Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1617181920212223242526...->|-->
Bieżąca strona: 21 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 26 kwi 2008 - 22:19:53

do waldi.wiesz ja nie naleze do tych ludzi ktorzy patrza aby tylko zbogadzic sie na czyims nieszczesciu,bo ja np.choruje na to i doskonale wiem jak to jest.poprostu pomyslalam ze mogla bym komus pomoc bezinteresowniesmiling smileya druga sprawa to ja nie jestem w anglji tylko w irlandii.pytalam w 3aptekach i mieli tylko szampon i krem a lotionu nie mieli,dopiero w 4aptece byl.Nie wiem od czego to zalezy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 26 kwi 2008 - 22:26:11

a ten exorex zel to on jest tylko dostepny w ameryce czy mozna go tez dostac w irlandii? bo ja dopiero teraz o tym na forum przeczytalam.moze ktos wie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: jaśka (---.stk.vectranet.pl)
Data: 27 kwi 2008 - 10:05:26

Ewelina Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hej! jesli ktos jest zaineresowany exorexem lotion to ja moge pomoc.wczoraj bylam w aptece i pytalam z ciekawosci czy jest i okazalo sie ze tak.kosztuje tak samo jak ja kiedys kupowalam,czyli 49.02 euro za 250ml.ja stosuje okolo 12dnia i zauwazam poprawy nie ktore kropki nawet znikly.pozdrawiam


Ewelino, jeśli możesz pomóc to ja chętnie skorzystam, jestem zainteresowana kupnem Exorexu Lotion. Napisz jak mozemy się skontaktowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: NoOne (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2008 - 11:44:59

hej ludziki. też mam to G...o o kilkunastu lat i leczyłem się różnymi wynalazkami ostatnio pomógł mi krem Clobederm i maść Elosalic ale efekt nie jest jeszcze ostateczny. za jakiś tydzień wybieram się do UK i też z chęcią spróbuję ten Exorex. jeśli go znajdę oczywiście. tak się składa że będę wracał do Polski 5 lipca i jeśli znalazł bym ten cudowny eliksir to mógł bym go kupić w większej ilości. oczywiście jeśli go znajdę. moje gg11270130 pozdrawiam i życzę zdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dorota (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 27 kwi 2008 - 11:56:07

nie wierze już w nic po trzech tygodniach leżenia w szpitalu byłam wolan od tej zarazy tylko tydzień czm ja się nie smarowalam i dieta męcze sie z nia już 32 lata mialam 7 lat jak pierwszy raz wysypało mnie i jest coraz gorzej życze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zbyszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2008 - 20:19:15

To w końcu gdzie najlepiej zamówić ten exorex? Mieszkam w Polsce ,ceny na Allegro faktycznie są kosmiczne ,ale czy jet inne wyjście?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 27 kwi 2008 - 23:17:58

do jaska.poprostu mozesz sie ze mna zkontaktowac przez gg.to jest moj nr.gg.11278674.jutro napewno bede dostepna przez caly dzien.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2008 - 11:38:42

witajcie,
wczoraj minął 4 tydzień leczenia exorexem. oddycham z ulgą. jeszcze co nieco widać, ale w strój kąpielowy w tym stanie spokojnie mogłabym wskoczyć. oby jak najdłużej.co zauważyłam? a to, że widoczne zmiany są w zasięgu oka raz na tydzień.
Ale nie o tym chciałam dzisiaj pisać. wiem, że to tylko zaleczenie, dlatego zaopatruję się w exorex na zapas. weszłam na podaną tutaj stronę www.exorexusa.com i nawiązałam kontakt ze sprzedawcą. na razie nie wpłaciłam pieniędzy, gdyż problem w opłacie prowizji jaką pobiera nasza cudowna poczta polska. Po prostu nie opłaca się. zastanawiam się nad zapłatą kartą, bo tak też można. po południu zadzwonie do nich, by podać im nr karty, bo zwyczajnie przez internet boję się. Koszt całkowity z przesyłką exorexsu gel 2% 250 ml wyniesie $89.90. Czyli ok. 180,00 zł.
Wszystkim, życzę wytrwałości w leczeniu tym specyfikiem. opłaca się nawet jeśli ma to trwać dłużej niż standardowe 3 tygodnie.
violetta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zbyszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2008 - 14:12:05

A czy ktoś stosował exorex gel na głowę ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andrzej 007 (---.szczecin.mm.pl)
Data: 02 maj 2008 - 19:20:08

Ewrlinko,bardzo prosze cię o kontakt,bardzo potrzebuję tego leku.
jak go mozesz załatwić?
pozrdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: edzio (---.cpe.net.cable.rogers.com)
Data: 02 maj 2008 - 22:17:10

nooo az milo tu wchodzicsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 03 maj 2008 - 17:50:28

podawalam juz swoj nr gg.ja obecnie mieszkam i pracuje w irlandii i z zakupem dla siebie nie mialam problemu.mi pomaga z czego bardzo sie ciesze.pozdrawiam

P.S.ktos mi cos pisal na gg ale przez przypadek skasowalam,byc moze to ty byles(Andzej007)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2008 - 18:16:45

Ewelina dziękuję w imieniu zainteresowanych za tę informację.
Pozdrawiam.w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2008 - 09:00:55

Mam pytanie, gdzie można kupić exorex lotion bo mam znajomych i w Londynie i w Irlandii w Dublinie i nie mogą tego dostać w żadnej aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 06 maj 2008 - 12:05:16

no mozna go kupic wlasnie w aptekach.pewnie znajomi pytali tylko w 1 aptece i pewnie nie mieli.trzeba pytac w nastepnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2008 - 12:52:06

A może ktoś poda nazwę apteki lub ulicę na której w Londynie lub Dublinie można to dostać.Zależy mi na czasie,bo mam teraz okazję kupna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 06 maj 2008 - 22:15:44

w dublinie to nie wiem gdzie,bo ja kupowalam w carlow,to jest jakis 80km od dublina.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 15:23:29

Mam pytanie odnośnie EXOREXU!!! Ostatnio zakupilam lotion exorex przez allegro, bede go stosowała pierwszy raz i chciałam sie upewnic czy przyslali mi prawdziwy lek. Czy ktoś mógłby mi napisac jaka powinien miec konsystencje i jaki zapach. Bo ten co otrzymałam troche przypomina mi zapachem farbe i niewiem czy wogole to stosowac. Dzieki za jakas odpowiedz serdecznie wszystkich pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 08 maj 2008 - 16:51:22

hej!exorex jest dosc plynna konsystencja,o kolorze bardzo brazowym,takie bardziej kakao.zapachem bardziej przypomina smole,no ale po niekad farbe tez.Byc moze dobry zakupilas.ja kupilam w irlandii jest w bialej butelce z nalepka bialo zielona,i nakretke ma zielona.Mam nadzieje ze troche pomoglam-pozdrawiam.

P.S.Oby to byl TEN:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 17:05:17

dziekuje za odpowiedz, niestety ten moj plyn jest raczej bardziej żółtawy. opakowanie sie zgadza ale zawartosc niestety nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1617181920212223242526...->|-->
Bieżąca strona: 21 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.