Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3435363738394041424344...->|-->
Bieżąca strona: 39 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 23 kwi 2009 - 09:14:47

EXOREX działa po ok 2-3-4 miesiącach a nie po tygodniu!!!
CIERPLIWOŚCI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: stasia (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 24 kwi 2009 - 16:30:10

CZESC Mida odpowiadam ze luszczyce mam 12 lat jak wczesniej pisalam , najszybciej schodza mi plamy te ktore pojawily sie niedawno, wolniej te ktore mam ,nawet niepamietam od kiedy..Ale juz z przodu glowy niemam nic tam gdzie zawsze byla luszczyca ma lupiez duzo go jest ale bynajmniej to niejest juz skorupa luczczycy ,, i szczeze wam powiem ze to dziala nawet nieprzypuszczalam ze az tak,Mida to nie autosugestia TO JEST BSM,pozdrawiam i zycze wytrwalosci jesli macie jakies pytania to piszcie pozdrawiam .A exorex stoi na pulce naet nietkniety ,(Stosujac BSM niemozna uzywac zadnych lekarstw ani masci tylko witaminy)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2009 - 19:02:29

stasia - dziekuje za odpowiedzsmiling smiley
jaaaaaa..... bardzo sie ciesze, ze to DZIALAsmiling smiley
Zycze powodzenia Wam i sobiesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: stasia (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 28 kwi 2009 - 03:36:35

Mida A Teraz cie troszke zasmuce ale luszczyca mnie zatakowal z podwujna sila .niewiem co sie stalo czy metoda zawiodla cZy poprostu tak ma byc czytalam ze tak to dziala ze sa wyzuty ,,,,ale trwam i przykladam rece jeszcze wiecej niz powinnam ,,(a tak dobrze mi szlo )pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Loma-Lux --- homeopatyczny ,doustny lek przeciw luszczycy
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 29 kwi 2009 - 07:22:26

Otrzymalam bardzo duzo E-maili od osob zainteresowanych leczeniem luszczycy lekiem doustnym,Homeopatyczna formula przeciw Luszczycy o nazwie Loma Lux..
Wszystkich zainteresowanych z tego forum pragne powiadomic,ze lek ten jest juz dostepny w Polsce..Do kazdego opakowania sa rowniez dolaczone ulotki w doslownym tumaczeniu na jezyk polski..dlatego tez zawiadamiam na waszym forum, tak jak sobie tego wiekszosc zyczyla,, Po informacje zwiazane z zakupem i wysylka mozna dzwonic pod numer 692-112-574 Krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Flexitol Natural Egzema & Psoriasis Treatment ---- znakomity srodek do smarowania i mycia skory pod prysznicem lub do kapieli poarty na naturalnych ziolach , bez zadnego dodatku sterydow
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 29 kwi 2009 - 07:36:24

Rowniez mam przyjemnosc powiadomic zainteresowanych i wedlug zyczen wiekszosci poinformowac,ze natluszczajacy plyn do kapieli oraz krem o nazwie Flexitol Naturals rowniez juz jest dostepny w Polsce pod nr. tel.692-112-574 Krystyna. Ten plyn i krem posiadaja ulotke w pelnym slowa tlumaczeniu na jezyk polski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 29 kwi 2009 - 07:53:20

Zainteresowane osoby Homeopatycznym doustnym lekiem Loma Lux,jego wartoscia i czasem leczenia oraz skladnikami odsylam do strony 35 i 36 .rowniez zainteresowani znajda tam zastosowanie i skladniki wspanialego plynu do kapieli i kremu o nazwie Flexitol Naturals. uwazam ze rowniez wkrotce uslyszymy na tym forum wypowiedzi osob ktore juz sa w posiadaniu tych cudownych lekow,ktore poddaly sie tej najnowszej doustnej kuracji wynalazku amerykanskiego Dr.Dermatologa S.A.Smith.
pod nazwa Loma-Lux,Homeopatyczny doustny plyn przeciw luszczycy latwy w uzyciu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: stasia (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 29 kwi 2009 - 19:56:00

Alicja wez idz z tego fora ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Stasia
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 29 kwi 2009 - 22:13:50

stasia z Newarku ---- nie odpowiadaj za wszystkich ,wypowiadaj sie w swoim imieniu, ja do ciebie nie pisze, Nie badz zlosliwa,

Opcje: OdpowiedzCytuj
wiadomosc dla osoby podajacej sie na Forum o nazwie W
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 01 maj 2009 - 22:23:27

{Panie W, nie wiem jak pan ma na imie , ale niech bedzie Pan { W
}"

