Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4748495051525354555657...->|-->
Bieżąca strona: 52 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2010 - 11:47:15

Witam wszystkich!
Jestem chora na łuszczycę od ponad 10 lat i niestety nc tak naprawdę mi nie pomaga. Może trchę łagodzi kąpiel w słonym morzu i promieniach słonecznych ale skóra i tak wygląda paskudnie. O Exorex lotion dowiedziałam się od znajomego. Do tego leku podeszłam sceptycznie ale czytając Wasze wypowiedzi zaryzykowałam, pomyślałam sobie że może i mnie pomożę. Poprosiłam kuzynkę która jest w Anglii aby zakupiła mi dwie butelki. No i przesyłka przyszła. Zaczęłąm stosować w czerwcu tego roku z nadzieją że po tej kuracji zacznę chodzić w spódnicach. Niestety nie zadziałało. Zużyłam już cała butelkę ale niestety nawet nie drgnęło. Na początku po pierwszych dwóch trzech tygodniach kiedy nie było poprawy uparcie smarowałam z myślą że może jutro a jesli nie jutro to może pojutrze coś się zmieni - ale niestety nic, poprosu nul. Tak więc u mnie się nie przyjęło czego bardzo żałuję. Muszę szukać czegoś innego. Jesli koś jest zainteresowany i chce kupić Exorex lotion 250 ml ( cena 150 zł + koszty przesyłki) to proszę o kontakt. Powodzenia i pozdrawiam wszystkich łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2010 - 12:35:37

Witam wszystkich!
Jestem chora na łuszczycę od ponad 10 lat i niestety nc tak naprawdę mi nie pomaga. Może trchę łagodzi kąpiel w słonym morzu i promieniach słonecznych ale skóra i tak wygląda paskudnie. O Exorex lotion dowiedziałam się od znajomego. Do tego leku podeszłam sceptycznie ale czytając Wasze wypowiedzi zaryzykowałam, pomyślałam sobie że może i mnie pomożę. Poprosiłam kuzynkę która jest w Anglii aby zakupiła mi dwie butelki. No i przesyłka przyszła. Zaczęłąm stosować w czerwcu tego roku z nadzieją że po tej kuracji zacznę chodzić w spódnicach. Niestety nie zadziałało. Zużyłam już cała butelkę ale niestety nawet nie drgnęło. Na początku po pierwszych dwóch trzech tygodniach kiedy nie było poprawy uparcie smarowałam z myślą że może jutro a jesli nie jutro to może pojutrze coś się zmieni - ale niestety nic, poprosu nul. Tak więc u mnie się nie przyjęło czego bardzo żałuję. Muszę szukać czegoś innego. Jesli koś jest zainteresowany i chce kupić Exorex lotion 250 ml ( cena 150 zł + koszty przesyłki) to proszę o kontakt. Powodzenia i pozdrawiam wszystkich łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zonia (---.chello.pl)
Data: 09 wrz 2010 - 13:01:21

Witam. Chcialam napisac ze ja gdy smarowalam sie samym Exorex lotion tez mi nie pomoglo.Probowalam rok temu,obecnie kupilam caly zestaw lotion ,krem i szampon jest rewelacyjnie.Oprocz tego uzywam olej z wisiolka 3x3 kapsulki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Exorex lotion - oferuję oryginalne produkty napisz [email protected]
Wysłane przez: [email protected] (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2010 - 15:57:53

Dzień dobry Państwu

Krótko i na temat, produkty są prosto z Anglii, oryginalne, świeże i gotowe do oddania w dobre ręce:
Exorex Lotion 100ml - 85zł
Exorex Lotion 250ml - 175zł
Exorex Moisturising Cream 250g - 90zł
Exorex Moisturiser Scalp 250ml - 90zł
Exorex Hair & Body Shampoo 250ml - 55zł

Wysyłka 5zł (wpłata na konto)

Zapraszam do kontaktu [email protected]

Zapraszam również na Allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16931496

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2010 - 13:46:57

witam wszystkich serdecznie. w moim przypadku było trochę innaczej rok temu zaryzykowałem z exorexlotion. po skończeniu butelki stwierdziłem że szkoda kasy na tak drogi lek ponieważ nic się nie poprawiło.najbardziej zaatakowane miałem plecy- wyglądałem jak biedronka. zacząłem stosować suplementy, kremy, olejki i raz w akcie desperacji maść NOWATE. od tamtej pory a minął już rok plecy mam czyste.
czy myślicie że to po EXOREXIE?
WYDAJE MI SIĘ ŻE TAK ALE NIE MAM PEWNOŚCI.
Teraz muszę zorganizować sobie exorex na nogi ponieważ wyglądają nieciekawie, może znowu pomoże. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2010 - 10:21:44

Witam! Zoniu cieszę się ze Ci pomogło stosowanie exorexu. Muszę powiedzieć,że ja nawilżałam skórę balsamem z mikroelementami z Morza Martwego lub algami morskimi. Balsam fajnie się wchłania a i skóra też robi się gładka, ale to jest tylko wspomaganie. Do exorexu zraziłam się ponieważ po stosowaniu ok. 2 m-cy skóra zaczęła mnie swędzieć do tego stopnia że rozdrapywałam ją aż do krwi nawet przez sen. Robiłam sobie kilkudniowe przerwy i znów zaczynałam kurację exorexem ale skutek był taki że skóra znów zaczęła swędzieć. Dlatego dałam sobie z tym spokój. Acha do kąpieli też dosypuję sodę spożywczą ( o tym powiedziała mi lekarka), która powoduję, że skóra robi się gładka ale łuska nie znika. Może zacznę łykać wiesiołek tak jak Ty i szukać czegoś innego.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 13 wrz 2010 - 18:27:12

