,dzieki za odpowiedz.Jestem na siebie wsciekla bo dopiero od 2 m-cy mam internet /a moglam miec dawno , dawno.../i wybaczcie ale dopiero ucze sie tu poruszac. Mecze sie z ta "przylepa" ponad 25 lat. Tak jak wielu luszczykow stosowalam wszystko / no.. prawie wszystko/.Od kilku lat jestem na Dermovate bo w moim przypadku tylko po tej masci sa najlepsze rezultaty.Przynajmniej na jakis czas.Ale gdy dopada mnie znow angina,zapalenie gardla czy zapalenie zatok to luszczyca przylepia sie do mnie ze zdwojona sila.Rodzina w Angli jes zaangazowana w poszukiwaniu Exorex lotion.Mam nadzieje , ze uda im sie go zdobyc.Troszke tu poczytalam i dzieki takim ludziom jak agnes ,bruno i jeszcze kilku moje "psycho" sie poprawilo. Pozdrawiam i dziekuje ze jestescie !!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 07 mar 2008 - 21:54:51

milo slyszec :-)powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 10:48:16

bruno..szczerze mowiac niewiem czy w masciach ktore stosowalam zawarty byl dzekiec<heh..dobrze napisalam?>a stosowalam Travocort,Advantan,Dermovate,elosone,Clobederm,Bedicort,SolcoKerasal,Triderm.Dodam tylko ze wymienione przeze mnie masci nie przynosily specjalnych efektow.Exorex bardzo wysusza mi skore..do tego stopnia ze mi pęka i strasznie swedzi... juz sama nie wiem czy to normalne czy powinnam go dalej stosowac???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 12:47:11

dziegcie maja to do siebie ze moga wywolywac reakcje allergiczna...poczekaj moze jeszce troche i jesli symptomy sie utrzymaja odstaw...Natluszczaj zmiany luszczycowe jakims kremem.
Ja osobiscie takich objawow nie mialem ale na mnie dziegcie zawsze dobrze dzialaly ( nawet male stezenia w szampnach)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 13:01:11

Tak...bruno...tylko ze ten exorex traktuje jako ostatnia deskę ratunkusad smileyNawet boje sie pomyslec ze byc moze bede musiala go odstawic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 13:29:44

poszukalem na stronach angielskich i powinnas chyba przestac stosowac jesli powoduje podraznienia.
odstaw i moze sprobuj za jakis czas...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 14:13:30

Inez ,te maści które wymieniłaś np.dermowate,elosane,clobederm to dość mocne sterydy, nie zawierają dziegcia.Natomiast solcokerasol to tłusta maść z mocznikiem która nieżle natłuszcza ,reszty nie znam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 14:14:37

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie odstawienie exorexu na jakiś czas.A może spróbujesz smarowć się 1 x dziennie np.rano,a wieczorem po kąpieli zastosuj porządne natłuszczanie np oliwką w żelu (rumiankową).Dobrze również działa na skórę kąpiel w soli z morza martwego i okłady z błota-skóra staje się gładka,jędrna.Ale musisz jak najwięcej natłuszczać.Wielka szkoda,że exorex tak bardzo Cię uczula,dla mnie to jest super lek,pomógł mi i to bardzo,a stosowałam już przeróżnych specyfików.Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (195.205.217.---)
Data: 10 mar 2008 - 15:35:13

Exorex lotion ma tendencje silnie i mocno wysuszające. Z tego względu przy delikatnej >szlacheckiej< skórce należny intensywnie natłuszczać. Może to być jedną z wielu przyczyn podrażnienia.
W Kanadzie, a to jest olbrzymi kraj dlatego umiejscowię dokładniej w Toronto sprzedawany jest z tego powodu tylko E. w maści, bądź w żelu, i typ Lotionu nie jest tam znany.
Inez - a co do drapania, to można też wynająć jakiegoś chłopa.
Na wesoło.w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 16:56:20

Bardzo dziekuje Wam wszystkim za opiniesmiling smiley)bruno..dziekuje Ci ze pofatygowales sie sprawdzic czegos wiecej na temat exorexu...Waldi haha mam chlopa do drapania i nie tylkowinking smileyMoze faktycznie odstawie ten exorex...i zaczekam do świat<siostra ma przywiesc mi krem exorex>tylko nie wiem czy krem ma tez dzialanie lecznicze czy raczej pielegnujace?Pozdrawiam Was wszystkich..i dziekuje ze jestesciesmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 21:10:04

Inez jest jeszcze jeden sposob...rozcienczanie.Exorex mozna rozcienczac z woda.Moze zanim odstawisz smaruj rozcienczonym , moze poprostu dla Ciebie jest to zbyt duze stezenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 21:12:21

Exorex Lotion can be diluted to suit individual requirements. Dilution is recommended if you have sensitive skin, if you are a long-term sufferer or have used steroids in the past. Dilution is also recommended for the elderly and children under 12.

Our suggested dilution programme for six weeks is:
1st Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 5 parts of cooled boiled water

2nd Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 4 parts of cooled boiled water

3rd Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 3 parts of cooled boiled water

4th Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 2 parts of cooled boiled water

5th Week of Treatment
Dilute 1 part of Exorex Lotion with 1 part of cooled boiled water

6th Week of Treatment
You should be able to use full strength Exorex Lotion.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 10 mar 2008 - 21:14:00

to moze byc cos dla ciebie ...uzywalas silnych sterydow i mozliwe ze masz wrazliwa kore na dziegcie. Rozcienczaj exorex wg schematu powyzej...bedzie dobrze :-)
pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2008 - 08:26:26

Dziekuje Ci brunosmiling smiley)Jestes Wielkiwinking smileypozd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1112131415161718192021...->|-->
Bieżąca strona: 16 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.