Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4243444546474849505152...->|-->
Bieżąca strona: 47 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 13 sty 2010 - 18:43:08

Witam wszystkich.
Jestem niestety rowniez posiadaczem tej przekletej choroby.. juz sam nie pamietam od kiedy.. pare dobrych lat szwedalem sie od lekarza do lekarza na samym poczatku nawet nie potrafili jedno znacznie stwierdzic co to pozniej doszli ze sa jednak pewni ze to luszczyca.. przeskakiwalem z przeroznych lekow glownie sterydy i nic.. poprostu czasami mi to samo znikalo przedewszystkim w okresie wakacyjnym moze to prawda ze slonce troche pomaga, ale za to w zime dzieje sie masakra.. ogolnie wszystko zaczelo sie od glowy i pomniejszych plamek w tym momencie mam to rowniez na rekach, nogach, minimalnie na plecach, w uszach za uszami i troche na czole.. mialem rowniez pod okiem ale na szczescie na to jedno miejsce pomogla mi swietnie masc Protopic i po kilku posmarowaniach nie mam sladu po przeszlo pol roku niestety na inne miejsca tak to nie dziala sad smiley Kiedys przeczytalem na jednym z podobnych forum o masci BELOSALIC sciagnolem ja prosto z Slowacji i na poczatku masc cudo znaczna poprawa lecz jak sie okazalo masc jest dostepna rowniez w pl i zakupilem ja przeczytalem ulotke i sie najprawdopodomniej tylko tym dobilem przedewszystkim przez to ze nie mozna tego smarowac na miejsca owlosione.. Teraz rozwazniej podchodze do nowych lekow.. Jestem w Anglii narazie czekam na ubezpieczenie i mam zamiar rowniez zawitac do jakiegos dermatologa co mi poradzi.. oliwki dzialaja na mnie tak ze wszystkie moje plamki sa intensywnie czerwone.. Zastanawiam sie na Exorexem slyszalem duzo dobrego na ten temat troche poczytalem i ostatnio wybralem sie do jednej z tutejszych aptek o ten lek ale niestety aptekarz stwierdzil ze nie moze mi tego zamowic poniewaz musze miec recepte i wlasnie tutaj tak z ciekawosci bo widzialem ze ludzie pisza ze mozna go normalnie kupic bez recepty czy to prawda :>
Z gory Dziekuje za jakiekolwiek info winking smiley i wspolczuje wszystkim w chorobie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: seban (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2010 - 10:36:07

uzywa ktos z was exorexu w kremie ? ja smarowalem sie plynem przez okolo miesiac 2 razy dziennie no i musze przyznac ze to pomaga zeszlo ze mnie to swinstwo w 80% teraz nie smaruje sie tym bo czekam na przesylke - nic sie nie pogarsza i nie wraca zastanwaim sie nad kupnem kremu moze ktos powiedziec na ten temat ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: enis (83.220.221.---)
Data: 14 sty 2010 - 20:58:27

Hej,
Krem jest świetny w połączeniu z lotionem.Łuska znika i skórę dobrze nawilża.Chyba lepsze efekty po stosowaniu lotionu i kremu.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dobra duszyczka (---.tktelekom.pl)
Data: 15 sty 2010 - 15:13:39

Stosowałam Exorex i Delator. Ten ostatni jest zdecydowanie lepszy. Bardzo dobre efekty daje połączenie Delataru z cygnoliną szczególnie w stanach srednio zaawansowanych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 16 sty 2010 - 12:11:23

Znalazlem pewien lek podobno niezly ale ciekawi mnie moze ktos cos onim rowniez slyszal, mianowicie chodzi mi o Dr Michaels.. http://www.drmichaels.pl/index.htm ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.chello.pl)
Data: 21 sty 2010 - 13:23:41

Witam!! na dniach wybieram sie do UK i chcialabym wiedziec czy ktos sie orientuje czy exorex jest dostepny w Boots bez recepty?? wchodzac na strone widze ze mozna go zakupic tylko z recepta...ale chcialabym wiedziec jak to jest naprawde...moze ktos wie ?winking smiley Z gory dzieki za odpowiedzi!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2010 - 14:20:49

ktos ty pisal ze ponoc mozna go zakupic w tesco w dziale z lekami - bylem nie spotkalem w boots tez bylem rowniez nie znalazlem moze dlatego ze tam jest tyle tego ze szok smiling smiley moze tobie sie uda smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.chello.pl)
Data: 21 sty 2010 - 17:32:43

hehe ...no to poszukamwinking smiley mam nadzieje, ze bedzie..dzieki za odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 21 sty 2010 - 21:46:31

ostatnio bylem w boots tak samo powiedziano mi ze tylko na recepte.. ale matula przeszla sie do jakies innej apteki tak sie rozglada i bach exorex na poleczce bez zadnej recepty winking smiley uzywam go juz drugi tydzien narazie jakis rewelacji nie widze po kuracji nasmarowywania sie lotionem i kremem.. sprawdze jeszcze przez miesiac albo dwa ten specyfik jak cos zmieni to super jak nie to odsawie bo to juz chyba nie bedzie sensu a wywalac hajs w bloto to tez nie rozwiazaanie.. (chyba bede musial poprostu poradzic sie jakiegos specjalisty w uk moze oni cos zaradza chociaz sceptycznie do tego podchodze)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.chello.pl)
Data: 21 sty 2010 - 22:53:44