[email protected]
ty leszcze wykupile pre-payment bierzesz tego ile chcesz i ludziom kity wcsikasz,masz pecha bo ja mieszkam w anglii i znam ten caly cykl chorob ,benefitów itd.Nie kupujcie nic od niego bo on to ma za darmo.Wystarczy,ze wplaci 28.50 funtuf i przez 3 miesiace dostaje ile chce.A jak wplaci 100 funtuf to ma przez rok tego pod dostatkiem.Po 3 to jest chujowe i nie pomaga,..prosze zaufajcie mi.Co za jelen.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Endi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2010 - 14:43:22

Kupilem exorex od [email protected] POLECAM!!! tego sprzedawcy.Przesylka priorytetowa szla 9 dni a produktowi zostalo tylko 3 miesiace do uplywu daty waznosci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 wrz 2010 - 04:00:21

to jest parówa i wyzyskiwacz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (91.84.214.---)
Data: 22 wrz 2010 - 17:31:26

zaczolem od wzoraj stosowac exorex lotion oraz oczyszzam organizm do tego mam zamiar doda salem z witamina e i cynkiem moge zakupi caly zestaw tego lotion to nie poblem dla mnie w kazdej aptece w angli sa tylko czy mi pomorze moze ktos zwas podzieli sie inforamaiami o jest dobe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: padre (178.73.49.---)
Data: 23 wrz 2010 - 16:13:46

witam

ma ktos na sprzedaz exorex lotion
ktos z wawy z checia kupie i wypróbuje grinning smiley

prosze o maila
thx

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arti (---.ghnet.pl)
Data: 23 wrz 2010 - 17:00:10

hej
czy ktoś exorex stosował na genitalia i okolice odbytu ?
niby jest napisane żeby nie ale nie wiem czy próbować ?
chyba że macie inny sposób ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2010 - 08:38:33

Wiatm wszystkich braci i siostry po łusce !! smiling smiley

odnosnie exorexu to musze wam powiedziec ze mi naprawde pomógł chociaz nie tak jak chcialem ale to wynika z mojej niesystematycznosci ale do rzeczy

poczytalem troche ten watek i zdecydowalem sie kupic ten exorex lotion 100 ml bodajze postanowilem smarowac tylko 3 plamki na nogach ( tak by sprawdzic czy warto i czy cos dziala) wysmarowalem cała butelke a skonczyla mi sie jakos po 3 miechach samrowalem sie codziennie rano i na wieczór jak zapomnialem czy cos to nie robilem z tego tragedii tak wiec z tych trzech plam zostala tylko jedna o polowe mniejsza po dwóch nie ma sladu juz prawie dwa lata tą trzecia potraktowalem cygnolina i równiez nie ma po niej sladu

tak wiec jestem zadowolony z exorex ale nie moge sie zebrac na zakup kolejnej butelki bo zdeka mi sie nie chce !! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 24 wrz 2010 - 09:11:45

Marta wrzuc to na forum, żeby każdy mógł sie zapoznac, a nie z osoban pisac maile, chyba nie chchesz dostać 1000 @ dziennie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 28 wrz 2010 - 22:52:34

szampon jak czesto sie stosuje exorex szamponnnnnn........................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: neptun1956 (---.versanet.de)
Data: 29 wrz 2010 - 20:22:41

INFORMACJA:
dla wszystkich zainteresowanych kupnem Exorex,moim zdaniem po przystepnej cenie.
Trzeba wejsc na strone www.ebay.de,nastepnie wpisac Exorex,ukarze sie kilku sprzedawcow z Angli.
Dla przykladu:EXOREX LOTION 250ml & 250gr EXOREX CREAM za 39 Funtow z przesylka,
to w przeliczeniu na zlotowki okolo 180 zl,czyli za tak duze opakowania z data waznosci do 2011 i 2012 w porownaniu z innymi ofertami jakie sa na tym forum to jest bardzo tanio.
Mam nadzieje ,ze ta informacja bedzie pomocna.Zycze powodzenia i wytrwalosci w leczeniu.
Arek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 01 pa� 2010 - 12:16:15

WIDZICIE JAKAS POPRAWEEEEEEEE ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: goldzia3 (82.160.24.---)
Data: 01 pa� 2010 - 15:11:21

witajcie,właśnie zakupiłam ten cudowny lek i niedługo zacznę go stosować,ktoś pisał coś o słońcu-że nie wolno z niego korzystać w trakcie leczenia,a jak wygląda sprawa z solarium?Jeżeli ktoś coś wie to proszę napiszcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: tomi (---.play-internet.pl)
Data: 19 pa� 2010 - 17:53:04

mam pytanko czy EXOREX LOTION można stosować na duże plamy łuszczycy tj. nogi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 20 pa� 2010 - 00:03:46

PO JAKIM OKRESIE WIDAC POPRAWE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4748495051525354555657...->|-->
Bieżąca strona: 52 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.