Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4041424344454647484950...->|-->
Bieżąca strona: 45 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturwp (194.106.192.---)
Data: 24 wrz 2009 - 18:58:12

ewik Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wita!mam pytanie odnośnie ulotki EXOREXSU czy
> jest na niej napisane że jest to lek na
> łuszczycę?

Jest.

"For the treatment of PSORIASIS"

Opcje: OdpowiedzCytuj
mie słonko pomaga
Wysłane przez: janek (82.160.130.---)
Data: 25 wrz 2009 - 20:47:40

mam tą chorobę od ponad 20 lat leczyłem sie bardzo często teraz doszłem i bardzo z dużym rezultatem słońce pomaga mi bardzo najpierw się kompie aby zmyć łuskie ze skóry potem smaruję sie wazeliną i barzdo mocno sie opalam aż szczypie na drugi dzień kompie się bo skura jeszcze piecze i smaruję wazeliną nawet dwa razy dziennie na trzeci dzień mam skórę zdrową aż się doktór dziwiła choć nie mówiłem że tak mocno sie opalałem polecam ,nawet lampa kwarcowa tylko mocno przypalić się trzeba
Pozdrawiam moje gg 1183842

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: malinka484 (---.zw.pl)
Data: 27 wrz 2009 - 09:47:14

witam! czy ktoś mógłby mi powiedziec JAK DOKLADNIE STOSOWAC EXOREX LOTION? chodzi mi o to czy po posmarowaniu zmian trzeba to po jakims czasie zmyc? czy tak po prostu pozostawic do kąpieli przed kolejnym smarowaniem? bardzo proszę o pomoc! dziś chcę zacząc kurację i chciałabym dokładnie wiedziec. z góry dziękuję!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Iza (---.manc.cable.ntl.com)
Data: 28 wrz 2009 - 01:51:19

Do Ewik-na opakowaniu, na ulotce i na buteleczce również jest napisane że to lek na łuszczycę. Ale przecież nie masz się czego wsydzić! Pozdrawiam ciepło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: maria raczko (---.chello.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 09:23:18

blokowanie spam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: rybka001 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 23:14:13

Witam wszystkich mam problem mój 18 letni syn choruje na łuszczyce zaczełam smarowac go exorexem niestety w między czsie przeszedł anginę i objawy tylko się nasiliły łuska nawet mu pęka nawet te miejsca krwawią boję się żeby nie dostał zakażenia a ma tego paskudztwa pełno i na nogach plecach rękach pupie a teraz wychodzi mu na brzuchu czy ktoś może spotkałsię z takim ostrym przejściem i co dalej robić stosować czy nie proszę o radę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: rybka001 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 23:18:28

Witam wszystkich mam problem mój 18 letni syn choruje na łuszczyce zaczełam smarowac go exorexem niestety w między czsie przeszedł anginę i objawy tylko się nasiliły łuska nawet mu pęka nawet te miejsca krwawią boję się żeby nie dostał zakażenia a ma tego paskudztwa pełno i na nogach plecach rękach pupie a teraz wychodzi mu na brzuchu czy ktoś może spotkałsię z takim ostrym przejściem i co dalej robić stosować czy nie proszę o radę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Oświadczam, że też jestem anonimowym łuszczykiem smiling smiley
Wysłane przez: Moniaa (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 13:47:57

Hej!
Jestem Mona, 30 l. Mam łuski od połowy swojego życia na ciele plamki wielkości 2-3 cm, generalnie na prawej stronie ciała i na głowie.

Ale mi namieszaliscie z tym Exrexem. Jak widzę to lek, który może pomoc jak i zaszkodzić. Dla mnie to sprawa podejrzana, ze go wycofali, może dlatego ze 50% chorym bardziej szkodził.

Nie wiem jak Wy ale przeszłam już WSZYSTKO.
Zaczynałam od dziegci, Polytary i inne duperele, po których strasznie swedziała głowa. Poza tym olejki i złuszczanie łuski z głowy to była droga przez mękę. Żeby zmyc oliwkę z długich włosów, musialam chyba z 10 x myc je mydłem a czasem dołączać płyn do mycia naczyn, bo dobrze się pieni i odtłuszacza...Ech, juz do tego nie wrócę. Przy okazji było leczenie prywatnie u jednego lekarza w Szczecinie, gość był drogi ale jako jeden przepisał mi terapię wewnętrzną, tabletki pod lampę pva. Ta terapia pomogła na długo i byłam happy. Ale jak to ł. wróciło wszystko po jakims czasie. Poźniej szpital wojskowy, tego nie zapomnę smiling smiley Chodziłam w pasiakach z wojskowymi i maziali mnie maściami w kolorze khaki smiling smiley pomogło bo z lampami i odp. suplemetami to działało.

