Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4950515253545556575859-->
Bieżąca strona: 57 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: henia (---.89-22-39-252.matrix-net.pl)
Data: 11 gru 2011 - 09:56:18

1. Przy zaleczaniu ł. może zadziałać na nas dziegć, i to taki w czystej postaci: na rynku przeparaty: Cocois; prawdopodobnie też już prodermina(dziegć brzozowy); i zagranicznych exorex. Ja zaleczyłam się tym ostatnim.
Aktualnie tu http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=32&t=166 , leci testowanie nowości "Antipsorisis", myślę warte zatrzymania.
2.Jeżeli decydujemy się na leczenie skojarzone ze sterydam: czy to dziegciami, czy vit. D3 pamiętajmy zawsze, że to steryd, i jako taki ma wpływ, i na naszą skóre, i na nasz organizm. Sięgajmy po nie ale niech skutki uboczne jego stosowania, zawsze siedzą nam z tyłu naszej głowy. Nawet jeżeli tak cudowne kuracje polecają nam niekwestionowane autorytety medyczne. Takie leczenie to już cięższy kaliber, mnie bliższe są metody proste.
3.Jeżeli decydujemy się na leczenie mazidłami zawierającymi Vit.D3, pamietajmu: nie stosować dłużej niż 6 tyg. i cały czas sprawdzać/kontrolować swoją gospodarkę wapniem.
4. Skóra/organizm przyzwyczają się do aplikowanego jej leczenia. Pamiętajmy zatem, że trzeba też dać jej odpocząć od niego. Muszą wystąpić okresy karencji.

J... tyle mojej wiedzy i tyle moich doświadczeń. Nie mam nic wspólnego ze sprzedażą czy rozprowadzaniem exorexu na rynku polskim, a chyba tak mnie odczytałeś. Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Markiz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2012 - 23:42:46

Ja też jestem dowodem na to, że Exorex może zadziałać. Miałem sporo zmian praktycznie na całym ciele. Stosowałem exorex lotion a po nim krem 2 razy dziennie. Długo nie było widać jakiegokolwiek efektu i prawdę mówiąc myślałem że już nic z tego nie będzie ale postanowiłem tylko dokończyć tę buteleczkę lotiona i tyle. A tu po ok. 3 miesiącach zaczęło wszystko znikać a po 4 miesiącach byłem czysty ! Po raz pierwszy od lat mogłem w wakacje szaleć w samych kąpielówkach - kapitalna sprawa. Potem zimą złapałem jakąś infekcję i łuszczyca zaczęła wracać. Kupiłem drugi zestaw lotion+krem i bedąc pewnym rezutatu zacząłem smarowanie. Niestety tym razem nic z tego. Nie wiem czemu ale po paru miesiącach nie udało się uzyskać poprawy i dałem sobie spokój i wróciłem do sterydu (wiem, wiem że nie powinienem). Dziś po 3 latach od rozpoczęcia pierwszej kuracji Exorexem wróciłem do punktu wyjścia. Ale i tak było warto. Zastanawiam się czy nie spróbować jeszcze raz. Może po dłuższej przerwie znowu zadziała ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bozena (---.starachowice.vectranet.pl)
Data: 23 sty 2012 - 19:40:21

kupię bardzo pilnie lek Neotigason 25 mg 100 szt po cenie 200 pln-kontakt na stronie internetowej : [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: makus (---.tktelekom.pl)
Data: 07 lut 2012 - 15:18:22

kto na prawde powie gdzie moge dostać ten lek-cudo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 07 lut 2012 - 16:38:50

Nie jest to żaden lek cudo. To 1% lub 5% dziegć ze smoły węglowej. Kupic możesz: albo na naszym allegro, albo na angielskim e-bay.
Tu masz więcej o nim, i efektach leczenia się nim http://forum.luszczyce.pl/leczenie-tradycyjne/exorex-t472.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Impresja (---.zone11.bethere.co.uk)
Data: 07 mar 2012 - 23:36:42

Witam, obecnie znajduje się w Anglii , kupilam exorex...niestety na mnie nie działa sad smiley cena jest ok 7funtów ..jesli ktos by chciał chetnie pomogę może komuś pomogę...pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: IMpresja (---.zone11.bethere.co.uk)
Data: 07 mar 2012 - 23:41:45

hejka!...tak więc exorex...nie zawsze działa na każdego...i jego cena spadła jest dostepny bez recepty w anglii ,zalezy którą wersje wybierzesz bo jest pod roznymi postaciami:0..u mnie niestety ł,,,, się wzmogła;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 08 mar 2012 - 06:37:50

a gdzie jestes w uk impresja???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.41.55.52.threembb.co.uk)
Data: 08 mar 2012 - 23:43:13

