Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3637383940414243444546...->|-->
Bieżąca strona: 41 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 20 maj 2009 - 12:39:14

Witam,
Niestety troszkę śmierdzi ...ale coś za cośsmiling smiley Nie przestawaj smarować,jeśli wcześniej używałaś maści sterydowych to okres oczekiwania na rezultaty jest troszkę dłuższy.Co do wysuszania skóry - to fakt - bardzo wysusza.Dlatego zalecają stosowanie Exorex Cream,który super nawilża i wspomaga lotion.
Czy tego kremu również używasz?
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewas24 (80.48.166.---)
Data: 22 maj 2009 - 10:18:05

Witam, dziękuję za odpowiedź... mam ogromną nadzieję, że może w końcu po raz pierwszy od wielu lat zejdzie mi ta paskuda! Nie mam niestety Exorex Cream, ale smaruję rano kremem Dermovate. Myślisz, że to może zaszkodzić? Mam wrażenie, że jest troszkę lepiej... ale moze to tylko moje pobożne życzenia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 22 maj 2009 - 10:49:42

Witam ponownie!
Natychmiast odstaw Dermovate! To jest steryd! Mija się z celem smarowanie exorexem wraz z dermovate.
Kup krem exorex i smaruj regularnie na przemian z lotionem.Oba produkty są bezsterydowe,więc jeśli zaleczysz skórę to nieco wolniej ale na długo !!!

Pozdrawiam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewas24 (80.48.166.---)
Data: 25 maj 2009 - 12:41:00

Witam, dzięki za radę! Pozdrawiam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Kasia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 maj 2009 - 13:28:43

Witam wszytkich!
czy ma ktoś moze do sprzedania lub odsprzedania exorex lotion???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 25 maj 2009 - 19:53:58

Exorex jest na świstak.pl

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Mały (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2009 - 22:15:32

Nie przesadzajcie z tą szkodliwością sterydów.
Smarowałem się sterydami 40 lat prawie non stop. Nic innego nie działało.
Jakie skutki uboczne. Myślę że przetłuszczona wątroba to może być ten efekt ale na Boga po 40 latach smarowania.
Co bardziej szkodzi steryd czy papieroski ?
Na 100% mogę powiedzieć że papieroski.
Nie poleczałbym smarowania dużych powierzchni ciała bo wówczas wchłanianie sterydów jest większe. Zalecana jest też przerwa w smarowaniu a przy stosowaniu dermovatu polecał robienie okluzji tj. smarowanie na noc i owijanie folią.
Kuracja dobrze robi jeśli nie trwa dłużej jak 2 tygonie. Potem zalecał przerwe.
Myslę że jeżeli są takie środki jak BLUE CAP bez recepty który mi wyleczył świezre zmiany na brzuchu to dermovate bym odstawił lub brał doraźnie.

Pozdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 28 maj 2009 - 13:21:32

Hej czy ktoś używa preparatu Blue Cap weszłam na inne forum i tam zachwalają ten lek ja używam Exorex i bardzo go sobie chwalę ale kilka kropek na nodze nie chce zejśc co robić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Loma Lux Homeopathic Psoriasis Relief Liqud {237 mlg}
Wysłane przez: Alicja (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 30 maj 2009 - 08:38:35