Teraz własciwie nie przejmuje się plamami, ale głowa mnie męczy. Im większy stres ostatnio, tym było na przekór znośnie, wywalczenie umowy o prace, przeprowadzka, ale jak już się uspokoiło, to z głowy się zaczęło sypać. Pokończyły mi się recepty i muszę iść gdzieś załatwić rec. na Dermovate.
Jedynie to mi pomaga, tak, tak, sterydy, ale od 7 lat stosuje i nie widze niczego w tym strasznego. Grunt to przyzywczaić organizm. Acha, ktos wspomniał o farbowaniu. Jak już mam skorupę a nic do smarowania, nakładam farbę. Faktycznie trochę farba spala ta skórę. Po umyciu mam super włosy i tylko troszkę skorupek.
Monia Wrocek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Aga (212.160.209.---)
Data: 12 pa� 2009 - 09:27:15

Witam.Ja stosuję Exorex już miesiąc i zero efektów...No nic trzeba być cierpliwym i czekać może akurat zacznie działaćsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Joanna (---.zone6.bethere.co.uk)
Data: 14 pa� 2009 - 19:10:03

Witam!
Jestem chora na luszczyce od okolo 12 lat. najpierw tylko zaatakowalo mi lokcie a i od kilku dobrych lat nogi.mieszkam od 3 lat w Anglii i kupilam sobie ten cudowny lek Exorex. stosuje go od miesiaca codziennie rano i wieczorem i powiem szczerze ze niedobrze sie dzieje. na lokciach mam bardziej silna luszczyce na nogach moze troszke mniej ale w skali od 1 do 10 to tylko 1 dalabym. skora mi sie bardzo luszczy mam mnosto lusek jak wyschnie plyn nawilzam ja codziennie a dokladnie 2 razy dziennie i nic. czy warto sie juz poddac i wrocic do starych metod( ja uzu=ywalam wczesniej dovobet masc)? moze ja to zle stosuje?
a jezeli chodzi o skore na glowie to oczywiscie luszczyca tam taz byla ale to w czasie przeszlymsmiling smiley moj fryzjer polecil mi szampon SCHWARZKOPF-a hairtherapy dandruff expert i powiem szczerze ze od lutego tego roku stosuje go non stop i nie ma nic w glowie czysciutko!polecam
czekam na jakies odpowiedzi
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 15 pa� 2009 - 12:24:19

do Joanny gdzie można kupić ten szampon?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Joanna (---.zone6.bethere.co.uk)
Data: 15 pa� 2009 - 20:26:52

do Iwony: ja go kupuje przez internet bo nie moge go nigdzie normalnie spotkac a to adres do tej strony http://www.strawberrynet.com/haircare/schwarzkopf/bc-dandruff-expert-control-shampoo/91935/#DETAIL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 16 pa� 2009 - 08:23:41

ja stosowałem tez ten preparat i stosowałem blue cap szampon lepsze efekty miałem po blue cap

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kamil (78.146.204.---)
Data: 19 pa� 2009 - 12:04:26

Czesc wyszystykim choruje na luszczyce ponad 15 lat stosowalem wiele roznych wynalaskow niektore pomagaly inne szkodzily a ja chce sie z tego wyleczyc a nie zaleczyc a wszytko jest mozliwe.
Jakies trzy miesiace temu zaczolem stosowac system exoreks czyli trzy produkty ale zaczely mi szkodzic niz pomagac i pomiesiacu wkurzylem sie i odstawilem. Zaraz potem przeczytalem o roznych dietach i znalazlem to

1.Zawsze zalecana nisko/średniowęglowodanowa.
2.Cukry proste w nadmiarze szkodzą (owoce to cukry proste).
3.Ze zbóż najgorsze jest żyto, lepsza pszenica, jeszcze lepsze zboża bezglutenowe (ryż, kukurydza, proso). Oczywiście jak za dużo - pojawia się/nasila problem łuszczycowy. Najlepsze ziemniaki w każdej postaci. Może być optymalna ilość kaszy gryczanej.
4.Często niedoceniane produkty mleczne - są przyczyną łuszczycy - proponuję jadać coś z produktów mlecznych co 4-7 dni. Ci na diecie bez zbóż tolerują mleczne co np. 4 dni, u tych na diecie ze zbożami proponuję co 7 dni (6 tyg).Od 18 lat zajmuję się dietami.
5.Warzywa gotowane lepsze od surowych, najlepsze ziemniaki.
6.Poszukiwanie w diecie wit A (czerwone, zielone,żółte, pomarańczowe warzywa; produkty mleczne mimo, że zawierają witaminę A wywołują/nasilają łuszczycę), wit.E (oleje z I tłoczenia), wit C (warzywa, owoce w nadmiarze szkodzą), niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (ryby, zołtka/jaja,s. lniane, oleje rośl., boczek/karczek).
Przy okazji - tłuszcze likwidują szkodliwe działanie irytantów/bodźców (kiszonek, octu, przypraw, alkoholu, cytrusów) i jestem za takim "ustawieniem" diety by te bodźce nie wywolywały jak najmniejsze/żadne zniszczenia.
P.S. Mleczne to sery, śmietana, masło, mleko, czekolada,jogurty, kefiry.Śmietana/masło lepsze od mleka i sera - zawierają mniej składnikow wywołujących nietolerancję skóry/jelita niż zboża czy owoce (choć owoce dla dzieci nie są tak szkodliwe jak zastosowane dla dorosłych).
Im jesteś młodszy tym większa tolerancja produktów "złych".