Chcialam pana poinformowac , ze wygral pan promocje otrzymania zestawu leku na luszczyce pod nazwa Loma-Lux , oraz zestaw skadajacy sie plynu do kapieli i kermu do wcierania w najbardziej widoczne miejsca pod nazwa Flexitol Naturals..Promocja ta jest dla pana Gratis,czyli darmowa..Po otrzymaniu tej przesylki pod wskazany przez pana adres na moim E-mailu, moze sie Pan natychmiast udac do swojego Dermatologa po uzyskanie glebszych informacji.. Przesylka zostanie do pana wysslana zaraz po tym jak poda mi Pan adres..gwarantuje rowniez oplacenie przesylki, jak rowniez dolaczenie ulotki w pelnym tumaczeniu..Przesylka bedzie doreczona w przeciagu 5 dni roboczych, od daty otrzymania panskiego adresu.. mam rowniez przyjemnosc pana poinformowac, ze wybiore z tego Forum jeszce nastepne 4 osoby, ktorym rowniez zrobie przyjemnosc takiej samej promocji , jak w pana przypadku..
Zycze panu powodzenia w kuracji i szybkiego powrotu do zdrowia na dlugie, dlugie lata.... Z powazaniem Alicja

Adrws Mailowy-- [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Promocja darmowa leku na Luszczyce Loma-lux
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 01 maj 2009 - 23:05:26

Darmowa promocja zestawu na leczenie luszczycy zestawu leku Loma-luks,oraz zestawu plynu do kapieli i kremu pod nazwa Flexitol .. Wybralam jedna osobe Pana W..dla nastepnych 4 osob , aby otrzymac ten zestaw proponuje napisanie do mnie E-maila z dokladnym adresem i cala przesylka bedzie dostaeczona w przeciagu 5 dni roboczych pod wskazane adresy..wlacznie z oplaceniem przez wysylajacego i dostarzceniem ulotki w pelnym Tlumazcenie na j. polski.. Powtarzam i zastrzegam sobie , ze darmowa przesylke w/w leku otrzymaja te osoby ktore pierwsze przesla E-maila do mnie , ze swoim dokladnym adresem..
Reszte zaineresowanych tym cudownym Homeopatycznym doustnym lekiem Loma- lux, pragne doinformowac, ze jest juz dostepny w Polsce pod nr. tel. 692-112-574 kontakt Krystyna.. Jak rowniez bedzie dostepny wkrotce na stronie internetowej do pelnego wgladu wlacznie z opisami i zdjeciami..beda rowniez wypowiadaly sie osoby, ktore juz sa w posiadaniu tego leku i pierwszych efektow..Chce tez doinformowac ze lek ten z nazwa Homeopatyczny---oznacza, ze nie daje zadnych skutow ubocznych,natomiast podczas kuracju daje pozadane efety i przynosi ulge w leczeniu, jezeli stosujemy go wedlug wskazan przyjetych na opakowaniu i w ulotce ..Alicja [email protected]

Adres E-maila.. alicja [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Darmowa promocja dla pierwszych 4 osob z tego forum -- leku Loma-Lux
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 01 maj 2009 - 23:18:27

Gratisowa peomocja wlacznie z przesylka pod adres odbiorcy,dla pierwszych 4 osob z tego forum na leczenie luszczycy lekiem Loma-Lux ..
pierwsze 4 osoby z Polski, ktore npisza do mnie na adres E-mailowy , otrzymaja darmowy zestaw lekow do [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wiadomosc dla osoby podajacej sie na Forum o nazwie W
Wysłane przez: w. (---.tktelekom.pl)
Data: 02 maj 2009 - 08:18:39