Pisalam wam o dostepnym juz w Polsce leku na Luszczyce pod nazwa Loma Lux.
Lek ten jest w plynie o dobrym smaku syropu .Butelka ma pojemnosc 237 ml. Zaleca sie codzienne zazywanie na czczo jedna lyzeczke, lub 1 i 1/2 w zaleznosci od wagi danego pacjeta ..Jezeli dana osoba wazy od 50 do 75kg to wskazanie jest 1 lyzeczki doustnie i butelka Loma Lux wystarcza na 48 dni kuracji, wiec na ponad poltorej miesiaca i juz widac efekty zachamowan wysypywania..Lek ten jest hemeopatyczny, czyli bez zadnych skutkow ubocznych..Natomiast daje efekty w levzeniu.Nie bedzie dla was uviazliwe smarowanie sie, tylko codziennie rano przed jakimkolwiek posilkiem zazywamy 1 lyzeczke i spokojnie czekamy na skutki jego dzialania.A naprawde one sa. Amerykanscy dermatolodzy w Stanach Zjednoczonych wyleczyli tysiace ludzi tym lekiem.Bedzie wkrotce strona internetowa dostepna ze wszystkimi zdjeciami i opisem, oraz komentarzmi pacjentow ktorzy sa juz po zabiegu ..bedzie rowniez wkrotce ten lek dostepny w sprzedazy rowniez na stronie internetowej.Bardzo grzecznie was poinformuje i podam nazwy stron na waszym Forum, obyscie mieli wszystko do wgladu. rowniez polecam dla was tez amerykanski srodek naturalny do mycia skory , kapieli i pod prysznic, zrobiony z wyciagu olejkow ziolowych i kaktusa pod nazwa Flexitol.Do tego tez dochodzi krem pod ta sama nazwa do posmarowania miejsc najbardziej wysypanych i widocznych. Rozumiem was doskonale, ze macie bariere niepewnosci co do w/w wymienionych srodkow,ale moge was zapewnic ze wkrotce ona zostanie przelamana i naprawde beda dla was olsniewajace rezultaty.Nie bedziecie miec wiekszego utrapienia ze smarowaniem ciala, poniewaz to dziala na zasadach zazywania doustnego i lek zaczyna dzialac wewnetrznie, tam gdzie wlasnie nastepuje rozwoj wysypywania. Mam potwierdzenie od Dr. Dermatologa z Polskiej przychodni dermatologicznej, ze mozna ten lek Loma Lux, zazywac bez zadnych obaw, bo nie niszczy zadnych organow innych wewnetrznych,a naprawde jezeli bierze sie wedlug wskazan na opakowaniu, to przynosi on ulge i efekty, zwlaszcza mlodym ludziom,ktorzy w letniej porze roku chca pokazac kawalek swojego ciala chocby na plazach lub na spacerach..Z kazda choroba nalezy walczyc az do skutku,bo dla wielu mlodych ludzi jest nadzieja na lepszy wyglad i na lepsze jutro.Nastepnym razem gdy wejde na wasze Forum , to juz z informacja i z danymi o stronie internetowej na ktorej te leki beda do wgladu i dokladnie opisane..bedziecie mogli golym okiem sobie popatrzec i przeczytac.. Nigdy rowniez nie wypisywalabym wam czegos czego nie znam i o czym nie wiem i nie ludzilabym setek ludzi nadzieja.. Ale wiem juz dzis , ze ten lek ktory dla was wszystkich w Polsce moge dostarczyc , bedzie nadzieja na wyleczenie na dluzszy okres i na lepsze samopoczucie. Przeciez jestesmy takimi samymi ludzmi w polsce jak tu w stanach i dlaczego nie mozemy skorzystac z tej samej mozliwosci..

prosze pisac i pytac na moj adres E-maila [email protected]

Natomiast dla zainteresowanych moge podac nr. tel w Polsce, gdzie juz mozna sie w ten lek zaopatrzyc i uzyskac rowniez wyczerpujacych informacji.
Mozna dzwonic pod nr.692-112-574 Krystyna --- ona rowniez juz posiada informacje od osoby , ktora jako pierwsz kupila 3 butelki tego leku i jest na etapie zazywania juz drugiej ..Skutki, calkowite zachamowanie wysypywania.oczywiscie ta osoba z tym lekiem poszla do swojego prywatnego Dermatologa po opinie tego leku..Odpowiedz Doktora byla rewelalacyjna, zazywac bez obaw az do skutku!!!!!
Wkrotce jako pierwsz wypowie sie na waszym Forum.. Nie namawiam nikogo, tylko wam podpowiadam co jest na dzis nowe i skuteczne i dobre..Podam wam na mojej stronie internetowej juz wkrotce , wszystkie informacje wlacznie ze strona internetowa do Laboratorium w Tulsa - Oklohoma , gdzie ten lek zostal wynalazkiem 21 wieku, jak rowniez tylko tam jest jego produkcja i tylko tam go mozna zamawiac . Zycze wam wszystkim powodzenia , wytrwlaosci i duzego optymizmu..Mysle rowniez ze ja dla was bede duzym pocieszeniem, ze dalam cos z siebie i moge co dla niektorych pomoc w dostarczeniu tego leku, a nie tylko pisac o nadziei...Alicja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Piotrek (---.devs.futuro.pl)
Data: 30 maj 2009 - 10:24:59

O matko mozna sie wk....c widzac takie wpisy :[ jakby Pani nie wiedziala to jest to watek o Exorexie a nie o jakims loma lux. Jak jest to taki cudowny uzdrawiacz to niech Pani zalozy osobny temat bo te wpisy w kazdym watku sa strasznie denerwujace! jakby ktos chcial wiedziec cos o tym Pani specyfiku to by pewnie poprosil o jakies informacje ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Piotrek (---.devs.futuro.pl)
Data: 30 maj 2009 - 10:30:57