teraz jem tylko ziemniaki mieso i staram sie po trochu jesc wszytskiego co jakis czas i wrocilem do systemu exoreksu po dwoch miesiacach 70% luszczycy zniklo luska pojaia mi sie w malych ilosciach moze w dwoch trzech mijscach nawet z kolan mi zaczelo schodzic i po 15 latach po raz drugi jestem w tak dobrym stanie do tego czuje sie owiele lepiej mam wiecej energo do tego bralem przez miesiac Vilcacora ale narazie odstawilem

nie gascie ognia podkladajac do niego cagle wiegiel

to jest kwestja jedzenia luszczyca wynika z wewnetrznych zaburzen

moj zanjomy stosuje to samo i tez mu to pomaga zniknely mu z brzucha plamy wielkosci glowy

diete muysle tzreba dostosowac inwidualenie

pozdrawiam wszystkich i zycze udnanego boju i zwyciestwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: exorex.sklep.pl (---.lei3.cable.ntl.com)
Data: 19 pa� 2009 - 21:38:45

WITAM,

DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM PRODUKTÓW EXOREX - ZAPRASZAM DO SKLEPU www.exorex.com.pl W RAZIE PYTAN PROSZE O KONTAKT

[email protected]

POZDRAWIAM

renata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arni28 (82.206.226.---)
Data: 30 pa� 2009 - 15:07:16

Stosowalem EXOREX LOTION 2 razy dziennie systematycznie i dopiero po 3 tygodniach zauwazylem poprawe na skorze (JUZ STRACIŁEM NADZIEJE)generalnie smarowalem 8 tygodni dopiero po tym czasie zniknely mi wszystkie plamy.Od 3 miesiecy nie mam nowych plam.O tym leku dowiedzialem sie jak bylem w angli i zakupilem cala serie.Pozatym mam jeszcze jedna butelke do sprzedania lotionu EXOREX jak kos jest zainteresowany adres:[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arni28 (82.206.226.---)
Data: 30 pa� 2009 - 20:14:42

WITAM
Stosowalem EXOREX LOTION 2 razy dziennie systematycznie i dopiero po 3 tygodniach zauważylem poprawe na skórze.
Po 8 tygodniach zniknely mi wszystkie plamy.Od 3 miesiecy nie mam nowych plam ani śladu choroby
.O tym leku dowiedzialem sie jak bylem w angli i zakupiłem cala serie.
Pozatym mam jeszcze jedna butelke do sprzedania lotionu EXOREX jak ktoś jest zainteresowany adres:[email protected].
POZDRAWIAM
Andrzej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sokrates (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2009 - 08:18:06

Witam wszystkich.Mam 39 lat z łuszczycą żyję od 5-6 .Exorex stosuję od 2 tygodni i o dziwo jest duża poprawa. Stosuję płyn i krem.
Pozdrawiam wszystkich walczących z tą paskudną chorobą i mam nadzieję że wreszcie mi się uda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Kropka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2009 - 10:54:52

Ja też stosuję Exorex od ponad 2 tygodni, wieczorem i czasem popołudniami smaruję się EXOREX LOTION , a rano EXOREX SCALP MOISTURISER, bo ten lotion za bardzo śmierdzi,żeby iść do pracy, teraz jeszcze zamówiłam sobie szampon do włosów, dodatkowo od 3 dni moczę się w kąpieli z soli z morza martwego/ha ha o ile ona rzeczywiście z niego jest winking smiley/ no i też pomalutku widzę poprawę, nie nastawiam się,że od razu mi to zlezie(a mam strasznie dużo) ale cieszę się z małych postępów. Mam pytanie do stosujących, w niektórych miejscach widzę,że nie pojawia się już łuska, ale nadal mam plamy - obwódka mocniej czerwona a w środku jakby nowa, jaśniejsza skóra, i nie wiem, czy to tak ma być?? smarować to dalej czy nie?? i tak sobie myślę,że chyba pójdę się troszkę poopalać na solarium, może się te plamy opalą?? jak sugerujecie??
kurczę, jak ja bym chciała się pozbyć tego dziadostwa...to mój pierwszy wysyp i od razu masakrycznie wielki(niestety miesięczny ogromny stres zrobił swoje)
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: elo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2009 - 18:50:46

jezeli nie masz juz lusek to tych miejsc juz mozesz nie smarowac po jakims czasie okolo 2 miesiace skora w tych miejscach juz normalnego koloru opalanie raczej nic nie da

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4041424344454647484950...->|-->
Bieżąca strona: 45 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.