Alicja Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> {Panie W, nie wiem jak pan ma na imie , ale niech
> bedzie Pan { W
> }"
>
> Chcialam pana poinformowac , ze wygral pan
> promocje otrzymania zestawu leku na luszczyce pod
> nazwa Loma-Lux , oraz zestaw skadajacy sie plynu
> do kapieli i kermu do wcierania w najbardziej
> widoczne miejsca pod nazwa Flexitol
> Naturals..Promocja ta jest dla pana Gratis,czyli
> darmowa..Po otrzymaniu tej przesylki pod wskazany
> przez pana adres na moim E-mailu, moze sie Pan
> natychmiast udac do swojego Dermatologa po
> uzyskanie glebszych informacji.. Przesylka
> zostanie do pana wysslana zaraz po tym jak poda mi
> Pan adres..gwarantuje rowniez oplacenie przesylki,
> jak rowniez dolaczenie ulotki w pelnym
> tumaczeniu..Przesylka bedzie doreczona w przeciagu
> 5 dni roboczych, od daty otrzymania panskiego
> adresu.. mam rowniez przyjemnosc pana
> poinformowac, ze wybiore z tego Forum jeszce
> nastepne 4 osoby, ktorym rowniez zrobie
> przyjemnosc takiej samej promocji , jak w pana
> przypadku..
> Zycze panu powodzenia w kuracji i szybkiego
> powrotu do zdrowia na dlugie, dlugie lata.... Z
> powazaniem Alicja
>
> Adrws Mailowy-- [email protected]
---------------------------------------------------------------------------------
Alicjo!
Wybacz, ale tkwią we mnie elementarne zasady które nie pozwalają mi na przyjmowanie bezpłatnych gratisów, upominków, czy tzw. promocji od osób, które prowadzą działalność handlową.
Poprzez zaakceptowanie takiej formy gratisu, dokonałbym świadomego udziału w marketingu proponowanego przez Ciebie "leku".
Zaś moje na tym forum >BYCIE< związane jest z BEZINTERESOWNYM niesieniem sobie wzajemnej pomocy opartym na wymianie poglądów, dobrym słowie, uśmiechu, czy >dowciapie<

Zatem przyjęcie tak cennego upominku-gratisu złamałoby moje poczucie uczciwości wobec siebie i także wobec biedronek i biedronków na tym forum.
--------------------------------------
Za to bardzo dziękuje za życzenia dobrego zdrowia.
I z mojej strony z całego serducha Alicjo życzę Ci tego samego jak również pewnej refleksji, czym dla nas łyszczyków jest to forum.
Pozdrawiam. Waldi

Opcje: OdpowiedzCytuj
pan W -- inaczej Waldi
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data: 02 maj 2009 - 11:54:22

Wazne, ze zycie cie nauczylo byc prawdziwym i szczerym... Wydaje mi sie ze sie do konca zrozumielismy..Kiedys na poczatku byles bardzo wnikliwy, jak kazdy o podobnej zmianie nastroju i pogody.Probowales swoimi kasajacymi pytaniami nadac tematyce obledny rozglos.. Ale pamietaj, ze kazdy czlowiek ktory ma dolegliwosci zyciowe ma szanse skorzystac ze wszystkich oferowanych mu pomocy, bez wzgledu czy ona jest darmowa, czy bezplatna.. Dzis juz jak sadzic po wielu artykulach swiatowych nie ma nic w tej przyrodzie za darmo, zwlaszcza polepszenie wlasnego zdrowia, i tu sie sprawdza stare przyslowie jak dbasz tak masz .. wogole nie czuje sie obrazona , ze nie przyjales promocji ,to tylko twoja nie przymuszona wola...Jezeli widzisz za drzwiami tego leku olbrzymi kapital,trudno zebym cie przekonywala do lepszego szmopoczucia.. Decyzja w jak najwiekszym uznaniu nalezy tylko i wylacznie do ciebie..-dziekuje ci , ze wogole zdobyles sie na odwage napisac na tym forum co myslisz..Nic innego mi nie pozostaje jak tylko ci zyczyc samych slonecznych dni i wiecej tak odwaznych osob jak ja ktore potrafia niesc pomoc w szczegolnych przypadkach, bez wzgledu na ich wartosc.. Alicja --

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ADAMS78 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2009 - 09:14:09

Powiedzcie mi ludzie,czy ten EXOREX można dostać bez recepty i ile mniej-więcej kosztuje.Proszę o info.Z góry dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 04 maj 2009 - 13:25:15

Mozna dostać bez recepty np w Anglii cena za 250ml-28 funtów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewa kurek (---.jmdi.pl)
Data: 05 maj 2009 - 08:01:33

proszę o informacje gdzie w polsce można dostać Exorex lotion lek na łuszczycę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Kasiek (---.t-mobile.co.uk)
Data: 05 maj 2009 - 09:05:14

Czy ktos wie czy mozna uzywac tego leku podczas ciazy?Dzieki z gory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Kasiek (---.t-mobile.co.uk)
Data: 05 maj 2009 - 13:12:29

Ten lek jest bez recepty ja placilam 22 funty.Jesli chcesz na recepte to kosztuje ok 6 funtowsmiling smiley Pozdrawiam naprawde warto.Ja nie wiem czy moge go teraz uzywac bo jestem w ciazy ale wczesniej mi pomogl i to bardzo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ADAMS78 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2009 - 13:25:30

Czy to znaczy,że nie ma tego leku w Polsce?!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3435363738394041424344...->|-->
Bieżąca strona: 39 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.