A wracajac do exorexu to sam nie wiem co o nim myslec stsowalem okolo 2 miesiecy i efekty trudno okreslic. byly momenty ze prawie znikalo ale potem z chwile znowu sie pogarszlalo. Byc moze zabraklo mi cierpliwosci w stosowaniu. Teraz stosuje cygnoline a exorexu lotion zostalo mi jakies 1/3 buteli 250ML moge komus odsprzedac za 50 zl+ koszty wysylki. exorex mam prosto z angli kupiony w tesco. moge przeslac fotki w razie watpliwosci. Mozliwy rowniez odbior osobisty w Łodzi. wiecej pod numerem gg7828776

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 03 cze 2009 - 05:39:02

odsprzedać używaną butelkę exorexu za 50 zł -1/3 ,bo mi zostało i nie używam..........?
ja bym takiego czegoś nie kupiła i nikomu nie sprzedała lecz oddała na wyprObowanie
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: anixd (78.147.72.---)
Data: 03 cze 2009 - 15:01:16

Witam .


Osobiscie nie mam luszczycy tylko egzeme, i chcialam sie zapytac czy na egzeme tez pomaga EXOREX , kupilam dzisiaj Exorex LOTION drogi 14 funtow ( mieszkam na wyspach ) i bez recepty a krem koszruje 6 funtow. Stosowal ktos ten Lotion na egzeme ? Ja mam pow2azny problem z nia bo mam na calym ciele , juz przez rok przeszlo i lekarz mi tylko sterydy przepisuje ;/. Mam nadzije ze Exorex pomoze.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: barttos (---.centertel.pl)
Data: 04 cze 2009 - 05:53:46

witam wszystkich po 35 roku ujawniła mi sie łuszczyca polecam naświetlania lampami uva i uvb biore przed naświetlaiem oksolaren i ide na 2.5 minuty na łóżko do gabinetu dermatologicznego skutki rewelacja nic nie zastąpi lepszego rezultatu polecam gabinet miesci sie w warszawiie na ul elektoralna 8

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 04 cze 2009 - 11:52:02

lampy sa dobre ale na jakiś czas potem mocno po nich wysypuje-tak było ze mna a i można nabawić się raka skóry tak powiedziała dermatolog-wole exorex

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: eiso (---.inowroclaw.mm.pl)
Data: 04 cze 2009 - 21:55:11

Uwaga exorex lotion 100ml -allegro .pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: wiolka (94.254.174.---)
Data: 04 cze 2009 - 23:35:18

WITAM BIORE JUZ TYDZIEŃ EXOREX LOTION I NARAZIE NIE MA EFEKTU ZBYTNIO ALE CZEKAM DALEJ I SMARUJE SYSTEMATYCZNIE.POKŁADAM NADZIEJE W TYM SPECYFIKU I WIERZE W TO ŻE POMOŻE MI.MAM TYLKO JEDNO PYTANIE?MOŻE KTOŚ Z WAS ZNA ODPOWIEDZ.BOWIEM WYCZYTAŁAM ŻEBY NIE KORZYSTAĆ Z SOLARIUM I UNIKAĆ SŁOŃCA PRZY SMAROWANIU EXOREXEM A MOJA PANI DERMATOLOG MÓWI ZE OWSZEM MOGE JAK NAJBARDZIEJ BO TO WYSUSZA TE ŁUSKĘ I PLAMY SZYBCIEJ ZNIKNĄ.WIEC ZGŁUPIAŁAM I NIEWIEM CO ROBIĆ BO NIE CHCIAŁABYM SOBIE JESZCZE GORZEJ ZASZKODZIĆ.JAK TO JEST FAKTYCZNIE?MOŻE KTOŚ Z WAS JUŻ TO SPRAKTYKOWAŁ> POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Maly (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2009 - 07:01:40

Na słońce bym nie proponował. Mam ma dłoniach i po smarowaniem exorexem kiedy dużó byłem na słońcu zaczęło mnie piec. Podobnie z solarium. To częsty przypadek że maście na łuszczyce nie lubią słońca. Jest tam jakaś substancja aktywna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: depala5 (---.skomur.pl)
Data: 06 cze 2009 - 13:10:12

kto wie czy trzeba smarowac jedno po drugim lotion i za chwile krem?czy na przyklad rano lotion w poludnie krem na wieczor lotion itd.oczywiscie chodzi o exorex

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 14 cze 2009 - 07:47:12

Witam używam exorexu nie powiem jest świetny ale nie wszystko mi zeszło nie wiem dlaczego? Moze ktoś stosował ten Blue Cap?-proszę o odpowiedz jak on działa i czy pomaga.Nadal twierdzę,że Exorex jest świetny ale nie moge poradzić sobie z tymi kilkoma kropkami na nodze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3637383940414243444546...->|-->
Bieżąca strona: 41 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.