Zalamany a wiesz moze jaka to apteka?smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: grazka (---.centertel.pl)
Data: 23 sty 2010 - 16:12:13

Witam !
Nigdzie nie wyczytałam odpowiedzi czy exorex krem lub płyn można kupić w Polsce.A może któraś z aptek by sprowadziła
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: evka (---.tktelekom.pl)
Data: 24 sty 2010 - 09:30:03

W aptece nie kupisz i cudu jak w tytule nie oczekuj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: www.exorex.com.pl (---.lei3.cable.ntl.com)
Data: 24 sty 2010 - 11:37:09

Witam Serdecznie,

Mogą Państwo zamówic Produkty Exorex na www.exorex.com.pl z wysyłką do Polski. Czas dostawy wg Poczty 3-5 dni roboczych. Koszt wysyłki od 8zł

Pozdrawiam,

Renata/www.exorex.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: mamkaa (83.220.221.---)
Data: 24 sty 2010 - 18:34:12

a właśnie,że oczekuj cudu! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: tomek (87.192.231.---)
Data: 24 sty 2010 - 20:09:49

Ja akurat po przeczytaniu na tym forum , że Exorex jest takim super lekiem odrazu wybrałem się do apteki i go zamówiłem (mieszkam i pracuje w Irlandii więc nie było z tym problemu). Kupiłem szampon, krem i lotion żeby raz na zawsze pożegnać się z chorobą. Po kilku dniach stosowania myślałem że na efekty trzeba bendzie troche dłużej poczekać ale po trzech tygodniach systematycznego stosowania poddałem się i doszedłem do wniosku że szkoda było czasu i pieniędzy a najgorsze to to że strasznie się na EXOREXIE zawiodłem a budziłem z tym nadzieje. Wszystkim bardzo serdecznie ODRADZAM nowe niezawodne leki "EXOREX" i super lek "BLUCAP" ta sama beznadzieja !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 25 sty 2010 - 10:18:28

Vanilla - moja matula kupila ten lek w Lloyds Pharmacy winking smiley w Boots mielismy wlasnie problem bo koles najpierw mowil ze moze zamowic a pozniej jednak stwierdzil ze musimy miec recepte winking smiley ale w tej pierwszej aptece nie bylo takiego problemu winking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zalamany (---.barn.cable.virginmedia.com)
Data: 25 sty 2010 - 10:32:10

ps. nie ma co nikomu niczego odradzac panie Tomku bo nie na kazdego to samo dziala winking smiley jednak dla duzej czesci osob ten lek pomog dla ciebie nie szkoda ale napewno warto probowac.. ja stosuje go juz drugi tydziennarazie tez nie widze zbyt duzych rewelacji ale jeszcze wstrzymam sie z osadami.. mam zamowiona paczke z lekami dr.michaels sprawdze to z soczkiem noni jezeli mi nie pomoze exorex..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Eva (---.tktelekom.pl)
Data: 25 sty 2010 - 12:37:58

Uważam, że o exorexie nalezy pisać w czasie przeszłym. Żadny on cudowny, i żadne w... trzy tygodnie,jak sugeruje nagłówek postu. Podstawowa w nim substancja aktywna to DZIEGĆ. Ta substancja jest z pewnością pomocna, ale rewelacji żadnych nie będzie. Za te pieniądze wydane na E. to lepiej iść prywatnie na wizytę do dermatologa i zamówić maści robione na zamówienie za grosze. Efekt będzie na pewno lepszy.
Pisze o E. autor postu Renata/www.exorex.com.pl i to wszystko powinno wyjaśnić oraz, żeby wykazać trochę więcej chęci i wgłębić się w wątek tego postu. Ale jak kto ma duzo kasy, to niech szaleje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.chello.pl)
Data: 25 sty 2010 - 21:27:54

Zalamany dziekuje bardzo za info na szczescie ta apteka jest w miejscowosci do ktorej jade smiling smiley)) jeszcze raz dzieki!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ReniaK (---.chello.pl)
Data: 26 sty 2010 - 20:29:29

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak stosować maść i lotion Exorex? Różne opinie widzę, ale spróbuję... coś w końcu musi pomóc sad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4243444546474849505152...->|-->
Bieżąca strona: 47 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.