Impresja, a jak dlugo stosowalas exorex? u mnie zaczal dzialac po pewnym czasie..wiec moze nie warto przerywac leczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 10 mar 2012 - 15:25:01

vanilla,a gdzie Ty przebywasz????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: vanilla (---.40.181.30.threembb.co.uk)
Data: 14 mar 2012 - 00:18:22

na koncu swiata smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: www.green-a.pl (---.cablesurf.com)
Data: 31 mar 2012 - 11:57:16

Zapraszamy do sklepu www.green-a.pl - Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: www.green-a.pl (---.cablesurf.com)
Data: 19 kwi 2012 - 23:15:41

Zapraszamy do sklepu www.green-a.pl - Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR

SUPER OFERTA - EXOREX LOTION 500 ml !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Gusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2012 - 11:17:42

Witam,odsprzedam tanio Exorex Lotion 100ml,posmarowałam nim tylko kilka plam przez trzy dni i niestety na mnie zadziałał w odwrotny sposób,ale może komuś innemu pomoże.Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam,bo lek straci ważność z sierpniu.Zostawiam nr.fonu,będzie prościej 504598742 Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: edn (---.as13285.net)
Data: 29 kwi 2012 - 20:05:12

hahaha 3 dni ?prosze cie..chyba tylko sterydy dzialaja tak szybko..gratuluje wytrwalosci grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 29 kwi 2012 - 20:26:19

Przecież nie napisała że zaleczyła tylko że było gorzej czasem po jednym posmarowaniu można stwierdzić że coś nie dla nas :-D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: edn (---.as13285.net)
Data: 29 kwi 2012 - 20:32:17

to byl sarkazm z ta wytrwaloscia itp tongue sticking out smiley dziwie sie ze po 3dniach spasowala...bo too byloby wrecz dziwne zeby cos tak szybko dzialalo....poza tym exorex ma to do siebie, ze na poczatku zmiany robia sie zaognione i suche ...dopiero po pewnym czasie jest lepiej....to jest choroba wymagajaca dlugotrwalego leczenie...wrecz zmiany stylu zycia ,...a nie smarowaniu przez 3dni i spasowaniu...nie ma na to leku cuda ktore zadziala natychmiast..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 29 kwi 2012 - 21:14:57

To..... to i ja wiem ale jak coś nie dla mnie potrafię stwierdzić po kilku posmarowaniach,ja nie mam pogorszenia po exsorexe zalecza super czego nie mogę powiedzieć np.o cygnolinie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Gusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2012 - 19:38:37

Nie wiem,co Ciebie tak bawi edn,jestem osoba bardzo wytrwałą a na łuszczyce choruje już 22lata,jak na razie tylko 2razy przytrafiło mi się coś takiego,że po kilku posmarowaniach z paru plam zrobiło się paredziesiąt,tak zadziałał na mnie właśnie Exorex,plamy były nie tylko zaognione ale wrecz spuchnięte i podeszły pęcherzykami ropy,teraz w taki sam sposób załatwiłam się zwykłym żelem borowinowym,tym posmarowałam rano,potem wieczorem i na drugi dzień byłam załatwiona...w poniedziałek idę do szpitala.Nadal uważasz,że powinnam była dalej się smarować?Tu nie chodzi o spasowanie,tylko rozumu trzeba mieć trochę i sobie nie szkodzić,nie uważasz?na Ciebie tak wszystko dobrze działa i taka/taki jesteś wytrwała/y?to czemuż Ty jeszcze chorujesz?gratuluję elokwencjismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: SIWYL (---.lesko.tke.pl)
Data: 28 maj 2012 - 16:53:21

WItam CHCiałbyms ie dowiedziec coś o tym leku , poneiwaz na jednych działa na drugich nie , ja mam zmainy na twarzy i an głowie i torsie , ale neistety nic nie pomaga ten preparat jest drogi ale czy komus pomogł w 100% bez powrotu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4950515253545556575859-->
Bieżąca strona: 57 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.